عایق الاستومری K-Flex

انواع عایق الاستومری یا الاستومریک موجود در تاسیسات ایرانیان گستر نامبرده شده در مقاله زیر و شما مشتریان گرامی با خواندن این مطلب میتوانید در انتخاب و خرید عایق الاستومری راحتر اقدام کنید.

خرید عایق الاستومری

قیمت عایق الاستومری

خرید اینترنتی محصولات عایق الاستومری

در شرکت تاسیسات ایرانیان گستر فروش انواع محصولات عایق الاستومری صورت میگیرد، خرید اینترنتی محصولات متنوع  عایق الاستومری از طریق وب سایت  فراهم آمده و شما مشتریان عزیز می توانید جهت مشاوره و خریدعایق الاستومری مرغوب اقدام کنید.

 

مرکز فروش عایق الاستومری

 

در تاسیسات ایرانیان گستر قیمت خرید عایق الاستومری  در مقایسه با مزایا و کاربردهای ذکر شده ، بسیار مناسب عرضه شده است .کاربرد اصلی عایق الاستومری مورد استفاده در سیستم های تهویه مطبوع می باشد.

.

شماره تماس برای خرید عایق الاستومری

فروش عایق الاستومری یا همان فوم الاستومری با قیمتی بسیار مناسب ، راهنمای خرید و انتخاب عایق الاستومری:
ارتباط با کارشناسان تاسیسات گستر ایرانیان
همراه:۰۹۱۲۶۴۳۶۸۴۹
تلفن: ۶۶۲۷۹۶۸۳- ۶۵۰۱۰۵۷۴ ـ ۶۵۰۱۰۸۳۵
 

 

.

انواع عایق الاستومری یا الاستومریک

 

مزایای عایق الاستومری

خرید انواع عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس

عایق الاستومری K-Flex

لیست قیمت نمایندگی فروش انواع عایق های الاستومری

بازار جهانی عایق های الاستومری در دست شرکت عایق الاستومری k-flex می باشد،و با توجه بر تکنولوژی های نوین و کیفیت بالای محصولات تولیدی خود نقشی مهمی  در زمینه کاهش مصرف انرژی و همینطور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای برعهده گرفته است.

شرکت عایق الاستومری کافلکس  نمونه یک شرکت موفق و ریشه دار ایتالیایی گردیده است ، عایق های الاستومری این شرکت  در 60 کشور دنیا توزیع می گردد. باید اشاره  کرد که این شرکت  برنامه توزیع بسیار کارآمد و اثر بخشی برای محصولات خود دارد.

 

.

عایق الاستومری پافلکس

عایق الاستومری پافلکس ترکیه

عایق فوم الاستومری پافلکس محصول کشور ترکیه

.

عایق الاستومری سلول بسته پافلکس از جنس NBR هستند، که در کشور ترکیه با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و بر پایه پلی ویل کلراید، نیتریل بوتادیل رابر و سایر افزودنی‌های پلیمری ساخته می گردد؛که به علت های مزایای زیادی که دارد  جایگزین مناسبی برای عایق‌های سنتی و قدیمی شده است  و در عایق‌کاری سیستم‌های حرارتی و برودتی، ساختمانی، تاسیساتی و … جهت صرفه‌جویی در انرژیمورد استفاده قرار گرفته است.

تاسیسات ایرانیان گستر با دارا بودن نمایندگی فروش محصولات عایق الاستومری  و با ذخیره مناسبی از موجودی عایق های الاستومری پافلکس در انبار خود آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

 


خرید عایق   عایق الاستومری پافلکس
مرکز فروش عایق الاستومری
قیمت عایق الاستومری کافلکس

 بررسی عایق الاستومری رولی پشت چسبدار

 این محصول عایق الاستومری بسیار انعطاف پذیر و سبک بوده، به همین دلیل  استفاده از عایق الاستومری باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می گردد. عایق الاستومری در برابر رشد و زیاد شدن  قارچ و کپک، آتش سوزی، نفوذ رطوبت و بخار مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.قادریم  سرعت انجام پروژه صنعتی و ساختمانی  را با بهره گیری از عایق های رولی پشت چسب دار نخدار سرعت ببخشیم. سریع ترین روش اجرای عایق الاستومری رولی بهره گیری از عایق پشت چسبدار می باشد. با خرید عایق پشت چسبدار  این محصول افراد مبتدی قادر هستند به راحتی محیط مورد نظر خود را عایق کنند .

 

 


خرید عایق الاستومری در ونک    خرید عایق الاستومری در نارمک

 

 

 قیمت عایق الاستومری رولی کافلکس

 

لیست عایق الاستومری رولی 
لیست قیمت عایق الاستومری رولی 
ضخامت (mm) متراژ رول (m2) قیمت (ریال) ضخامت (mm) متراژ رول (m2) قیمت (ریال)
3 60 تماس بگیرید
6 30 تماس بگیرید 6 30
9 20 تماس بگیرید 9 20
13 14 تماس بگیرید 13 14
16 12 تماس بگیرید 16 12-
19 10 تماس بگیرید 19 10
25 8 تماس بگیرید 25 8
32 6 تماس بگیرید
40 4 تماس بگیرید
50 4 تماس بگیرید
تیزر خرید عایق الاستومری

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک