نویسنده : مدیر .
موضوع :
2020/03/28
نویسنده : مدیر .
موضوع : 2020/03/28

مرکز فروش عایق الاستومری در تهران

برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمانها از عایق رطوبتی الاستومری استفاده میشود.یکی از دغدغه های مهم  ساختمان ها وجود رطوبت و نم است، که با شروع فصل پاییز و زمستان و افزایش این رطوبت ها باعثث نگرانی میشود .نم و رطوبت در ساختمانها به مرور باعث خسارت های جبران ناپذیری به ساختمان شده ، و عایق رطوبتی تنها راه حل در این موضوع می باشد.

 طبقه‌های زیرزمین یا همکف ساختمانها معمولا  در تماس با خاک مرطوب هستند، به دلیل جلوگیری از نفوذ و رشد قارچ و باکتری به ساختمان ، عایقکاری این قسمت از ساختمان اهمیت زیادی دارد و از عایق های رطوبتی استفاده میشود .

برای عایق کاری سقف طبقه آخر و منازل در قدیم قیرگونی یکی از روشهای متدوال برای مقابله با نم و رطوب می باشد،در حال حاضر از ایزوگام  به عنوان عایق رطوبتی مورد استفاده قرار میگیرد.

 بازسازی ساختمان و عایق رطوبتی

در بازسازی ساختمان  پشت بام ،کف سرویس های بهداشتی و آشپزخانه،تراس و استخرعایق کاری می شوند تا آب و رطوبت به مرور زمان به داخل آن نفوذ نکند .طول عمر عایق های رطوبتی به عوامل محیطی مانند شرایط آب و هوایی ، نوع نگهداری از آن ها دارد که با توجه به آن طول عمر مفید میگویند.

مزایای استفاده ازعایق های رطوبتی

مقاوم در برابر آب و رطوبت

قابل اجرا بر روی تمامی سطوح کار

به صرفه بودن

دوام و پایداری بالا

مقاوم در برابر اشعه UV

عایق کاری کلیه سیستم‌های حرارتی و برودتی( کانال های کولر و  لوله های آب سرد و گرم) در ساختمان ها با عایق‌های الاستومری انجام می‌شود.

اجرای عایق های الاستومری لوله های سرد و گرم و کانالهای هوا ،عایق کاری الاستومری سراسر کشور

معرفی محصولات شرکت عایق تاسیسات گستر ایرانیان انواع عایق های صوتی،حرارتی،رطوبتی

برای مشاوره و خرید عایق الاستومری با شماره تلفن09126436849تماس بگیرید

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک