عایق الاستومری در دما بالا

عایق در دمای بالا چیست؟

عایق الاستومری در دما بالا ،عایق حرارتی بالا که به طور خاص برای دماهای شدید ساخته شده است، بالاترین ظرفیت را دارد. انتقال انرژی حرارتی از اجزای داغ را کاهش می دهد و از قسمت های اطراف در برابر دمای بالا محافظت می کند. عایق در دمای بالا باعث افزایش طول عمر قطعات اطراف و کاهش خطرات انواع مختلف می شود.

ماشین‌ها و وسایل نقلیه‌ای که از موتورهای احتراقی، کاربردهای الکتریکی یا هیدروژنی استفاده می‌کنند اغلب در معرض دمای بیش از 1000 درجه سانتی‌گراد هستند. گرما به سرعت از محفظه موتور خارج می شود و برای ماشین آلات و افراد خطرناک است. سیستم های عایق حرارتی معمولی کافی نیستند. عایق در دمای بالا گرما را به سطح ایمن کاهش می دهد. این امکان راه اندازی ایمن تر و افزایش کارایی قابل توجه را فراهم می کند. همچنین به رعایت دستورالعمل های دقیق انتشار کمک می کند.

عایق الاستومری در دما بالا

عایق الاستومری در دما بالا

 

قیمت عایق الاستومری 

 

 عایق الاستومری epdm

عایق الاستومری رولی 

 عایق الاستومری لوله ای

فروش عایق پافلکس

عایق الاستومری شانه تخم مرغی 

عایق الاستومری لوله ای کافلکس

عایق الاستومری لوله ای پافلکس

عایق الاستومری کافلکس

عایق الاستومری پافلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

قیمت عایق الاستومری رولی پشت چسبدار

عایق الاستومری در دما بالا

 

لیست قیمت عایق الاستومری

برای استعلام قیمت روز انواع عایق الاستومری در شرکت تاسیسات ایرانیان گستر آدلان با ما تماس بگیرید و قیمت روز انواع عایق الاستومری اطلاع پیدا کنید.

همچنین  عایق های الاستومری با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بصورت عمده دارای تخفیف ویژه می باشد و ارسال به سراسر کشور انجام میشود.

لیست قیمت عایق الاستومری

لیست قیمت عایق الاستومری

خرید عایق الاستومری

روش خرید انواع عایق الاستومری از تاسیسات ایرانیان گستر آدلان بدین صورت می باشد ، که شما باید با یکی از شماره زیر  در این وب سایت تماس حاصل فرمایید.

همچنین تاسیسات ایرانیان گستر آدلان برای خرید راحت تر شما عزیزیان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی با کسب امتیاز نماد اعتماد  دایر نموده است که شما از طریق لینک های درج شده در قسمت بالا می توانید به فروشگاه تاسیسات ایرانیان گستر آدلان مراجعه نماید.

 

فروش عایق الاستومری

کامل ترین مرجع فروش عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری در مصرف انرژی به شما  کمک میکند.عایق الاستومری در دما بالا

تمام سفارش های خرید عایق الاستومری در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ارسال میشود. قیمت مناسب عایق الاستومری.

مرجع فروش عایق الاستومری

مرجع فروش عایق الاستومری

عایق های دمای بالا در چه صنایعی قابل استفاده هستند؟

عایق الاستومری در دما بالا را می توان در جاهایی که دمای بالا حاکم است استفاده کرد. مدیریت نادرست دما می تواند تهدیدی برای مردم، ماشین آلات و اقتصاد باشد. عواقب آتش سوزی می تواند بسیار سنگین باشد. محفظه های موتور حاوی مواد بسیار قابل اشتعال و اشتعال پذیر هستند. در صورت برخورد این دو ماده ممکن است آتش سوزی ایجاد شود. حتی اگر تلفات جانی نداشته باشد، می تواند عواقب اقتصادی مخربی برای شرکت داشته باشد.

 

شرکت‌ها(عایق الاستومری در دما بالا) عایق‌های باکیفیت و دمای بالا را برای پیشگیری از آتش‌سوزی و مزایای دیگر انتخاب می‌کنند. راه حل های عایق مدرن می توانند تمام این الزامات را برآورده کنند و نتایج مطلوب را ارائه دهند.

حفاظت در مقابل آتش

ماشین ها، وسایل نقلیه و سیستم ها می توانند دمای سطحی تا 850 درجه سانتیگراد را در محفظه موتور خود تجربه کنند. دمای بالا می تواند باعث آتش سوزی و انفجار شود. در دمای کمتر از 250 درجه سانتیگراد، روغن های هیدرولیک و سوخت می توانند مشتعل شوند. برای اطمینان از ایمنی، عایق های با دمای بالا دمای سطح محفظه موتور را تا 220 درجه سانتیگراد ایمن کاهش می دهند.

عایق صدا

صدای موتور می تواند بسیار مخرب باشد و باعث مشکلات و آسیب های طولانی مدت سلامتی شود. به همین دلیل الزامات قانونی ضروری است.

این الزامات سختگیرانه تر می شوند. این الزامات با اقدامات جذب صدا در محفظه موتور علاوه بر عایق حرارتی برآورده می شود.

فضای نصب موجود در وسایل نقلیه و ماشین آلات بسیار محدود است. هر دو عایق حرارتی و صوتی باید در فضاهای تنگ نصب شوند و در عین حال نیازهای مختلف را برآورده کنند. بنابراین عایق حرارتی بالا برای ترکیب عایق حرارتی مستقیم و اصل جذب صدا طراحی شده است. این کار صدای ناخواسته را کاهش می دهد اما عملکرد یا خواص حرارتی موتور را به خطر نمی اندازد.

عایق های دمای بالا چگونه ساخته می شوند؟

عایق کامل در دمای بالا به مواد مناسب نیاز دارد. لایه های بیرونی، عایق و داخلی معمولاً سه لایه هستند. آنها از عایق محافظت می کنند و گرمای تابشی و دمای سطح داغ را کاهش می دهند. مشخصات فنی، الزامات قانونی و ترجیحات مشتری، ساختار دقیق و مواد مورد استفاده را تعیین می کند.

عملکرد عایق در دمای بالا چگونه است؟

عایق در دمای بالا اتلاف حرارت را به حداقل می رساند. این چطوری کار میکنه؟ بسیار ساده است. چگالی یک جسم معیاری از هدایت حرارتی آن است. عملکرد آن به عنوان یک ماده عایق بهتر است.

ما در عایق GIS انواع عایق ها را برای صنایع و ساختمان های تجاری به منظور برآورده ساختن نیازهای آنها ارائه می دهیم.

آیا عایق باعث خوردگی می شود؟

 

آیا عایق باعث خوردگی می شود؟

خوردگی زیر عایق (CUI)، مشکلی که هنگام تجمع رطوبت در زیر یک لایه عایق رخ می دهد، در گیاهان به خوبی ثبت شده است. بسترهای زیر عایق بسته به نحوه ساخت مواد عایق و منبع رطوبت ممکن است در معرض چندین نوع خوردگی باشند.

عایق الاستومری در دما بالا

  • خوردگی گالوانیکی
  • خوردگی اسیدی
  • خوردگی قلیایی
  • خوردگی کلرید

عایق الاستومری در دما بالا

این فرآیندها می توانند آسیب شدیدی به لوله ها و ظروف وارد کنند. این می تواند منجر به نشتی یا سوراخ هایی شود که می تواند کل تاسیسات را خاموش کند.

CUI از هیچ ترکیبی از عایق و فلز مصون نیست. بنابراین، مهم است که اطمینان حاصل کنید که خانه خود را به خوبی حفظ می کنید. با این حال، راه حل هایی وجود دارد که می تواند خطر را کاهش دهد. اینها شامل عایق هایی هستند که به راحتی قابل جابجایی هستند و برای تعمیر و ارزیابی معمول جایگزین می شوند.

مشکل: علل و پیامدهای CUI

CUI می تواند تحت شرایط بسیاری اتفاق بیفتد، که بخشی از مشکل در جلوگیری از آن است. برخی از عواملی که می توانند خطر را افزایش دهند عبارتند از:

  • میعان می تواند در محیطی ایجاد شود که در دمای بالاتر از نقطه انجماد ثابت است، اما کمتر از نقطه جوش است.
  • عایق های نامرغوب که خورنده هستند یا به سرعت تخریب می شوند.
  • عایق هایی که خیلی نزدیک به منابع آب هستند.

CUI به احتمال زیاد زمانی رخ می دهد که مواد شیمیایی خاصی با سطوح فلز واکنش داده و باعث از دست دادن ساختار خود شوند. بسته به اینکه کدام ترکیبات موجود است، این می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. این می تواند باشد:

  • خوردگی گالوانیکی زمانی رخ می دهد که عایق توسط یک الکترولیت یا یک نمک مرطوب شود. این می تواند با عبور جریان بین عایق و سطح فلز به آسیب جدی سطح منجر شود.
  • مشکلات همچنین ممکن است به دلیل وجود مواد اسیدی یا به شدت بازی ایجاد شود. عایق های دانه ای می توانند هم آب و هم اسید را جذب کنند. این می تواند منجر به خوردگی اسیدی یا قلیایی شود.
  • بسیاری از خوردگی می تواند توسط کلرید ایجاد شود، چه از فرآیندهای صنعتی و چه از منابع طبیعی. حتی اگر تجهیزات حاوی مواد شیمیایی خشن نیستند، خوردگی شیمیایی همچنان ممکن است رخ دهد. به عنوان مثال، کلرید را می توان در آب باران یافت.

اگرچه هر دسته از CUI توسط عوامل مختلفی ایجاد می شود، هر گونه آسیب خورنده می تواند توسط عایق های دائمی یا صلب تشدید شود. تکنسین ها باید بتوانند به طور منظم عایق را برای بررسی سایش در فلز زیرین جدا کنند. حذف ناکافی می تواند باعث آسیب شیمیایی شود که رگ را ترکیب کرده و غیرقابل ترمیم می کند.

پاسخ به CUI

CUI را می توان با جایگزینی عایق صلب با محلول های قابل جابجایی حل کرد. نظارت بر وضعیت لوله کشی فرآیند و جلوگیری از آسیب بیشتر به سطح بسیار آسان تر است.

این سرمایه گذاری ها مزایای زیادی دارد. مزایای استفاده از عایق متحرک بسیار زیاد است. این امر بازرسی و نگهداری معمول را بسیار آسان تر می کند. همچنین امکان تعمیر آسان تر را نیز فراهم می کند. تعویض عایق های دائمی بدون آسیب رساندن به لوله ها دشوار است، اما روکش های قابل جابجایی به راحتی از تکه های ماشین آلات جدا می شوند و هنگامی که شروع به از هم پاشیدن می کنند، لوله ها را پردازش می کنند. این می تواند در هزینه های زیادی در طول عمر تجهیزات شما صرفه جویی کند.

راه حل های عایق GIS

پوشش عایق قابل جابجایی عایق GIS برای سهولت استفاده بدون کاهش عملکرد طراحی شده است. برای یک تناسب محکم که رطوبت را دفع می کند، پوشش های ما محکم به ظرف یا لوله می چسبند. این تناسب عالی در پتوهای با کیفیت پایین تر موجود نیست. می تواند به جای جلوگیری از خوردگی منجر به خوردگی شود.

عایق الاستومری در دما بالا

عایق الاستومری در دما بالا

برای استعلام قیمت روز عایق الاستومری در شرکت تاسیسات ایرانیان گستر آدلان با ما تماس بگیرید و قیمت روز انواع عایق الاستومری اطلاع پیدا کنید.

همچنین عایق های الاستومری با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بصورت عمده دارای تخفیف ویژه می باشد و ارسال به سراسر کشور انجام میشود.

عایق الاستومری در دما بالا

تاسیسات ایرانیان گستر آدلان

تاسیسات ایرانیان گستر آدلان

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک