خط تولید عایق الاستومری

خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر جهت خرید عمده عایق الاستومری تماس بگیرید.

به دلیل چگالی انتشار بالا همراه با خواص هدایت حرارتی خوب فوم الاستومری، به عنوان یک ماده عایق برای دمای محیط سرد ایده آل است.

فوم الاستومری: همه چیزهایی که باید بدانید

عایق فوم الاستومری سلول بسته که به اختصار اغلب با نام FEF یا عایق لاستیکی نیز شناخته می شود، عایق  فوم الاستومری  اساساً یک لاستیک مصنوعی است که از یک ساختار سلول بسته در لوله ها، ورق ها یا رول های کارخانه ای موجود است.
خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر، و به لطف فرآیندی که از آن زمان به طور مداوم بهبود یافته است. محلول های عایق فوم الاستومری ما بالاترین نیازها را برآورده می کند و استانداردهایی را در  بهره وری انرژی، جلوگیری از خوردگی زیر عایق، صدا و حفاظت در برابر آتش تنظیم می کند .

خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر جهت خرید عمده عایق الاستومری تماس بگیرید.

خط تولید عایق الاستومری

خط تولید عایق الاستومری

چرا فوم الاستومری را برای عایق خود انتخاب کنید؟

عایق فوم الاستومری با نفوذپذیری کم بخار آب، ساختار سلول بسته و مانع بخار یکپارچه، راه حل بهینه برای کنترل تراکم است. در نتیجه، لوله ها و تجهیزات را از خوردگی تحت عایق (که “CUI” نیز نامیده می شود) که زمانی رخ می دهد که آب یا رطوبت به عایق نفوذ کرده و به سیستم حمله می کند، محافظت می کند.

 • مقاومت در برابر رطوبت عایق فوم الاستومری یکی از بهترین مواد عایق برای کاربردهای زیر محیطی است که در آن متراکم شدن مشکل است.
 • عایق حرارتی عالی عایق فوم الاستومری به مدیریت موثر افزایش/از دست دادن حرارت برای عمر سیستم مکانیکی کمک می کند.
 • عایق صداسطح بسیار بالایی از کاهش صدا را می توان از طریق ساخت هوشمندانه چند لایه به دست آورد.
 • بهداشت و ایمنی عایق فوم الاستومری برای کسانی که با آن کار می کنند و زندگی می کنند بی خطر است، زیرا در برابر قالب و میکروب مقاوم است و انتشار VOC پایینی دارد. برای پروژه هایی با الزامات بهداشتی بالا از پیش تعیین شده است.
 • دوام و نصب به دلیل ماهیت انعطاف پذیر فوم الاستومری، در مقایسه با محلول های عایق صلب، کمتر در معرض ترک خوردگی، شکستن و از دست دادن مواد است. همراه با لمس و احساس صاف، نصب را کارآمدتر و دلپذیرتر می کند.

خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر جهت خرید عمده عایق الاستومری تماس بگیرید.خط تولید عایق الاستومری

عایق فوم الاستومری برای چه مواردی می توان استفاده کرد؟

عایق فوم الاستومری برای طیف وسیعی از کاربردهای داخلی و خارجی مناسب است، از جمله:

 • لوله کشی تبرید، خطوط آب گرم و سرد و لوله کشی آب سرد
 • تجهیزات HVAC
 • سیستم های کانال داخلی و خارجی
 • عایق های صنعتی (از جمله دارویی، غذایی و آشامیدنی)
 • عایق های دریایی و دریایی
 • تاسیسات خورشیدی
 • خودرو (اتوبوس، کامیون و کمپر/کاروان)

خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر جهت خرید عمده عایق الاستومری تماس بگیرید.

طیف وسیعی از محلول های عایق فوم الاستومری ما را کشف کنید

 • KAIFLEX :KAIFLEX یک عایق فوم الاستومری سلول بسته انعطاف پذیر است که  از تراکم جلوگیری می کند  و  اتلاف انرژی را کاهش می دهد و در عین حال الزامات بهداشتی بالایی را برآورده می کند.
 • KAIVENENIENCE :KAIVENIENCE یک  سیستم چند لایه  مبتنی بر  مواد فوم عایق صدا  در ترکیب با پوشش های مختلف است.
 • KAISOUND :KAISOUND یک فوم الاستومری آبگریز با تخلخل باز است که عمدتا از  مواد بازیافتی ساخته شده است . عایق صدا با  اثر کاهش نویز سه گانه  (جاذب، کاهش، دمپر) را فراهم می کند.

خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر جهت خرید عمده عایق الاستومری تماس بگیرید.

چگونه عایق فوم الاستومری بسازیم؟

عایق فوم سلول بسته الاستومری در 3 مرحله ساخته می شود.

عایق فوم سلول بسته الاستومری بر روی انواع مختلف لاستیک تولید می شود. در Kaimann، محصولات اساسی بر اساس لاستیک NBR هستند. برای کاربردهای خاص، محصولات مبتنی بر EPDM یا CR نیز تولید می شوند.
همه محصولات از یک فرآیند تولید پیروی می کنند، مواد اولیه در یک میکسر بزرگ کنار هم قرار می گیرند. در آنجا، به اصطلاح دسته های اصلی تولید می شود که می توان آنها را با مخلوط های پخت آماده مقایسه کرد. درست قبل از اینکه مواد دوباره اکسترود شده و سپس وارد کوره شوند، ماده دمنده اضافه می شود. سپس شکل در یک اجاق گرم می شود، که عامل شیمیایی کف کننده را از جامد به گاز تغییر می دهد. در این زمان، هزاران حفره هوا (سلول) کوچک تشکیل می شود که به یکدیگر متصل می شوند. سپس با دقت سرد می شود تا اطمینان حاصل شود که این سلول ها دست نخورده باقی می مانند و نمی شکنند و ساختار سلول بسته مواد حفظ می شود. در نهایت به اندازه برش داده شده و برای ارسال بسته بندی می شود.
ما یک فناوری گرانول خاص را توسعه داده ایم که بالاترین کیفیت محصول و ابعاد دقیق را تضمین می کند: توقف فرآیند در یک نقطه خاص و تبدیل مواد به گرانول لاستیکی از واکنش زودهنگام مواد جلوگیری می کند و تقریباً به طور کامل اثر انقباض پس از تولید را از بین می برد.

خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر جهت خرید عمده عایق الاستومری تماس بگیرید.

عایق الاستومری (ساخته شده از EPDM) چیست؟

پلی اتیلن و پلی پروپیلن پلیمرهایی با دمای انتقال شیشه ای بسیار پایین و دارای ماهیت کریستالی هستند که به دلیل این ماهیت فاقد خاصیت لاستیک بوده و به عنوان پلاستیک استفاده می شود.

با کوپلیمر کردن اتیلن و بر هم زدن نظم ساختاری هر هموپلیمر، می توان خاصیت کریستالی بودن را از پلیمر جدا کرد و پلیمری با خاصیت لاستیک ایجاد کرد.

کوپلیمر تشکیل شده با این روش خاص EPR نام دارد که ماهیت کاملا اشباع دارد و به همین دلیل از مقاومت جوی و حرارتی بالایی برخوردار است.

اما به دلیل عدم وجود پیوند مضاعف در ساختار شیمیایی، این الاستومر فاقد قابلیت پخت گوگردی بوده و تنها با سیستم کیورینگ پراکسید قابل پخت است.

برای حل این مشکل، مونومر سوم، مونومر DN، در واکنش با اتیلن و پروپیلن استفاده می شود.

به این ترتیب ترپلیمری به دست می آید که حاوی پیوند دوگانه است و قابلیت پخت گوگرد را دارد که به آن EPDM می گویند.

عایق الاستومری چسبی یا عایق الاستومری EPDM برای مناطق سردسیر و گرمسیری بسیار مناسب است به طوری که درجه زمانی شدن، اکسیداسیون و پیری در اثر حرارت آن بسیار کم و ناچیز بوده و در برابر مواد شیمیایی آلی و معدنی مقاوم است.

همچنین مقاومت شیمیایی آن (عایق الاستومری) در برابر محصولات با پایه نامحلول پایین است.

خط تولید عایق الاستومری

خط تولید عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر جهت خرید عمده عایق الاستومری تماس بگیرید.خط تولید عایق الاستومری

فوم الاستومری

فوم الاستومری

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک