نویسنده : مدیر .
موضوع :
2021/09/29
نویسنده : مدیر .
موضوع : 2021/09/29

فروش عایق الاستومری

فروش عایق الاستومری

فروش عایق الاستومری

فروش عایق الاستومری

فوم الاستومری؛ عایقی ایده‌آل

این سوال برایتان پیش آمده که چه نوع عایقی برای لوله‌های پلاستیکی پسندیده می باشد؟ عایق الاستومری ساده گرد از مناسب‌ترین عایق‌ها برای لوله‌های پلاستیکی به احصاییه می‌رود. در صورت استفاده از چسب مایع برای نصب عایق توصیه می‌شود که به چهره مستقیم برای چسباندن عایق الاستومری به لوله متعلق به کاربرد نکنید، البته به کارگیری میزان کمی چسب برای پُر کردن درزها به لوله آسیبی وارد نخواهد کرد.

استفاده از بتونه‌ها و درزگیرهای ویژه کافلکس نیز برای لوله‌های پلاستیکی زیاد خوب است؛ در این چهره می‌توانید از چسب مایع فقط در قسمت‌های بات-جوینت کاربرد نمایید. همچنین به خاطر داشته باشید که در فضاهای باز حتماً عایق را با پوشش مخصوص بپوشانید.

 نصب عایق‌های الاستومری

اگر منظور دارید عایق الاستومری رولی ساده را بر روی سطوح بچسبانید حتما باید از چسب مایع ویژه استفاده کنید. از نوارهای درزگیر مخصوص عایق‌های الاستومری نیز می‌توانید جهت پوشش دادن درزهای موجود کاربرد کنید. علاوه بر این برای قطع کردن این عایق در ابعاد باره نظر، از قیچی یا کاتر می‌توان کاربرد کرد، برآیند اینکه با خریداری این فرآورده می‌توانید لذت نصب آسان به همراه عمر طولانی این عایق را تجربه کنید. اگرچه قیمت عایق‌ الاستومری در مقایسه با پشم شیشه کمی بالاتر است ولی با توجه به مزایا و ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد بها آن قابل قبول و مقرون به صرفه می‌باشد.

 

عایق الاستومری رولی ساده نیز همانند دیگر عایق های این گروه از مزایای زیاد زیادی برخوردار است و خصوصیاتی همانند دارد. بهتر است پیش از خرید با ویژگی‌های این عایق آشنا شوید الی با اطمینان خاطر خرید خود را اتمام دهید. مزایای این عایق شامل موارد پایین می‌شود:

وزن سبک، انعطاف‌پذیری بالا، ضریب انتقال گرما پایین، عملیات نصب آسان، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مقاومت بالا در مقابل رطوبت، بخار، خوردگی، رشد قارچ و کپک، آتش، روغن و مواد شیمیایی، بدون برپایی حساسیت پوستی و تنفسی و عاری از گرد و غبار و الیاف.

عایق الاستومری لوله ای ساده

عایق الاستومری لوله ای ساده، محافظ زیاد مناسبی در مساوی کندانس، کپک و قارچ و هدر رفت انرژی در پروژه های صنعتی، مسکونی و تجاری محسوب گردیده و جهت عایقکاری لوله کشی سرد و گرم و اتصالات آنها در پیرامون های داخلی باره کاربرد پیمان می گیرد.

عایق الاستومری لوله ای ساده از سایز ۴/۱ اینچ الی ۴ اینچ و در ضخامت های ۶، ۹، ۱۳، ۱۹و ۲۵ میلیمتر در دسترس بوده و برای گونه ها لوله های فولادی، مسی و چند لایه قابل استفاده می باشد.

 

فروش عایق الاستومری لوله ای ساده

جهت نصب عایق الاستومری لوله ای ساده، عایق را از دو لبه برش داده و پس از قرارگیری بر روی قطعات و اتصالات ، در درازا بوسیله چسب ویژه عایق الاستومری متصل می گردد.

مزایاعایق الاستومری لوله ای ساده :

عایق الاستومری لوله ای ساده سبک و انعطاف پذیر بوده  و ضریب انتقال حرارت پایینی دارند.استفاده از این عایق ها مایه صرفه جویی درهزینه های انرژی شده وعملیات نصب آن براحتی صورت می گیرد. عایق الاستومری لوله ای ساده پایداری بالایی در مساوی نفوذ نم و بخار، خوردگی، رشد قارچ و کپک ، آتش، روغن و مواد کیمیایی داشته و بدون HCFC, HFC, CFC و احد و غبار و الیاف می باشد.ضمنا هیچ نوع حساسیت پوستی و تنفسی برای کاربر یا نصاب ایجاد نمی کند.نگهداری و نظافت راحت از دیگر مزایای این دسته از عایق های الاستومری به احصاییه می رود.

قیمت فروش عایق الاستومری در تهران

تاسیسات ایرانیان گستر یک نمایندگی فروش زیاد نیرومند و پرکار در منطقه  و در ایران محسوب می شود که گونه ها عایق های الاستومری را در اکثر نقاط ایران به فروش می رساند.

تاسیسات ایرانیان گستر عایق های الاستومری خود را در انواع گوناگون تولید و به عرضه می نماید. محصولات الاستومریک این کمپانی حائز تنوع بسیاری می باشد.

که به منظور مشاهده انواع محصولات عایق های الاستومریک و ابعاد و سایز این فرآورده می توانید به لینکهای ذیل مراجعه نمایید.

 

قیمت عایق الاستومری k flex

 

قیمت عایق الاستومری در تهران

 

 

 

مشتریان عزیز به منظور استعلام دقیق فرآورده الاستومری خویش و ثبت سفارش خویش با کارشناسان یکتا فروش تاسیسات ایرانیان گستر در بستگی باشید.

قیمت فروش عایق الاستومری کافلکس

قیمت فروش عایق الاستومری کافلکس

فروش عایق الاستومری

  • فروش ارزان عایق الاستومری
  • قیمت فروش عایق الاستومری رولی
  • قیمت فروش عایق الاستومری لوله ای
  • قیمت فروش عایق الاستومری کافلکس

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک