عایق الاستومری وان فلکس

تاسیسات ایرانیان گستر وارد کننده ی انواع عایق الاستومری

تاسیسات ایرانیان گستر وارد کننده ی انواع عایق الاستومری،بست و ساپورت،لوله و اتصالات فلزی می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

عایق الاستومری شرکت ما با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در ایران به فروش می رسد.

خرید عایق الاستومری با قیمت ارزان با کیفیت را با ما تجربه کنید.

کارشناسان فروش شرکت برای خرید به راهنمایی شما می گپردازند تا بهترین خرید را انجام دهید.

شرکت تاسیسات گستر آدلان با با فروش انواع عایق در ایران بهترین فروشنده انواع عایقالاستومری در کشور است. برای مشاهده بیشتر محصولات ما به فروشگاه اینترنتی عایق  مراجعه نماید.

فروشگاه اینترنتی فروش عایق برای خدمت رسانی بهتر به مشتریات راه اندازی شده است.

عایق الاستومری

تاسیسات ایرانیان گستر آدلان در راستای ایجاد بازاری قابل اعتماد برای مشتریان  و هموطنان،به بررسی های تخصصی و مهندسی  لازم را جهت بدست آوردن اطمینان از اصالت و کیفیت محصولات عایق الاستومری انجام می دهد،و بعد به وارد کردن انواع عایق الاستومری میپردازد، و همواره خود را متعهد و ملزم به انجام این اقدامات می کند.

این یک ادعای  وشعار فقط نیست تاسیسات ایرانیان گستر با دو سال گارانتی اختصاصی به این سخن خود اعتبار می بخشیم.

عایق الاستومری K flex کی فلکس ،عایق الاستومری mika flex،عایق الاستومری Pa flex پافلکس،عایق الاستومری One flexوان فلکس،عایق الاستومری Roka flex

 بررسی عایق الاستومری One flex

مجموعه تاسیسات ایرانیان گستر آدلان نماینده فروش عایق الاستومری وان فلکس وارداتی از کشور ترکیه است،و با موجودی کامل انبار از انواع عایق الاستومری وان فلکس آماده ارائه خدمات به مشتریان است.

عایق الاستومری وان فلکس

عایق الاستومری رولی وان فلکس Oneflex در ابعاد عرضی (100 تا 120) سانتیمتر و ضخامت های گوناگون موجود و قابل عرضه است و همچنین ابعاد عایق لوله ای از سایز 1/4 اینچ تا 4 اینچ در انواع ضخامت موجود است.

بررسی عایق الاستومری Roka flex

تاسیسات ایرانیان گستر به عنوان وارد کننده بزرگ عایق الاستومری روکافلکس از کشور  ترکیه بوده، و  موجودی انبار کامل از نوع عایق رولی و لوله ای در ضخامت های گوناگون است   آماده عرضه  به مشتریان خود است.

عایق الاستومری روکافلکس ساخت کشور ترکیه با  برند ROKA-FLEXتولید شده از متریال NBR طی سالهای زیاد  توانسته  با ورود به بیشتر پروژه های مطرح صنعتی و ساختمانی جایگاه خود را بین   برند عایق های الاستومری ثابت کند.

بررسی عایق الاستومری K flex


تاسیسات ایرانیان گستر آدلان با موجودی انبار کامل از عایق های الاستومری رولی و لوله ای K-FLEX می باشد .
عایق های الاستومری کافلکس موجود در این مجموعه از جنس NBR هستند و عایق الاستومری با جنس EPDM نیز بصورت سفارشی قابل فروش می باشد.

فروش آنلاین عایق الاستومری

آیا می دانستید در قدیم برای عایق کاری از چه موادی استفاده می کردند؟ عایق حرارتی الاستومری مناسب چگونه  به صورت آنلاین و با قیمت مناسب و ارزان  به فروش می رسد؟
عایق حرارتی برای صرفه جویی انرژی در سطوح مختلف ساختمانها ، لوله ها و انتقال سر و صدا و… کاربرد دارد. و در قدیم از پشم شیشه، پشم سنگ و کناف برای عایق کاری سطوح گوناگون استفاده می کردند. اما در حال حاضر عایق های الاستومری جایگزین بهینه ای برای آن ها می باشند. صحیح می باشد، که قیمت گران تری نسبت به آن ها داشته، اما به خاطر عدم نیاز به پوششی دیگر، می توان گفت دارای قیمت مناسب و ارزانی است . عایق های الاستومری در کشورهای آمریکایی و اروپایی بیش از 50 سال است که مورد استفاده قرار گرفته است.
در این فروشگاهما انواع مختلف عایق های الاستومری لوله ای، رولی، صوتی در مدل های ساده و چسب دار به صورت عمده به فروش می رسد.

تاسیسات ایرانیان گستر وارد کننده ی انواع عایق الاستومری

جهت خرید میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش : تاسیسات ایرانیان گستر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126436849

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک