خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر

خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر،مشخصات رول عایق ورق آئروفلکس – ضخامت 25 میلی متر – 5 متر و برای خرید و مشاوره در ساعات اداری میتواید با ما تماس بگیرید.

عایق لوله و ورق Aeroflex

  • عایق حرارتی الاستومری سلول بسته ساخته شده از EPDM – اتیلن پروپیلن دی ان مونومر. عایق لوله و ورق Aeroflex یک ماده الاستومری انعطاف پذیر، سلول بسته و سبک وزن است که برای عایق کاری خطوط سرمایش و گرمایش طراحی شده است. عایق های ورق ایروفلکس در رول های ورق پیوسته از ضخامت 10 تا 50 میلی متر در دسترس هستند. رول ها 1 متر عرض و طول رول ها از 2 متر تا 15 متر است. تمام ورق های عایق از مواد مشابه لوله های Aeroflex ساخته شده اند.
نام تجاری ایروفلکس
ضخامت عایق 25 میلی متر
اندازه رول (متر) 1 متر در 5 متر
  • عایق حرارتی الاستومری سلول بسته ساخته شده از EPDM – اتیلن پروپیلن دی ان مونومر. عایق لوله و ورق Aeroflex یک ماده الاستومری انعطاف پذیر، سلول بسته و سبک وزن است که برای عایق کاری خطوط سرمایش و گرمایش طراحی شده است. ورق استاندارد در اندازه های 0.91mx1.2m با ضخامت دیواره از 6mm ​​تا 25mm موجود است. از اتلاف گرما و تراکم در خطوط لوله بزرگ، مخازن، چیلرها، مجاری هوا و سایر مخازن با شکل نامنظم جلوگیری می کند.

عایق الاستومری NBR

خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر

K-FLEX ST محصولی ایده آل برای رفع نیازهای فنی عایق در زمینه ساختمان و صنعت با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی، جلوگیری از اتلاف، انرژی، عدم تراکم، حفظ دما در شرایط ثابت و … می باشد.

ویژگی های منحصر به فرد عایق های فوم الاستومری NBR این محصول را برای کاربردهای مختلف از عایق خطوط فوق سرد گرفته تا سیستم های گرمایشی و خطوط انتقال و مخازن در صنایع مختلف ساختمانی، تهویه مطبوع، تاسیسات نفت و گاز، صنایع غذایی، مورد استفاده در صنایع دارویی، مناسب ساخته است. بیمارستانی، شیمیایی، خودرویی و غیره

 

خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر

خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر

ضریب هدایت حرارتی پایین، محدوده دمایی بالا (105+ تا 199- درجه سانتیگراد)، مقاومت بالا در برابر نفوذ بخار آب و بسیاری ویژگی های دیگر در این عایق ها به دلیل ماهیت ماده، ساختار سلول بسته و تکنولوژی تولید در این نوع عایق ها. . است

 

 

خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر Kingflex 

مشخصات خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر

گارانتی: 1 سال

خدمات پس از فروش: پشتیبانی فنی آنلاین

سبک طراحی: رول عایق فوم لاستیکی

محل مبدا: هبی، چین

نام تجاری: Kingflex

شماره مدل: ورق عایق لاستیکی فوم

نوع: رول عایق فوم لاستیکی

جنس: NBR PVC

چگالی: 45-65 کیلوگرم بر متر مکعب

عرض: 1-1.5 متر

ضخامت: 6-30 میلی متر

طول: 8-12 متر

رنگ: مشکی، سبز، زرد، قرمز

خرید عایق الاستومری رولی

خرید عایق الاستومری رولی

راهنمای خرید خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر

خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر  دارای ساختار سلول بسته و ضریب انتقال حرارت پایین است. همچنین مقاومت بالایی در برابر خوردگی، رشد قارچ، رطوبت، بخار، روغن و مواد شیمیایی، آتش سوزی و رشد کپک دارد.

عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر  سبک وزن بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد و هنگام نصب در قسمت بیرونی کانال های هوا، مخازن، لوله های برق و غیره، گرد و غبار یا الیاف ایجاد نمی کند. عایق بدون HCFC، HFC، یا CFC.

عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر عمدتا برای عایق کاری سیستم های نصب در محیط های داخلی استفاده می شود که برای عایق کاری لوله های با قطر زیاد گزینه بسیار مناسبی می باشد.

برای نصب عایق الاستومری رولی ساده روی سطوح، چسب مایع مخصوص و برای روکش می توان از درزهای موجود از نوار درزگیر برای عایق الاستومری استفاده کرد. همچنین از قیچی یا کاتر برای برش عایق الاستومری رول ساده به ابعاد دلخواه استفاده می شود و این مدل عایق رولی ساده باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و نصب آسان می شود.

خرید عایق الاستومری رولی با ضخامت 25 میلی متر در دیگرر ضخامت های 50 میلی متر، 32 میلی متر، 25 میلی متر، 19 میلی متر، 13 میلی متر، 9 میلی متر و 6 میلی متر (7 رنج) و در عرض های 100 و 120 سانتی متر بسته به اندازه کانال تولید می شود. برای عایق کاری لوله های بزرگتر از 4 اینچ قطر و کانال های تهویه مطبوع استفاده می شود.

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک