عایق الاستومری ارزان

عایق الاستومری ،بهترین گزینه برای عایق برای عایق بندی  سیستم های حرارتی و برودتی می باشد. برخی از ویژگی های و مشخصات این عایق در صنعت ، عایق الاستومری را در بین محصولات مشابه، جدا کرده است. اصلی ترین مهم ترین مشخصه که می توان به آن اشاره کرد، قابلیت و اجرای  نصب راحت  در انواع محصولات عایق الاستومری می باشد.

سبک وزن بودن عایق الاستومری و استفاده آسان برای اجرا و  نصب این عایق ،متمایز کننده ی  را برای عایق بندی فضاهای گوناگون فراهم کرده است.

عایق الاستومری در انواع گوناگونی که تولید می شوند، دارای دو ظطرح  پشت چسب‌دار و بدون چسب برای نصب می باشد، نصب عایق الاستومری پشت چسب دار از عایق الاستومری بدون چسب راحتر بوده ومشتری به راحتی می تواند عایق را برای سطوح صاف و غیرصاف نصب کند.

عایق الاستومری بدون چسب به کمک چسب های ویژه نصب عایق الاستومری نصب می شوند.

عایق الاستومری ارزان

انواع عایق الاستومری رولی کدامند؟  خرید عایق الاستومری ، اجرا عایق الاستومری
معرفی انواع عایق الاستومری رولی؟ خرید عایق الاستومری ، اجرا عایق الاستومری 

عایق الاستومری رولی ساده

تعریف عایق الاستومری رولی ساده با روکش آلومینیوم چیست؟
به علت تغییر شرایط متغیر آب و هوایی برای عایق کاری تاسیسات ساختمانی باید از عایق هایی  با کیفیت بهره برد، که مقاومت بالایی در برابر تغییرات جوی دارا باشند. از عایق های الاستومری بدون روکش ، در محیط های داخلی ساختمان کاربرد دارند ولی  برای فضاهای خارج از ساختمان باید از عایق های رولی روکش دار استفاده شود.

عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی چه کاربردی دارند؟

عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی به صورت معمول به عنوان عایق صوتی کاربرد دارند.  به میزان قابل زیادی از میزان سر و صدا کم میکند، و نقش مهمی در کاهش آلودگی صوتی دارد. عایق شانه تخم مرغی در انواع ساده یا موجدار و به دو صورت ساده یا چسب دار عرضه می شود.

 

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک