نویسنده : Parth
موضوع :
2020/05/01
نویسنده : Parth
موضوع : 2020/05/01

فروش پروفیل سوپرفیکس

بست و ساپورت سوپرفیکس

 مجموعه ای نوآورانه از لوازم تاسیساتی مورد نیاز برای اجرای بست و ساپورت به روشی متفاوت سوپر فیکس میگویند. روشی ساده و اسان برای نصب تاسیسات  ساختمان که سریعتر و ایمن تر انجام میشود. یك تسمه و یك ناودانی با دیزاین خاص مهندسی، محور اصلی سوپرفیکس هستند. مجموعه ای پیچها و مهره ها، بست ها و سایر لوازم این مجموعه را کامل میکند.

 

انواع پروفیل سوپرفیکس کدامند؟

  •  سوپرفیکس تخت:قابلیت انعطاف پذیری زیادی دارد و میتوان خم کرد
  • سوپرفیکس  U :یك ناودونی با دیزاین خاص مهندسی می باشد
  • سوپرفیکس M: ساده ترین و ابتدایی ترین جایگزین نبشی 

در سوپرفیکس، انعطاف پذیری جایگزین تعداد زیادی پروفیل های موردنیاز میشود. و فقط 3نوع پروفیل ،با قابلیت داشتن  ترکیب ،برای اجرا و نصب کافی می باشد.

 

تعریف سوپرفیکس اکسترا و اکسترا

 

در محیط های مرطوب مثل شمال و جنوب کشورمان، میتوانیم از سوپرفیکس اکسترا که با پوشش کروماته و دو برابر مقاومت در برابر خوردگیمی باشد استفاده کنیم.

سوپرفیکس اکسترا+  در محیط های به شدت خورنده مثل سکوهای نفتی، کاربرد دارد.  یکی از مهم ترین ویژگی های سوپرفیکس اکسترا+ با پوشش داکرومات تا 500 ساعت تست پاشش نمكرا بدون رسیدن به خوردگی سفید تحمل کرده، و در صورت ساییده شدن ویژگی خود ترمیمی که دارد مانع از کاهش مقاومت در برابر خوردگی آن شده است.

فروش پروفیل سوپرفیکس

 

بست های سوپرفیکس

 

بست های  تكپایه ، دوپایه ی سوپرفیکس، از سایز 16تا 160با ویژگی های ویژه، مجموعه ی سوپرفیکس را تکمیل کرده است. وجود جنس لاستیك در بست های روکشدار، EPDM است که نه تنها باعث کاهش صدا شده،بلکه برخلاف پیویسی نرم برای استفاده با لوله های فاضلابی پلیپروپیلن نیز مناسب گشته است.

 

سوپرفیکس برای موقعیت های گوناگون کاربرد داشته و میتوان به روشهای مختلف و حتی در ترکیب با روش های فعلی نصب و اجرا کرد. اجرای این سیستم با پیچ و مهره یا جوش ممکن است و تغییرات آن  چه جابجایی  و چه رگلاژه  باشد به سرعت و سهولت انجام میشود.

 

 

 

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک