خرید عایق الاستومری

غیر رشته ای عایق الاستومری چیست؟عایق رطوبتی کف زمین

برای خرید عایق رطوبتی کف زمین و استعلام قیمت با کارشناسان تاسیسات ایرانیان گستر تماس بگیرید.

#عایق الاستومری#نصب عایق الاستومری#خرید عایق الاستومری

عایق الاستومری غیررشته ای و غیر متخلل می باشد،یعنی  که هیچ گونه ذرات مضری و اضافی در حین عملکرد و نصب عایق الاستومری، از آنها جدا نمی شود و در محیط پراکنده نیستند. و همچنین  هیچ گونه ابزار خاصی برای نصب عایق الاستومری مورد نیاز نیست. شما می توانید برای زیبایی بیشترعایق الاستومری ، در مکانهایی که این عایق الاستومری در معرض دیدعموم قرار گرفته،رنگ آمیزی کنید؛فرایند نصب عایق الاستومری بسیار سریع و تمیز انجام میشود.

عایق الاستومری مورد استفاده در فضاهای داخلی نیاز به هیچ گونه پوششی خاصی  ندارند،اما برای  استفاده در فضاهای خارجی لازم است  از یک لایه پوشش خارجی نظیر آلومینیوم برای حفاظت در مقابل عوامل جوی و ضربات مکانیکی بهره برد.

این لایه آلومینیومی عایق الاستومری که توسط یک لایه پلیمری تولید  شده است؛ می تواند با ضخامتهای 100، 230 و 400 میکرون باشند.

در برخی از پروژه های تاسیساتی جهت حفاظت بیشتر عایق، از ورقهای آلومینیومی با ضخامتهای 500 و 700 میکرون و یا 1 میلیمتر به صورت جداگانه جهت پوشش عایق استفاده می گردد.

ضمنا، عایق های رولی به صورت پشت چسبدار نیز عرضه میشوند. در این نوع یک لایه چسب مسلح نخدار، به قسمت پشتی عایق متصل شده و برای چسباندن عایق الاستومری به سطح، کافی است لایه کاغذی چسب را جدا کرده و عایق الاستومری را به سطح مورد نظر بچسبانیم. این محصول نهایت سادگی در نصب را به دنبال داشته و موجب صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی می گردد.

 

خرید عایق الاستومری

لیست قیمت عایق الاستومری

جهت اطلاع از تخفیف ها با بخش فروش تاسیسات گستر ایرانیان  تماس بگیرید

 عایق های حرارتی،برودتی و صوتی

فروش انواع عایق الاستومری در تهران

کاملترین  و جامع ترین مرکز پخش عایق های الاستومری

  • عایق های لوله ای در ضخامت های مختلف از سایز 1/2 تا 12
  • عایق های رولی از ضخامت 3 تا 50 میلیمتر
  • پشت چسب دار کردن عایق ، برش عایق ، و لیمینت عایق های لوله ای و رولی
  • چسب عایق و  نوار درزگیر
  • نوار آلومینیومی ، پروتکت ، نوار PVC ، فویل آلومینیوم

لوازم جانبی عایق الاستومری

برای انجام دقیق و درست عملیات عایق بندی در تجهیزات که از عایق الاستومری در آنها استفاده می شود، کاربرد ملزومات دیگر از قبیل نوارچسب، درزبندی و چسب عایق الاستومری کاری ضروری است.نوار چسب های درزبندی دارای انواع مختلف تقسیم بندی است از جمله می توان به نوار درزگیر برزنتی،نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر الاستومری نام برد.

شرکت تاسیسات ایرانیان گستر در راستای عرضه عایق الاستومری و ارائه بهترین محصولات در زمینه عایق الاستومری و نیز محصولات جانبی از قبیل نوارهای درزگیر و چسب عایق الاستومری افتخار دارد .

فروش عایق الاستومری پافلکس ترکیه

جهت دریافت و خرید  لیست قیمت  عایق الاستومری پافلکس ترکیه با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 

برچسب ها: اجرای عایق الاستومری, قیمت عایق الاستومری, انواع عایق الاستومری در تهران, خرید عایق های الاستومری, پخش عایق الاستومری, فروش فوم الاستومری, عرضه عایق الاستومری در ایران,خرید عایق الاستومری, فروش فوم الاستومری, لیست قیمت عایق الاستومری, پخش عمده عایق الاستومری, جدول قیمت عایق الاستومری, خرید چسب عایق الاستومری.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک