خرید عایق الاستومری 09122576609

عایق الاستومری ایرانی

عایق الاستومری ایرانی

 

عایق الاستومری ایرانی یک نوع عایق حرارتی است که به دلیل انعطاف پذیری و مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف محیطی، برای استفاده در صنایع مختلف بسیار مناسب است.

عایق بودن در مقابل رطوبت

این نوع عایق با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته تولید می شود و به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، توانسته به یکی از محصولات محبوب در بازارهای مختلف تبدیل شود. از جمله مزایای عایق الاستومری ایرانی می توان به مقاومت در برابر حرارت، عایق بودن در مقابل رطوبت و دوام بالا اشاره کرد. به طور کلی، استفاده از عایق الاستومری ایرانی می تواند به بهبود کارایی و کاهش هزینه های انرژی در صنایع مختلف کمک کند.

جهت تسریع در امر عایقکاری می توان  سایر اتصالات پیش ساخته  با گونه ها روکش آلومینیوم در انواع سایزها و ضخامت ها استفاده رو کرد و سرعت اجرا را به چهره چشمگیری افزایش داد. گونه ها اتصالات پیش ساخته و ملزومات فوم الاستومری در فروشگاه تاسیسات ایرانیان گستر موجود است.

فوم الاستومری

عایق الاستومری ایرانی
عایق الاستومری ایرانی

این فوم معمولا در سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات سرمایشی مورد کاربرد پیمان می گیرد. ساختار فوم الاستومری سلول بسته بوده  و مواد باره بهره‌گیری در آن پایداری بالایی در روبرو نفوذ نم دارا می باشند. فوم الاستومری گیر بسیاری احسان در مقابل نفوذ بخار و کنترل چگالش محسوب می گردند.

مشخصات عایق الاستومری:

ساختار سلول بسته می تواند بطور کارآمدی مانع از انتقال گرما گردد.
ضریب انتقال حرارت  ۰.۰۳۲W/m.k
توانایی بالا در بازداری از نفوذ بخار
مقاوم در مساوی رطوبت
سطح درونی حائز پوشش ضد بخار می باشد
مقاوم در مقابل آتش
نصب راحت
بدون CFC، HFC، HCFC و یا مواد دیگر
حاوی فلوئور، فرمالدئید و احد و غبار و الیاف

فوم های الاستومریک در دو نوع  از مواد  فرآوری می گردند.

خرید عایق الاستومری رولی
خرید عایق الاستومری لوله ای 

این عایق ها نیز مانند دیگر عایق ها بایستی با استفاده از ملزومات خاصی نصب و اجرا گردند که می نا به موارد زیر اشاره رو کرد :

روکش آلومینیوم به چهره چسبدار و ساده که برای ممانعت از نفوذ نم و شرایط جوی و پایداری در برابر ضربات فیزیکی مورد کاربرد قرار می گیرد.
چسب ویژه عایق که برای نصب عایق ها باره استفاده می باشد.
نوار درزگیر چسبدار که از جنس خود عایق و به صورت چسبدار است. این نوارهای درزگیر قابل ارائه در پهنا های 2، 3، 5، 7، 10 سانتیمتربوده و جهت اطمینان از عدم نفوذ احد و غبار و بخار آب، تقویت پیوست درز عایق ها، بازداری از کاستن انرژی از محل درزها باره کاربرد پیمان می گیرند.
نوار درزگیر چسبدار آلومینیومی ساده/مسلح قابل ارائه در پهنا های 2، 3، 5، 7، 10 سانتیمتر است که جهت درزبندی و اطمینان از عدم نفوذ غبار و بخار آب برای درز عایق هایی که حائز روکش آلومینیومی هستند مورد بهره‌گیری پیمان می گیردهمچنین این نوع نوار برای هر گونه روکش آلومینیومی به چهره اختصاصی و از جنس همان روکش فرآوری می گردد.

نوار درزگیر برزنتی

پلیمری چسبدار بوده و از جنس پلیمر و قابل عرضه در عرض های 3،5،7 و 10 سانتیمترمی باشد که جهت استوار نمودن عایق بعید زانوها،اتصالات و … قابل بهره‌گیری است.

عایق الاستومری ایرانی

از کاربردی ترین نوع از گونه ها عایق حرارتی برودتی و عایق صوتی می باشد. که دارای ساختاری سلول بسته و نرمش پذیر است.از مهمترین خاصیت های عایق الاستومری لینکران جلوگیری از خوردگی لوله ها و نیست کردن انرژی است.
همچنان که میدانیم انرژی و سوخت از جمله بحران های ابدیت در جهان است و در کشور ایران نیز بحث انرژی و گذرگاه های ممانعت از کاستن آن از دغدغه های مهم مسئولین و مردم گشته است.

عایق چیست و انواع آن کدامند؟

عایق به موادی می گویند که از نفوذ و جابجایی مواد یا انرژی به بخشی سایر بازداری به عمل می آورد و یا آن را به کمینه میرساند.
یکی از مهمترین قصد های عایق کاری ، بازداری از انتقال گرما می باشد پس لازم است تا عایق تولیدی از انتقال گرما جلوگیری به عمل آورد. در ضمن لازم به ذکر است عایق الاستومری ایرانی از لحاظ کاربری به پنج نوع بخش میشود. عایق رطوبتی ، عایق الکتریکی ، عایق گرمایشی برودتی ، عایق ضد حریق و عایق صوتی تمامی از گونه ها عایق الاستومری می باشد. که عایق حرارتی برودتی و صوتی اغلب از دیگر گونه ها عایق باره کاربرد پیمان می گیرند. از این رو گروه صنعتی لینکران نیز عایق های الاستومری ایرانی خود را به همین منظور به خط تولید می رساند.

 

یکی از بارزترین ویژگی های عایق الاستومری ایرانی لینکران ، پایداری گرمایشی آن است. از عقیده علمی هرچه مقدار R یک عایق اغلب باشد، آن عایق از عقیده حرارتی بهتر می باشد.
همچنین خاصیت های دیگری که سبب به هستی آمدن یک عایق دلخواه می شود را به اختصار عنوان می کنیم :
پایداری ، دانسیته ، بها پسندیده ، خواص کیمیایی و اثری که بر سلامت انسان و پیرامون زیست می گذارد.

عایق الاستومری ایرانی
عایق الاستومری لینکران

عایق کاری حرارتی به سه طریق گوناگون اتمام می شود که در زیر به آنها اشاره می شود :

عایق کاری داخلی : افزودن یک لایه عایق رطوبتی به قسمت داخلی کار
عایق کاری خارجی : افزودن یک لایه عایق حرارتی به تقدیر بیگانه کار
استفاده از مصالح با ضریب هدایت گرما زیر اثناء ساخت (عدم کاربرد بدلیل هزینه ی بالای تولید)

 

از عایق الاستومری بدانید

معرفی عایق الاستومری و مواد پلیمری همانند که در سال 1950 به چهره مفصل تر باره کاربرد قرار گرفته است ، موجب دگرگونی صنعتی بزرگواری گشته است. و سلایق مصرف کنندگان از مواد گیاهی، به مصرف مواد شیمیایی و مصنوعی تغییر نموده است.
از طرفی موارد به کارگیری عایق بخصوص در بخش لوله کشی برودتی و گرمایشی زیاد شد.
از سایر خاصیت های آن نیز میتوان به نصب راحت و عدم پارگی و حفره شدن اشاره نمود.

در سالهای بازپسین بدلیل این که آگاهی مردم در ارتباط با کیفیت هوای داخلی (IQA) بسیار شده است، و نظر به اینکه عایق الاستومری ویژگی های مثبت زیادی نسبت به عایق های پشم شیشه دارد، تقاضا نیز جهت خرید عایق الاستومری افزایش پیدا کرده است. و امروزه در سراسر غرب و عالم از آن استفاده می شود.

همانطور که به آن اشاره شد عایق الاستومری از مواد سلول بسته انعطاف پذیر و بر اساس پلی وینیل کلراید(PVC)، نیتریل بوتادین رابر (NBR) و یا اتیلین پروپیلن دی ان مونومر رابرر (EPDM) تشکیل شده است.
اگرچه عایق الاستومری نسبت به عایق های پشم شیشه و پشم سنگ قیمت بالاتری دارند، ولی به علت بی نیازی از پوشش اضافه جهت کاربردهای با دمای زیر ، سرعت بالای نصب و انعطاف پذیری بالا خیلی مقرون به صرفه هستند و در ضمن پایداری فوقانی دارند.

تاسیسات ایرانیان گستر چندین سال است که با توکل بر خدا و همت جوانان ایرانی، بزرگترین و مطمئن ترین کمپانی در گویه تأمین و عرضه مصالح امروزین صنعت و ساختمانی بوده است. که نمایندگی انحصاری فروش محصولات گروه صنعتی لینکران را در گزین کردن دارد. همچنین این کمپانی عرضه کننده عایق الاستومری ایرانی برند لینکران می باشد که از عقیده کیفیت با رقبای بیگانه برابری می کند. با این تفاوت که با قیمتی مقرون به صرفه تر خدمت مصرف کنندگان عرضه می گردد.

خرید عایق الاستومری ایرانی
خرید عایق الاستومری ایرانی

عایق الاستومری ایرانی

بهترین عایق الاستومری ایرانی
خرید عایق الاستومری ایرانی
فروش عایق الاستومری ایرانی
بهترین عایق الاستومری در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *