عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری ساده عایق الاستومری رولی معمولی، اکثر اوقات برای عایقکاری سیستم های تاسیساتی در فضا های داخلی گزینه به کار گیری میشود و مورد بسیار قابل قبولی برای عایق کاری لوله های با قطر بزرگ به شمار می رود .
عایق الاستومری ساده
عایق الاستومری رولی معمولی در پهنا های ۱۰۰۰ میلی و ۱۲۰۰ میلیو در ضخامت های ۶- ۹-۱- ۱۹- ۲۵- ۳۲- ۵۰ میلی عرضه می‌شوند.
جهت نصب عایق الاستومری رولی معمولی بر روی سطح ها، از چسب مایع منحصر و جهت پوشش دهی درزها از نوار درزگیر های منحصربه‌فرد عایق الاستومری بهره مند شد.همینطور برای برش دادن عایق الاستومری رولی معمولی به بعدها متبوع، قیچی یا این که کاتر آیتم به کارگیری قرار می‌گیرد.

تفاوت عایق الاستومری و عایق پشم شیشه

عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری رولی معمولی بدلیل ساختار سلول بسته ،مقاومت بالایی در قبال رطوبت- بخار آب – آلودگی و گرد وخاک داراست البته عایق پشم شیشه بدلیل ساختار فیبری و متخلخل خویش، در مقابل رطوبت و نفوذ بخار و آب ،مقاومت کمی داشته و با نفوذ رطوبت و بخار آب به داخل عایق، از مقاومت حرارتی ان کم میگردد. به جهت عدم مقاومت پشم شیشه در مقابل رطوبت و بخار، در شکل نصب در فضای گشوده، به کار گیری از پوشش های ضدرطوبت و فویل های آلومینیومی امری اجباری تلقی میشود .

همینطور عایق الاستومری، از لحاظ دلایل زیستی و ساخت امراض ، فارغ از دلایل و فارغ از ساخت ذرات گرد وغبار بوده در‌صورتی‌که تماس بی واسطه پشم شیشه با پوست، دیده و سیستم تنفسی تولید اختلال خواهد کرد.. در اکثری از گزارش ها، تنفس بدون واسطه گرد پشم شیشه انگیزه ارتقا نرخ ابتلا به سرطان، به خصوص سرطان ریه تیتر گردیده است. پیشنهاد اکید می‌شود که کارگران و عایق کاران، هنگام عمل با پشم شیشه از ماسک و خرقه نگهدارنده مطلوب استعمال نمایند.
عایق الاستومری ساده
عایق الاستومری رولی معمولی مقاوم در قبال خوردگی بوده ولی پشم شیشه به شدت مبتلا خوردگی می‌شود.همینطور نصب عایق های الاستومری بدلیل به کارگیری از خودبست بسیار سهل بوده وبرای فضا هایی که فضای کاری متعددی ندارند مطلوب میباشد.البته نصب عایق های پشم شیشه در تعدادی مرحله شکل میگیرد.علاوه برآن، ضریب جابجایی حرارت عایق های الاستومریک بسیار زیر بوده در حالیکه ضریب جابجایی حرارت پشم شیشه با ارتقاء دما ارتقاء یافته و از مقاومت حرارتی آن کاسته میشود.قدمت اثر گذار بالای عایق های الاستومری از سایر مزایای این عایق نسبت به عایق پشم شیشه به‌حساب می‌آید.
عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری ساده

مزایا عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری رولی بی آلایش مدل و انعطاف پذیر بوده و ضریب جابجایی حرارت پایینی دارا‌هستند.به کار گیری از عایق الاستومری رولی بی آلایش موجب صرفه جویی درهزینه های انرژی گردیده وعملیات نصب آن براحتی شکل می‌گیرد. عایق الاستومری مقاومت بالایی در قبال نفوذ رطوبت و بخار، خوردگی، رویش قارچ و کپک ، حریق، روغن و مواد شیمیایی داشته و فارغ از HCFC, HFC, CFC و گرد و غبار و الیاف میباشد.درضمن هیچ سیرتکامل آلرژی پوستی و تنفسی برای مخاطب یا این که نصاب ساخت نمی نماید.

فوم الاستومری ساده؛ عایقی مناسب و با کیفیت

قطعاً این پرسش برایتان اتفاق افتاده که چه نوع عایقی برای لوله‌های پلاستیکی مطلوب میباشد؟ عایق الاستومری یکی‌از مطلوب‌ترین عایق‌ها برای لوله‌های پلاستیکی به شمار می‌رود. در شکل به کار گیری از چسب مایع برای نصب عایق سفارش میگردد که به طور بدون واسطه برای چسباندن عایق الاستومری به لوله از آن به کارگیری نکنید، اما استعمال از معیار یه خرده چسب برای پُر کردن درزها به لوله آسیبی وارد نخواهد کرد.

استعمال از بتونه‌ها و درزگیرهای منحصر کافلکس نیز برای لوله‌های پلاستیکی بسیار خوب میباشد؛ دراین‌صورت می توانید از چسب مایع تنها در نصیب‌های بات-جوینت به کارگیری فرمائید. همینطور به خیال و خاطر داشته باشید که در فضاهای گشوده به طبعً عایق را با پوشش منحصر به فرد بپوشانید.

 

خرید و انتخاب عایق کافلکس

کمپانی کافلکس یک کمپانی ایتالیایی میباشد که متریال‌ها و عایق‌ الاستومری انعطاف‌پذیر حرارتی و آکوستیک را ساخت و ساز می‌نماید. کافلکس جهت در دسترس قرار دادن هرچه شل‌تر تولیدات خویش در رمز تا راز دنیا دارنده تجهیزات ساخت‌و‌ساز و پخش میباشد. تولید ها متنوع کمپانی کافلکس (K-FLEX) منجر گردیده که این موسسه بتواند قسمت قابل توجهی از بازار مشتمل بر ساخت‌و‌ساز، حمل و نقل، پتروشیمی و انرژی‌های تجدید پذیر را در چنگ داشته باشد.

محصول ها کافلکس توانسته به جهت با کیفیت و فایده‌مندی از شایسته ترین تکنولوژی‌های روز سهم بزرگی از بازار جهانی را از آنِ خویش کند. کافلکس توانسته تا نقشی پر رنگ در صرفه‌جویی انرژی و در دست گرفتن و کاهش گازهای گلخانه‌ای جاری ساختن نماید.

کمپانی کافلکس در 63 مملکت حضور دارااست و درگیر ساخت و ساز جنس میباشد. کارگاه مهم این مجموعه در سال 1989 در شمال شهر میلان آغاز به عمل کرد و امروزه وسیع ترین آفریننده عایق‌های الاستومری در عالم میباشد.

تولیدات کافلکس دارنده استانداردهای UNI EN ISO 9001:2015 و ISO 14001 بوده و همه کیفیت بالا و اعتبار بالایی در بازار شناخته میگردند.

تولید ها کافلکس (K-FLEX) همینطور نقش مهمی در حفاظت از گوشه و کنار زیست دارا هستند، چون سبب ساز صرفه‌جویی در مصرف انرژی گردیده، نشر آلاینده‌ها را کاهش داده و پخش شدن گازهای گلخانه‌ای در جو را کاهش میدهد.

فروش عایق الاستومریک

فروش عایق الاستومریک

عایق حرارتی الاستومری

عایق گرمایشی الاستومر یک عایق حرارتی زیاد منعطف و پرطرفدار است ، که ساختار سلول بسته آن گیر از چگالش و به وجو آمدن رطوبت میگردد.

این خصوصویات و ویژگان متعلق به یک عایق کاربردی و پرطرفدار ساخته است.

این محصول و عایق حرارتی بدون به کارگیری CFC ، HFC یا HCFC فرآوری می شود.

عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری ساده

این فرآورده الاستومر حرارتی وانگهی در برباد دان سرو صدای به وجود امده از کار سیستم تهویه مطبوع موثر است.

این عایق به قصد سیستم های هواساز، سیستم های حجم هوای متغیر(VAV)، کانال ها و سایر اجزای سیستم هوا که احتیاج به کنترل چگالش، استوار در روبرو رطوبت، تغییر مقدار حرارت و نیست کردن سرو صدای سیستم HVAC عالی است.

 

زمینه های کاربرد عایق الاستومری زیاد بسیار است که برخی از آنها به صورت زیر است :

درمدارس، بیمارستان ها، هتل ها و مرکز صنعتی و ساختمانی و بازرگانی و عمومی  و … است.

فروش عایق الاستومری ساده

عایق لوله ای الاستومری

بهترین عایق لوله ای الاستومری و وانگهی بهترین و پسندیده ترین  فهرست قیمت و نمایندگی فروش تولید کننده و تولیدی گونه ها عایق فوم های الاستومریک ساخت ایرانی با کنترل انرژی تجربه نمایید.

 

مرکز پخش و فروش عایق الاستومری ساده در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.

آقای صفری:  09126436849

عایق حرارتی الاستومری

عایق حرارتی الاستومری

عایق الاستومری ساده

 •  خرید و انتخاب عایق کافلکس
 •  عایق الاستومری رولی معمولی
 •  عایق الاستومری ساده
 •  مزایا عایق الاستومری
 •  انتخاب عایق کافلکس
 •  عایق گرمایشی الاستومر
 •  فروش عایق الاستومریک
 •  فروش عایق لوله ای الاستومری

ویژگی های صرفه جویی در انرژی عایق فوم الاستومری سلول بسته

هر مالک ساختمان می خواهد ساختمانی با سیستم مکانیکی کم مصرف (تهویه مطبوع، تبرید و لوله کشی) داشته باشد. با این حال، هزینه مالکیت آنها می تواند با انتخاب نادرست مواد، ضخامت عایق نامناسب، مهندسی ارزش، نصب نامناسب و عدم وجود برنامه تعمیر و نگهداری به خطر بیفتد.

انرژی هزینه اصلی مالکیت ساختمان است که بر سودآوری، گواهینامه LEED®، نرخ اجاره/اجاره و بازارپسندی تأثیر می گذارد. عایق مکانیکی بازده سرمایه گذاری مطلوبی را برای صاحبان ساختمان فراهم می کند زیرا سرمایه گذاری آنها باعث صرفه جویی در مقدار قابل اندازه گیری انرژی در مدت زمان نسبتاً کوتاه می شود.

در حالی که انواع مختلفی از عایق های مکانیکی برای انتخاب وجود دارد، مهندسان مکانیک حرفه ای و پیمانکاران طراحی ساخت در مورد بهترین انتخاب های عایق برای برآوردن نیازهای پروژه صاحب خود (OPR) آگاه هستند. آنها باید عواملی مانند دمای (های) عملکرد سیستم، محدوده دمای محیط، محیط عملیاتی (داخلی/خارجی)، انطباق با کد، پایداری، هزینه مواد/کار و غیره را تجزیه و تحلیل کنند.

عایق لوله و مجرای فوم عایق الاستومری ساده سلول بسته اغلب در سیستم های زیر محیطی (سرد) مشخص و نصب می شود، زیرا از نظر حرارتی کارآمد است و به طور موثر اثر اجتناب ناپذیر تراکم بر روی سیستم عامل های سرد را مدیریت می کند. فوم الاستومری سلول بسته به دلیل ساختار سلول بسته و کندکننده بخار داخلی، نیازی به کندکننده بخار یا ژاکت ندارد، مگر اینکه برای یک محیط عملیاتی شدید در نظر گرفته شده باشد یا در معرض آسیب UV و/یا مکانیکی قرار گیرد.

مرکز پخش و خرید عایق الاستومری ساده در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.

آقای صفری:  09126436849

 راه اندازی عایق الاستومری ساده

عایق فوم عایق الاستومری ساده انعطاف پذیر منجر به هزینه چرخه عمر مطلوب برای صاحبان می شود، زیرا نیازی به کندکننده بخار اضافی نیست و هزینه های نگهداری را می توان به حداقل رساند. با فرض اینکه ضخامت عایق صحیح برای کنترل تراکم محاسبه شده و تمام درزها به درستی مهر و موم شده باشند، عایق فوم الاستومری سلول بسته کارایی حرارتی خود (اتلاف انرژی) را هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت یا آسیب نور به پوست خارجی از دست نمی دهد.

به دلیل ساختار سلول بسته، فضای داخلی عایق رطوبت را از طریق سیستم عایق خارج نمی کند. یک دینگ را می توان به راحتی با چسب و چسب تعمیر کرد. این ویژگی فیزیکی از اتلاف انرژی، رشد قالب، آسیب آب و کاهش هزینه های نگهداری جلوگیری می کند.

وقتی صحبت از فوم عایق الاستومری ساده سلول بسته به میان می‌آید، گزینه‌های ساخت آمریکا برای صاحبان ساختمان‌ها وجود دارد. با این حال، تنها عایق فوم الاستومری سلول بسته با نام تجاری Aerocel® EPDM (اتیلن پروپیلن دی ان مونومر) Aeroflex USA آبگریز است . ساختار شیمیایی EPDM با محصولات NBR/PVC متفاوت است زیرا EPDM بخار آب را القا نمی کند یا به آن واکنش نشان نمی دهد.

به عبارت دیگر، EPDM به طور طبیعی در برابر رطوبت محیط خود مقاومت می کند. علاوه بر این، EPDM به طور طبیعی در برابر میکروب ها مقاوم است، بنابراین زیست کش های ثبت شده در EPA در طول ساخت اضافه نمی شوند. اینها تنها چند مورد از دلایلی است که چرا سازندگان وسایل نقلیه موتوری لاستیک EPDM را برای دوام قطعاتی مانند برف پاک کن، مهر و موم، شیلنگ، تسمه، پوشش کابل سیم و موارد دیگر انتخاب می کنند.

عایق فوم الاستومری منعطف سلول بسته Aerocel® و عایق کانال باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود و هزینه مالکیت مطلوبی برای سیستم های مکانیکی ساختمان برای مالکان ساختمان فراهم می کند.

مرکز پخش و فروش عایق الاستومری ساده در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.

آقای صفری:  09126436849

آیا لوله های پلاستیکی نیاز به عایق بندی دارند؟

در حالی که انواع شناخته شده لوله های فلزی مانند مس و چدن سال هاست که به صورت تجاری در دسترس بوده اند، لوله های پلاستیکی به دلایل مختلف به سرعت به عنوان جایگزینی برای لوله های فلزی محبوبیت پیدا کرده اند. این پست برای اشاره به مزایا و معایب لوله های پلاستیکی در مقابل فلزی نیست. بلکه به تفاوت مقاومت حرارتی می پردازد و مشخص می کند که چه زمانی لوله های پلاستیکی باید عایق بندی شوند.

بسته به نوع لوله پلاستیکی، پلاستیک تقریباً 25 تا 35 درصد از نظر حرارتی کارآمدتر از لوله های فلزی است. این بدان معناست که پلاستیک دارای رسانایی حرارتی کمتری (k حرارتی) نسبت به فلزات است و انتقال حرارت بین سیال در لوله و هوای اطراف را کاهش می دهد. بسته به نوع لوله پلاستیکی و کاربرد، ممکن است لوله نیازی به عایق بندی نداشته باشد.

برخی از انواع لوله های پلاستیکی رایج عبارتند از پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی وینیل کلرید کلر (CPVC)، پلی پروپیلن (PP)، پلی اتیلن متقاطع (PEX)، پلی اتیلن (PE)، پلی وینیلیدین فلوراید (PVDF)، پلی بوتیلن (PB)، و اکریلونیتریل بوتادین استایرن (ABS).

این مواد بر اساس معیارهایی مانند دمای عملیاتی سیال، ایمن برای آب آشامیدنی، آب سرد، و فاضلاب زیر درجه بیرونی انتخاب می‌شوند. هر نوع پلاستیک دارای مقدار k حرارتی متفاوتی است.

اغلب اوقات سردرگمی در مورد اینکه آیا لوله های پلاستیکی باید بر اساس اهداف طراحی رقابتی برای تیم های طراحی پروژه عایق بندی شوند یا خیر وجود دارد. در موسسه ملی علوم ساختمان، راهنمای طراحی کل ساختمان، راهنمای طراحی عایق مکانیکی، اهداف طراحی زیر ذکر شده است:

 • کنترل تراکم
 • حفاظت انرژی
 • ایمنی آتش
 • محافظت در برابر یخ زدگی
 • کنترل نویز
 • حفاظت از پرسنل
 • کنترل فرایند

بسته به نیازهای پروژه مالک (OPR) و اساس طراحی تیم پروژه (BOD)، عایق کاری یا عدم عایق کاری می تواند هر گونه سردرگمی اساسی را روشن کند.

نکته کلیدی این پست ذکر این نکته است که کدها و استانداردهای انرژی مدل ملی، مانند استاندارد انرژی ASHRAE 90.1 برای ساختمان‌ها به جز ساختمان‌های مسکونی کم‌مرتبه و کد بین‌المللی صرفه‌جویی انرژی (IECC®)، به آب گرم خانگی و HVAC نیاز دارند. لوله ها عایق بندی شوند

این استانداردها/کدهای مدل حداقل ضخامت عایق لوله را بر اساس دمای سیال (خط) و اندازه لوله مشخص می کنند، نه نوع لوله . هنگامی که این کدهای مدل توسط حوزه های قضایی محلی پذیرفته می شوند، لوله های فلزی و پلاستیکی باید به حداقل ضخامت عایق بندی شوند.

مرکز پخش و خرید عایق الاستومری ساده در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.

آقای صفری:  09126436849

 

مشخصات عایق الاستومری ساده

بسته به کاربرد و محاسبه ضخامت عایق ممکن است نیاز باشد برای تعیین ضخامت عایق صحیح برای کنترل تراکم در یک محیط سخت مانند دمای خط زیر محیط (یعنی آب سرد و تبرید) در محیط با محیط بالا و RH٪ انجام شود. محیط.

از بین بسیاری از انواع عایق لوله که می توان انتخاب کرد، انواع عایق سلول بسته (سخت و انعطاف پذیر) به طور موثر تراکم در آب سرد و سیستم های تبرید را کنترل می کنند. برای حفاری بیشتر، عایق لوله فوم الاستومری انعطاف پذیر سلول بسته ، سیستم های زیر محیطی را که به طور مداوم تا دمای -297 درجه فارنهایت (182- درجه سانتیگراد) برای بیش از 70 سال عایق کاری کرده است.

از آنجایی که عایق لوله فوم الاستومری سلول بسته دارای ساختار سلول بسته، بازدارنده بخار داخلی است، انعطاف پذیر است، K-value حرارتی پایینی ارائه می دهد و می تواند بسیاری از اهداف طراحی ذکر شده در بالا را برآورده کند، این یک انتخاب عالی برای خنک کننده است. سیستم های آب، تبرید و آب سرد/گرم خانگی (تا دمای 220 درجه فارنهایت، 104 درجه سانتی گراد).

عایق لوله الاستومری سلول بسته EPDM با نام تجاری Aerocel Aeroflex USA (اتیلن پروپیلن دی ان مونومر) در لوله های پیش ساخته بدون شکاف و تقسیم کارخانه SSPT™ با قطر داخلی (ID) طراحی شده برای مناسب ترین اندازه لوله مسی و آهنی (IPS) موجود است. .

از آنجایی که قطر بیرونی لوله های پلاستیکی (OD) متفاوت است، توصیه می شود که عایق تا حد ممکن محکم باشد اما کشیده یا تحت فشار نباشد. اگر شناسه عایق کمی بزرگتر از لوله OD باشد و کمی شل روی لوله قرار بگیرد، تا زمانی که تمام درزهای طولی، اتصالات لب به لب و انتهای آن به طور کامل با چسب Aerocel مهر و موم شده باشند، قابل قبول است.

عایق لوله فوم عایق الاستومری ساده منعطف سلول بسته Aerocel EPDM می تواند به طور موثر و مداوم انواع لوله های پلاستیکی را تا دمای 257 درجه فارنهایت (125 درجه سانتیگراد) عایق بندی کند، به طور طبیعی مقاوم در برابر میکروب ها، کم VOC برای انتشار مواد شیمیایی است و از ASTM E84 25/50 پخش شعله عبور می کند. /شاخص دود توسعه یافته تا ضخامت 2 اینچ (50 میلی متر).

عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری ساده

جلوگیری از خوردگی زیر عایق (CUI)

یکی از رایج ترین و پرهزینه ترین دشمنان سیستم های لوله کشی پدیده ای به نام خوردگی زیر عایق یا CUI است. خوردگی اساساً تخریب فلزات (یعنی لوله مس و آهن) در اثر واکنش با محیط آن است. طبق گفته انجمن ملی مهندسین خوردگی (NACE)، خوردگی یکی از پرهزینه ترین مسائل اقتصاد ساخت و ساز جهانی است.

عایق لوله

عایق لوله

خوردگی زیر عایق لوله زمانی رخ می دهد که بخار آب (رطوبت) از طریق سیستم عایق نفوذ کرده و به سطح لوله فلزی هدایت شود.

اگر لوله برای حذف تسریع کننده های خوردگی مانند گرد و غبار، کثیفی، گریس یا روغن به درستی تمیز نشده باشد، این مواد در تماس با رطوبت می توانند فرآیند خوردگی سطح لوله را تسریع کنند. هنگامی که رطوبت در زیر عایق لوله وجود دارد، به طور موثری به دام می افتد و منبع دائمی خراب شدن است.

اگرچه خوردگی یک فرآیند طبیعی است، اما می توان آن را کنترل کرد. لوله های فولادی تصفیه نشده برای دماهای عملیاتی کمتر از محیط (سرد) مانند تبرید و آب سرد، اغلب با یک بازدارنده زنگ زدگی یا آغازگر درمان می شوند. قبل از اعمال عایق مکانیکی، سطح لوله باید تمیز شود تا هرگونه زباله موجود حذف شود. بسته به ماده، عوامل تمیز کننده رایج شامل آب و الکل دناتوره شده برای باقی مانده های روغنی است.

عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری ساده

عایق الاستومری ساده

یک عامل اساسی برای درک این است که بخار آب موجود در محیط به طور طبیعی به سطوح سردتر (لوله ها) جذب می شود. این به عنوان محرک بخار شناخته می شود. کلید محافظت از یک لوله عایق بندی شده این است که (1) ضخامت عایق صحیح را انتخاب کنید و (2) سیستم عایق لوله را کاملاً آب بندی کنید تا از نفوذ بخار آب از شکاف ها یا منافذ مانند درزهای طولی، اتصالات لب به لب و نقاط انتهایی جلوگیری شود.

ضخامت دقیق عایق لوله را می توان با ماشین حساب های صنعتی مانند 3E Plus یا Mechanical Insulation Design Guide با در نظر گرفتن نوع عایق، نوع لوله، اندازه لوله، دمای عملیاتی، میانگین دمای محیط، میانگین رطوبت نسبی، نوع ژاکت و باد تعیین کرد. سرعت. درک این نکته مهم است که لوله‌های عایق‌شده نمی‌توانند تراکم و محرک بخار را که منجر به CUI و در نهایت خرابی می‌شود، کنترل کنند.

مؤلفه مهم دیگر برای کنترل CUI، نصب صحیح سیستم عایق لوله است. تمام درزهای طولی، اتصالات لب به لب و نقاط انتهایی باید با چسب توصیه شده سازنده عایق برای چسبندگی و ایجاد آب بند بخار چسبانده شوند.

خم لوله ها، تقاطع ها و اتصالات مانند شیرها، فلنج ها، کوپلینگ ها و تکیه گاه های آویز لوله نیز باید عایق بندی شده و بخار آب بندی شوند. چسباندن نوار بر روی درزهای بدون چسب یا استفاده از زیپ از علل شایع خرابی هستند.

عایق لوله فوم الاستومری منعطف سلول بسته EPDM با نام تجاری Aerocel Aeroflex USA دارای رسانایی حرارتی کم (k-value)، ساختار سلول بسته و کندکننده بخار داخلی است که به طور موثر تراکم و محرک بخار را کنترل می کند.

علاوه بر لوله‌های عایق پیش‌فرم‌شده Aerocel (SSPT™ بدون شکاف و پیش‌شکاف)، ورق‌ها، رول‌ها، و روکش‌های اتصالات AeroFit™، یک سیستم کلیدی در دسترس است که شامل پایه‌های لوله عایق‌شده Aerofix®، چسب‌های Aerocel (استاندارد و کم VOC) است. فرمول ها)، نوار EPDM صفر پرم Protape® و Aerocoat™ (فرمول های درجه یک و کم VOC) پوشش های محافظ UV برای مسئولیت تک منبع.

مرکز پخش و فروش عایق الاستومری ساده در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.

آقای صفری:  09126436849

سهولت نصب عایق الاستومری ساده

نصب عایق الاستومری

نصب عایق الاستومری

نصب عایق الاستومری ساده سلول بسته نسبتاً آسان است زیرا برش، اعمال و مهر و موم شدن آن در محل کار آسان است. یک مرحله ساخت جداگانه مورد نیاز نیست. از آنجایی که سبک و انعطاف پذیر است، زمان و شکستگی/اتلاف مواد به حداقل می رسد.

تولیدکنندگان راه حل‌های کم‌هزینه و باکیفیتی مانند لوله‌های “خود مهر و موم”، چسب‌های تماسی با فرمول خاص، پوشش‌های محافظ، اتصالات آویز لوله عایق، اتصالات کارخانه‌ای، و نوارها را برای کمک به دستیابی به نتایج نصب با کیفیت ارائه می‌دهند.

تولید کنندگان فوم عایق الاستومری ساده سلول بسته در ایالات متحده، لوله هایی را در قالب های استاندارد بدون شکاف یا خود آب بندی ارائه می دهند. ورق ها و رول ها نیز با یا بدون چسب حساس به فشار (PSA) در یک طرف کارخانه ارائه می شوند. لوله‌ها و ورق‌ها/رول‌های خود مهر و موم شده با پیشنهادات PSA باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هنگام نصب می‌شوند.

لوله ها به طور کلی در “ضخامت دیوار” ¼” تا 2″ و قطر داخلی (ID) اندازه های ¼” تا 6 اینچ IPS (اندازه لوله آهنی) موجود هستند. Aeroflex اندازه لوله تا 16 اینچ IPS را ارائه می دهد. اندازه‌های ورق معمولاً 3×4 و رول‌ها به عرض 48 اینچ با ضخامت‌های ¼ اینچ تا 2 اینچ هستند.

عایق فوم الاستومری سلول بسته ایمن است

عایق فوم الاستومری

عایق فوم الاستومری

عایق مکانیکی، نوعی که بر روی سیستم‌های مکانیکی ساختمان مانند HVAC، تبرید و تجهیزات لوله‌کشی نصب می‌شود، در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی، یکی از سریع‌ترین بازده سرمایه‌گذاری را به صاحبان ساختمان ارائه می‌کند. مزایای عملکرد شامل ایمنی در برابر آتش، صرفه جویی در مصرف انرژی، کیفیت هوای سالم، آسایش حرارتی، تضعیف صوتی و کمک به گواهینامه LEED® است.

با این حال، مالکان ساختمان و مهندسان مکانیک به طور موجهی نگرانی‌های خود را در مورد اثرات بالقوه منفی عملکرد عایق مکانیکی حفظ می‌کنند. چنین نگرانی هایی شامل مواد مضر مواد مانند فرمالدئید و الیاف، حذف رطوبت در هنگام قرار گرفتن در معرض رطوبت، پتانسیل رشد قالب و کاهش عملکرد حرارتی است.

عایق لوله و مجرای فوم عایق الاستومری ساده سلول بسته به دلیل توانایی ذاتی آنها در مدیریت بسیاری از نگرانی های سلامت انسان که در بالا ذکر شد، ایمن هستند.

 • قبولی ASTM E84 25/50 (ایمنی در برابر آتش/دود)
 • هدایت حرارتی کم (بازده انرژی، راحتی حرارتی)
 • به دلیل ساختار سلول بسته و کندکننده بخار داخلی (بازده انرژی، مدیریت قالب) به طور موثر تراکم را کنترل می کند.
 • بدون فرمالدئید، فیبر و PBDE
 • مقاوم در برابر میکروب
 • مواد کم انتشار برای انتشار مواد شیمیایی (دارای تاییدیه شخص ثالث)
 • چسب ها و پوشش های با VOC کم
 • نویز فرکانس پایین تر (به عنوان مثال فن ها، لرزش ورق فلزی / سر و صدا) را کاهش می دهد.

اکثر عایق‌های فوم عایق الاستومری ساده انعطاف‌پذیر سلول بسته موجود با لاستیک نیتریل بوتادین و پایه PVC (NBR/PVC) تولید می‌شوند. عایق لوله و مجرای فوم الاستومری سلول بسته Aerocel® Aeroflex USA با لاستیک EPDM ساخته شده است که چندین مزیت عملکرد اضافی را ارائه می دهد:

 • آبگریز (رطوبت را القا نمی کند یا به آن واکنش نشان نمی دهد)
 • دمای بالای سرویس مداوم 257 درجه فارنهایت
 • بیوسید اضافه نشده است (EPDM به طور طبیعی در برابر میکروب مقاوم است)
 • دوام بیشتر در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • مرکز پخش و فروش عایق الاستومری ساده در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.

  آقای صفری:  09126436849

کمک های اعتباری LEED® عایق فوم عایق الاستومری ساده سلول بسته

رهبری شورای ساختمان سبز ایالات متحده (USGBC) در طراحی انرژی و محیط زیست (LEED) یک سیستم رتبه بندی ساختمان سبز مبتنی بر اجماع جهانی است که به مالکان ساختمان این امکان را می دهد تا ساختمان های خود را به عنوان دارای گواهی LEED ثبت نام، طراحی و گواهی کنند.

اگرچه ساختمان‌های دارای گواهینامه LEED به طور متوسط ​​۲ درصد بیشتر هزینه دارند، اما در صورت عواملی مانند طراحی یکپارچه، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و آب، بهره‌وری کارمند/دانشجو، نرخ اجاره مستاجر و راه‌اندازی مداوم ساختمان، می‌توانند بازده سرمایه‌گذاری خوبی را برای مالکان ساختمان فراهم کنند. سیستم ها در نظر گرفته شده است.

 گواهینامه عایق الاستومری ساده

گواهینامه LEED بر اساس تعداد امتیازاتی که یک تیم طراحی پروژه به دست می آورد، از Certified، Silver، Gold و Platinum متغیر است. امتیاز کسب می شود و بخشی از دسته های اعتباری است که عبارتند از:

 • فرآیند یکپارچه (IP)
 • مکان و حمل و نقل (LT)
 • سایت های پایدار (SS)
 • بهره وری آب (WE)
 • انرژی و اتمسفر (EA)
 • مواد و منابع (MR)
 • کیفیت محیط داخلی (EQ)
 • نوآوری (IN)
 • اولویت منطقه ای (RP)

بسته به نیازهای پروژه مالک (OPR) و اساس طراحی تیم پروژه (BOD)، مواد معمولاً بر اساس پتانسیل درآمد نقطه‌ای، ملاحظات هزینه و در مواقعی در دسترس بودن انتخاب می‌شوند.

مصالح ساختمانی عموماً بر دسته های اعتباری WE، EA، MR، EQ، IN و RP تأثیر مثبت می گذارد. وقتی صحبت از عایق مکانیکی برای سیستم‌های HVAC، تبرید و لوله‌کشی می‌شود، عایق‌های لوله، کانال و تجهیزات پتانسیل تأثیر مثبتی بر دسته‌های اعتباری EA، MR، EQ، IN، و RP دارند.

 ویژگی های برتر عایق الاستومری ساده

عایق فوم عایق الاستومری ساده سلول بسته به طور بالقوه می تواند به کسب امتیاز برای اعتبارات زیر کمک کند:

 • عملکرد حداقل انرژی EA
 • EA Optimize Energy Performance
 • افشای و بهینه‌سازی محصول ساختمان MR – اعلامیه‌های محصول محیطی (EPD)
 • افشای و بهینه‌سازی محصول ساختمان MR – تامین منابع مواد خام
 • افشای و بهینه سازی محصول ساختمان MR – مواد تشکیل دهنده ( HPD’s)
 • EQ مواد با انتشار کم
 • ارزیابی کیفیت هوای داخلی EQ
 • EQ Thermal Comfort
 • EQ عملکرد آکوستیک
 • در نوآوری در طراحی
 • اولویت منطقه ای RP

به دلیل مواد و ترکیب شیمیایی عایق فوم عایق الاستومری ساده سلول بسته، هیچ محتوای بازیافتی پس از مصرف ندارد. در این زمان، استفاده مجدد در پایان عمر از نظر اقتصادی نیز امکان پذیر نیست.

 

عایق الاستومری ساده Aerocel EPDM و Protape® دارای گواهی طلایی GREENGUARD برای انتشار کم شیمیایی (ترکیبات آلی فرار یا VOC) هستند. چسب سیاه Aeroseal LVOC™ و پوشش عایق Aerocoat LVOC™ هر دو آستانه LEED برای محتوای VOC و انتشار را برآورده می کنند.

مرکز پخش و فروش عایق الاستومری ساده در تهران و شهرستان ها صورت می گیرد.

آقای صفری:  09126436849

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک