مرکز فروش عایق الاستومری در تهران

اهمیت وجود عایق رطوبتی در ساختمان منازل

برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمانها از عایق رطوبتی الاستومری استفاده میشود.یکی از دغدغه های مهم  ساختمان ها وجود رطوبت و نم است، که با شروع فصل پاییز و زمستان و افزایش این رطوبت ها باعثث نگرانی میشود .نم و رطوبت در ساختمانها به مرور باعث خسارت های جبران ناپذیری به ساختمان شده ، و عایق رطوبتی (اهمیت وجود عایق رطوبتی)تنها راه حل در این موضوع می باشد.

 طبقه‌های زیرزمین یا همکف ساختمانها معمولا  در تماس با خاک مرطوب هستند، به دلیل جلوگیری از نفوذ و رشد قارچ و باکتری به ساختمان ، عایقکاری این قسمت از ساختمان اهمیت زیادی دارد و از عایق های رطوبتی استفاده میشود .

برای عایق کاری سقف طبقه آخر و منازل در قدیم قیرگونی یکی از روشهای متدوال برای مقابله با نم و رطوب می باشد،در حال حاضر از ایزوگام  به عنوان عایق رطوبتی مورد استفاده قرار میگیرد.

اهمیت وجود عایق رطوبتی

اهمیت وجود عایق رطوبتی

 بازسازی ساختمان و عایق رطوبتی

در بازسازی ساختمان  پشت بام ،کف سرویس های بهداشتی و آشپزخانه،تراس و استخرعایق کاری می شوند تا آب و رطوبت به مرور زمان به داخل آن نفوذ نکند .طول عمر عایق های رطوبتی به عوامل محیطی مانند شرایط آب و هوایی ، نوع نگهداری از آن ها دارد که با توجه به آن طول عمر مفید میگویند.

مزایای استفاده ازعایق های رطوبتی

مقاوم در برابر آب و رطوبت

قابل اجرا بر روی تمامی سطوح کار

به صرفه بودن

دوام و پایداری بالا

مقاوم در برابر اشعه UV

عایق کاری کلیه سیستم‌های حرارتی و برودتی( کانال های کولر و  لوله های آب سرد و گرم) در ساختمان ها با عایق‌های الاستومری انجام می‌شود.

اجرای عایق های الاستومری لوله های سرد و گرم و کانالهای هوا ،عایق کاری الاستومری سراسر کشور

معرفی محصولات شرکت عایق تاسیسات گستر ایرانیان انواع عایق های صوتی،حرارتی،رطوبتی

برای مشاوره و خرید عایق الاستومری با شماره تلفن09126436849تماس بگیرید

اهمیت وجود عایق رطوبتی

تعریف عایق رطوبتی و کاربرد آن چیست؟ یکی از ضروریاتی که سبب خسارت به ساختمان و کاهش عمر مفید آن است، نم و رطوبت می باشد. به همین علت عایق بندی ساختمان در برابر رطوبت کاری ضروری و مهم است .

در کل تعریف عایق کاری: ایجاد یک پوشش محافظ برای پشت بام، دیوار، کف، تاسیسات و لوله ها در برابر نفوذ آب و رطوبت می باشد. رطوبت میتواند  از راه های خاک و یا به دلیل بارندگی ایجاد می شود و از طریق بدنه یا سطح دیوار و یا زمین و پی جذب ساختمان گردد.

بکارگیری از عایق رطوبتی برای کنترل رطوبت منازل نیز ضروری است. نم و رطوبت تاثیر نامطلوبی بر روی ساختمان دارند. جذب رطوبت توسط دیوار باعث متورم شدن روکش های گچی، ترک خوردگی و رشد قارچ و کپک است.

عایق رطوبتی تاسیسات ایرانیان گستر

عایق رطوبتی به پوششی اطلاق میشود که باعث محافظت ساختمان را در برابر نفوذ آب و رطوبت گردد. این عایق ها به صورت لایه هایی با ضخامت گوناگون می باشند که به شکل مایع، پودر، رولی یا صفحه ای در ابعاد مختلف به بازار توزیع و در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

این عایق ها از مواد مختلف ساخته می شوند و با توجه به میزان ترکیبات خود در جاهای مختلف کاربرد دارند. این ترکیبات نقش ضروری در عملکرد و پوشش دهی عایق ها عمل می کنند.

عایق آرت فلکس

این نمونه عایق رطوبتی آرت فلکس بر اساس تکنولوژی های مدرن تولید شده و ویژگی هایی نظیر نصب راحت، هزینه پایین و طول عمر بالا، از جمله مزایای این عایق رطوبتی به شمار می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت عایق رطوبتی با ما تماس بگیرید.

عرضه انواع عایق در سراسر کشور.

اهمیت وجود عایق رطوبتی.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک