عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی مناسب ترین اندازه برای عایق کانال; ورق های 100 و 120 سانتی متری تولید در محدوده ضخامت 7. و برای عایق کاری لوله های با قطر بیشتر از 4 اینچ یا برای عایق کاری مجاری هوا استفاده می شود.

جهت خرید عایق الاستومری و مشاوره با کارشناسان تاسیسات ایرانیان گستر تماس بگیرید.

شماره تماس:09126436849

خرید عایق الاستومری

خرید عایق الاستومری

انواع عایق الاستومری رولی و شناسایی آنها

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی یکی از انواع عایق سرمایشی وحرارتی است که در صنایع گوناگون از دسته صنعت ساختمان‌سازی کاربرد دارد. ساختار این عایق به صورت سلول بسته است و مقاومت آن در مساوی آلودگی، رطوبت، بخارآب وحرارت بسیار بالا می‌باشد. عایق‌های الاستومری وزن زیاد سبکی دارندو به انگیزه انعطاف‌پذیری بالا برای عایق‌کاری به پیشه می‌روند. برای مثال: گونه ها تاسیسات ساختمانی، کانال‌های هوا، لوله‌های بزرگ، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، صنعت خودروسازی و غیره باره کاربرد پیمان میگیرد.

استفاده از این عایق ها باعث بهینه سازی مصرف انرژی و صرفه جویی آن میشود. ضریب انتقال گرمایشی آن ها بسیار پایین است و مقاومت آن ها در برابر خوردگی و بخار آب بالا میباشد. فوم عایق‌الاستومری را میتوان به راحتی و بدون احتیاج به تجهیزات ویژه نصب کرد واز بی‌خطر بودن آن مطمعن بود. این عایق دوستدار محیط زیست است و هیچ گونه آلرژی و حساسیت پوستی در حین پیشه با آنها ایجاد نمیشود. علاوه بر آن طول عمر این عایق ها بسیار بالا می باشد و نگهداری از آنها آسان است.

عایق الاستومری رولی یا ورقه ای:

یکی از انواع عایق‌های الاستومری رولی یا ورقه‌ای‌است که در ضخامت های گوناگون باتوجه به فضا موردنظر و شرایط آب‌و‌هوایی باره کاربرد قرار‌میگیرد. این عایق با توانایی نصب آسان قابل بهره‌گیری در فضاهای داخلی و بیگانه ساختمان است و ویژگی های بی همتا آن مایه شده این عایق در مقایسه با عایق های سنتی مورد کاربرد اکثریت قرار گیرد. این عایق ها جایگزین مناسبی برای پشم شیشه میباشند و با ساختار سلول بسته خویش گیر برباد دان انرژی و حرارت در ساختمان شده و درازا عمر تاسیسات را نیز بالا میبرند.

انواع عایق های الاستومری رولی:

عایق الاستومری رولی ساده:

عایق الاستومری رولی ساده وزن زیاد سبکی دارد و مقاومت آن در مساوی رشد قارچ ها و باکتری, مواد شیمیایی, یگانه و غبار و رطوبت بسیار بالا میباشد. نصب و حفاظت آن بسیار آسان است و برای عایق کاری سیستم های تهویه مطبوع در فضاهای بسته کاربرد میشود. برای نصب این عایق از نوعی چسب مخصوص و برای پوشش دادن درزهای ایجاد شده, از درزگیر ویژه این عایق ها استفاده میشود.

انواع عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی روکش دار و بدون روکش:

عایق الاستومری رولی روکش دار

عایق الاستومری رولی روکش دار

به دلیل شرایط متغیر آب‌وهوایی برای عایق کاری تاسیسات ساختمانی باید از عایق هایی استفاده شود که پایداری فوقانی در برابر تغییرات جوی و اشعه UV داشته باشند. از عایق‌های الاستومری بدون‌روکش میتوان در پیرامون های درونی ساختمان بهره‌گیری نمود. ولی برای فضاهای خارج از آن, عایق‌های رولی روکش دار باید بهره‌گیری شوند. عایق الاستومری روکش شده با آلومینیوم نمونه ای از عایق های مقاوم در مساوی شرایط ناپایدار جوی است که قابل بهره‌گیری در ایزوله سازی مخازن, سیستم های گرمایشی, لوله های گرم و سرد و سیستم های تبرید میباشد. عایق های روکش شده با آلومینیوم به دو چهره ساده و پشت چسب دار به بازار عرضه میشوند.

عایق الاستومری رولی روکش دار و بدون روکش

جهت خرید عایق الاستومری و مشاوره با کارشناسان تاسیسات ایرانیان گستر تماس بگیرید.

شماره تماس:09126436849

عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی:

عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی اصولاً به عنوان عایق‌صوتی مورد بهره‌گیری قرار میگیرد و به انگیزه دارا بودن ساختار سلولی و سطح متخلخل، به میزان قابل توجهی ازمیزان سروصدا می‌کاهد و نقش مهمی درکاهش آلودگی‌صوتی دارد. عایق شانه تخم‌مرغی در دو گونه ساده یا موج‌دار وبه دوصورت بدون‌چسب یا چسب‌دار تولید میشود. در ضمن مقاومت آن در برابر جذب آب، حرارت، مواد شیمیایی و آسیب دیدگی بسیار بالا میباشد.

عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری رولی

عایق الاستومری پروتکت بلک:

این عایق الاستومری که با پروتکت بلک روکش شده نوعی عایق گرمایشی منعطف است که ساختاری غیرمتخلخل دارد. این عایق دارای مقاومت بالایی دربرابر بخارآب، نم وآلودگی میباشد و برای ایزوله‌سازی مکان‌هایی که سطح رطوبت وآلودگی درآنها بالاست وهمچنین عایق‌کاری سیستم‌های تهویه مطبوع مورد استفاده پیمان میگیرد.

انواع عایق الاستومری رولی پروتکت بلک

عایق الاستومری پشت چسب دار:

نصب عایق های سنتی علاوه‌بر برپایی آلرژی های تنفسی وپوستی، فرآیند ای موعد بر در صنعت ساخت و ساز میباشد. بدین هدف برای سهولت عایق‌کاری و بالا بردن سرعت انجام پروژه های ساختمانی، امروزه از عایق‌های الاستومری پشت‌چسب‌دار استفاده میشود. به کارگیری این عایق ها نه تنها باعث صرفه‌جویی در وقت شده بلکه هزینه‌های عایق کاری را نیز تفریق میدهد.

عایق الاستومری رولی

  •  عایق الاستومری پروتکت بلک
  •  عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی
  •  عایق الاستومری رولی روکش دار
  •  عایق الاستومری رولی ساده
  •  انواع عایق الاستومری رولی

ورق های الاستومری

رول ها و ورق های الاستومری  دارای ثبات ابعادی بسیار خوبی هستند و محافظت عالی در برابر تراکم، اتلاف حرارتی و انتقال صدا ارائه می دهند.

رول‌ها و ورق‌های الاستومری  از فوم الاستومری سلول بسته ساخته شده‌اند که ساختار میکروسلی، غیر متخلخل و محتوای سلول بسته بزرگ‌تر از 90 درصد دارد. آنها را می توان با انواع مختلف فویل پوشانده و همچنین بسته به نیاز مشتری می تواند دارای پشتی چسبنده کارخانه ای باشد. فوم الاستومری  دارای ثبات ابعادی بسیار خوبی است و محافظت عالی در برابر تراکم، اتلاف حرارتی و انتقال صدا ارائه می دهد. زمان نصب به دلیل سهولت در برش و ظرفیت چسبندگی سریع مواد بیش از 40 درصد کاهش می یابد.

تاسیسات ایرانیان گستر با بهبود مستمر کیفیت، یکپارچگی فناوری و عملکرد فوق‌العاده خود در تنظیمات سخت با تأیید FM مطابقت دارد و دقیق‌ترین استانداردهای ایمنی و مقاومت در برابر آتش را برآورده می‌کند. تایید FM برای عایق الاستومری  که در قسمت بیرونی لوله ها یا کانال های غیر قابل احتراق استفاده می شود، ایمان مشتریان ما را به  بیشتر می کند.

رول‌ها و ورق‌های عایق حرارتی هیچ خطری برای سلامت انسان ندارند زیرا در تولید آنها از CFC یا HCFC استفاده نمی‌شود و سطح VOC بسیار پایینی دارد. آنها محصولات سازگار با محیط زیست (با پتانسیل تخریب لایه ازن کم – ODP – و پتانسیل گرمایش جهانی – GWP) در نظر گرفته می شوند و با الزامات LEED مطابقت دارند و به ساختمان ها کمک می کنند امتیاز LEED بیشتری دریافت کنند.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک