عایق حرارتی ساختمان وان فلکس

خرید عایق الاستومری چگونه می باشد؟

ویژگی های و استانداردهای جهانی عایق الاستومری

بازه دمایی:عایق های الاستومری برخلاف پشم سنگ در زمان اشتعال گازهای سمی از خود منتشر نمی‌کنند؛بازه دمایی  عایق الاستومریک لینکران از-70 تا + ۱۲۰ درجه سانتی گراد می باشد.

منعطف بودن: از ویژگی های مهم عایق الاستومری لینکران انعطاف‌پذیری بسیار بالا می باشد، که همین ویژگی سبب شده برای استفاده از این عایق محدودیتی نباشد.

ضریب هدایت: بهترین ضریب هدایت حرارت در دمای صفر درجه در این نوع عایق از ۰/۰۳۲ تا ۰۳۶/ ۰ است.

صرفه‌جویی در انرژی: صرفه‌جویی انرژی در عایق الاستومریک بین 70 تا  94درصد می باشد. ازجمله ویژگی های قابل‌توجه عایق الاستومری لینکران موضوع نیاز کمتر به تعمیر و نگهداری و سرویس‌های پرهزینه سالیانه است،و نسبت به عایق‌های پشم سنگ و پشم‌شیشه بهینه تر می باشد؛ به این صورت که عایق الاستومریک لینکران علاوه بر صرفه‌جویی کردن در مصرف انرژی ، در طولانی مدت نیز به خاطر نیاز بسیار کمتر به ترمیم، هزینه کمتری برای سرویس در پی دارد.

 

 فروش عایق الاستومری تهران

عایق الاستومری صوتی لینکران

عایق‌های صوتی لینکران تا ۳۲ دسی بل کاهش صوت را در بر میگیرند،عایق الاستومری صوتی لینکران به‌صورت فیزیکی شانه تخم‌مرغی رولی در اندازه‌های گوناگون، تولید شده و به مشتریان با بهترین کیفیت ارائه میشود. البته که عایق‌های صاف و معمولی الاستومریک، حرارتی-برودتی و صوتی است.

لینکران با کمال دقت و همیت نسبت به رعایت ابعاد کیفیت شامل دوام، کارآیی، زیبایی محصول، سلامت و مرغوبیت کالا و نیز تسریع در زمان دسترسی به کالا، خدمات و نوآوری و خلاقیت در تولید محصولات خود تلاش‌های چشمگیری نموده و مفتخر به تولید باکیفیت‌ترین عایق الاستومریک، ساپورت مدولار تأسیساتی و لرزه‌گیرهای فنری در سال نود و هشت نائل‌ آمده است.

انتهای رپرتاژ آگهی

مراکز فروش و پخش عایق های الاستومری

قیمت عایق الاستومری وان فلکس

قیمت عایق الاستومری وان فلکس

 

عایق های الاستومری از لحاظ ظاهر به دو صورت “عایق الاستومری لوله ای” و “عایق الاستومری رولی (پتویی)” تقسیم می شوند؛عایق های الاستومری از نظر نوع مواد اولیه به کار رفته در تولید آن در دو نوع عرضه می شود.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک