خرید عایق صوتی دیوار مشترک

خرید عایق صوتی دیوار مشترک

فروش عایق صوتی صد در صد تضمینی برای منازل مسکونی و ادارات ،دیوارهای مشترک،درب و پنجره .

عایق های صوتی یا فوم صوت صداگیر تاسیسات ایرانیان گستر (tasisatig.com) (خرید عایق صوتی دیوار مشترک) به عنوان عایق صوتی دیوار، سقف، کف ساختمان ها استفاده میشود.

بهترین روش عایق صوتی استفاده از انواع فوم‌ها ماست. نصب انواع آن راحت بوده است و قیمت آن‌ها مقرون به صرفه می باشد. به شما پیشنهاد میشود از

عایق صوتی روکار دیوار مشترک، انواع عایق صوتی روکار دیوار، استفاده کنید.

خرید عایق صوتی دیوار مشترک

خرید عایق صوتی دیوار مشترک

 

عایق های الاستومری صوتی

عایق های صوتی گروهی از عایق های الاستومری هستند که در انواع عایق های صوتی ساده و موج دار طراحی و تولید می شوند. در مکان های مختلف از جمله ادارات و ساختمان های مسکونی و آموزشی برای جلوگیری از انتقال صدا به قسمت های مختلف ساختمان، فضاهایی مانند سقف، کف و دیوارها را با این عایق های الاستومری صوتی می پوشانند. ساختار عایق صوتی به شکلی است که دهانه های مختلفی در آن دیده می شود و به عبارتی سطح این عایق ها دارای تخلخل است. این کار از ورود صداهای بلند و گوش شکن به داخل ساختمان جلوگیری می کند. در نصب و راه اندازی عایق صوتی موج دار باید توجه داشت که لایه یا سطح موج دار عایق صوتی در مقابل منبع صدا نصب می شود.

ویژگی های صوتی عایق فوم الاستومری

عایق فوم الاستومری سلول بسته معمولاً برای کاربردهای صوتی در نظر گرفته نمی شود. در حالی که مواد عایق سلول باز صدا را در فرکانس های بالاتر ضعیف می کنند، عایق فوم الاستومری سلول بسته می تواند نویز مشکل ساز سیستم مکانیکی ساختمان را به طور کلی در فرکانس های پایین تر در محدوده 250 هرتز تا 500 هرتز برطرف کند. کاربردهای متداول شامل لاینر مجرای بدون فیبر، روکش کانال و پوشش لوله است.

بازار عایق صوتی

عایق صوتی یک تکنیک عایق صوتی است که با ایجاد مانعی بین فضای داخلی و خارجی از ورود یا خروج صدا به یک فضای بسته جلوگیری می کند یا به حداقل می رساند . صدای ساطع شده از ساختارهای اتاق و همچنین طنین صوتی را کاهش می دهد.بر اساس تحقیقات منتشر شده توسط  ، بازار جهانی عایق های صوتی در سال 2015 به ارزش 9878 میلیون دلار رسید و انتظار می رود تا سال 2022 به 14633 میلیون دلار برسد . انتظار می رود مواد فوم پلاستیکی از سال 2015 تا 2022 بر بازار تسلط داشته باشد. از نظر منطقه ، اروپا رهبری بازار را به خود اختصاص داده است و حدود 35 درصد از سهم بازار جهانی را در سال 2015 به خود اختصاص داده است.

 

عواملی که بازار جهانی عایق صوتی را هدایت می کند افزایش نگرانی های بهداشتی در مورد آلودگی صوتی ، استانداردهای دقیق آلودگی صوتی ، افزایش بازده صنعت ساخت و ساز و مزایای بهره وری انرژی ارائه شده توسط مواد عایق است . با این حال، بازار به دلیل آگاهی کم در مورد اهمیت آکوستیک در کشورهای در حال ظهور و کاهش سرعت صنعت ساخت و ساز در اروپا محدود شده است.بازار جهانی عایق صوتی بر اساس نوع مواد ، کاربر نهایی و جغرافیا تقسیم بندی می شود.بر اساس نوع مواد ، به پشم سنگ ، پشم شیشه ، فوم پلاستیکی و غیره تقسیم می شود.

 

فوم پلاستیک در سال 2015 با سهمی بیش از 52 درصد به دلیل کیفیت عالی جذب صدا و میرایی ارتعاش بر بازار تسلط یافت. تخمین زده می شود که این بازار در دوره پیش بینی با CAGR 5.4٪ رشد کند .بر اساس کاربر نهایی , بازار به بخش ساختمان و ساخت و ساز , صنعتی و حمل و نقل تقسیم می شود ساختمان ها و ساخت و سازها کاربر نهایی غالب در سال 2015 بود و انتظار می رود که موقعیت خود را در دوره پیش بینی حفظ کند.

 

رشد بازار در این بخش با تغییر قوانین و مقررات ساختمانی ، ساخت ساختمان‌های جدید ، رشد جمعیت شهری وهزینه های انرژی . انتظار می‌رود بخش حمل و نقل با CAGR 7 درصد، سریع‌ترین بخش کاربر نهایی در حال رشد را داشته باشد ، به دلیل افزایش تقاضا برای عایق صوتی از صنایع خودروسازی و هوافضا.اروپا غالب ترین بازار در سال 2015 بود و انتظار می رود که این روند در طول دوره پیش بینی به دلیل قوانین ساختمانی سختگیرانه مناطق و بازار حمل و نقل بزرگ ادامه یابد. سریعترین بازار منطقه ای در حال رشد برای صنعت عایق صوتی LAMEA است که عمدتاً توسط صنعت ساخت و ساز در خاورمیانه و آفریقا هدایت می شود که در چند سال گذشته شاهد رشد قابل توجهی بوده است و انتظار می رود این روند ادامه یابد.

خرید عایق صوتی دیوار مشترک

فروش عایق صوتی دیوارمشترک ، خرید و راه اندازی صفرتا صد عایق صوتی  | با تضمین قیمت عایق صوتی | شرکت تاسیسات گستر ایرانیان درخدمت شماست با مشاوره حضوری رایگان.

بازار عایق صوتی

بازار عایق صوتی

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک