عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس مفتخریم با معرفی این عایق و با استفاده از پرسنل مجرب خود جهت اجرای عایق کاری در کنار شما هستیم.

Super-flex سازنده: ترکیه.

عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومری سوپرفلکس

دلایلی که چرا عایق کاری در کانال کشی ضروری است

چرا عایق لوله کشی مهم است؟

عایق کانال اطمینان حاصل می کند که هوای جریان یافته از طریق سیستم کانال شما در دمای مناسب است و “نشتی” ندارد. اگر نشتی وجود داشته باشد، سیستم  شما باید سخت‌تر کار کند. در نتیجه، هزینه بیشتری برای قبض آب و برق خود خواهید پرداخت. شما می توانید 10 تا 30 درصد انرژی خود را برای گرم کردن یا خنک کردن خانه بدون عایق بندی مناسب کانال از دست بدهید . عایق خوب کانال نه تنها از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند بلکه از نشت، افت دما و تجمع تراکم نیز جلوگیری می کند.

عایق لوله کشی در کجا بیشتر ضروری است؟

کانال ها معمولا از مواد نازک مانند ورق فلزی یا فایبرگلاس ساخته می شوند. این باعث می شود که هوا به راحتی از آنها خارج شود. هنگامی که هوا از کوره یا تهویه مطبوع شما به محل زندگی شما حرکت می کند، عایق به حفظ دمای کنترل شده کمک می کند. عایق لوله کشی به ویژه در مناطق بدون تهویه مانند زیرزمین ها و کف ها اهمیت دارد.

عایق لوله کشی

عایق لوله کشی

عایق کانال از تراکم جلوگیری می کند

هنگامی که هوای خنک از قسمت‌های گرم خانه شما عبور می‌کند، میعان می‌تواند در کانال‌ها ایجاد شود. تراکم می تواند منجر به تجمع رطوبت در کانال شود. این رطوبت می تواند باعث رشد کپک و کپک و همچنین مشکلات دیگری شود. با استفاده از عایق مناسب می توانید از ایجاد میعان در کانال خود جلوگیری کنید.

کانال ها را قبل از عایق بندی آب بندی کنید

توصیه می شود قبل از نصب عایق، هرگونه نشتی در کانال خود را ببندید. یک پیمانکار HVAC برای آب بندی کانال ها استخدام کنید. شما باید کانال را با ماستیک ببندید. این ماده با مسواک زدن زده می شود و به مدت تقریبا یک روز خشک می شود. از آنجایی که از مفاصل منقبض نمی شود یا خراب نمی شود، ماستیک توصیه می شود. علیرغم نام، از نوار چسب برای آب بندی لوله کشی استفاده نکنید. ممکن است شکننده و بی اثر شود و شما را با یک آشفتگی نامرتب و غیرقابل استفاده مواجه کند.

عایق کانال

عایق الاستومری سوپرفلکس محبوب ترین ماده عایق کانال است. بسته بندی مجرای جایگزینی است که کارآمدتر و مقرون به صرفه تر است. در زیر مقایسه ای بین این دو ماده وجود دارد:

 1. عایق الاستومری سوپرفلکس
 • مقرون به صرفه
 • نصب آن آسان است
 • تعویض آن آسان است
 • نویز را جذب می کند
 • برای هر گونه جذب رطوبت، بازرسی مکرر سقف مهم است
 1. روکش کانال:
 • پایدار و کارآمد
 • سبک وزن
 • از صفحات فویل تشکیل شده است که در خارج قرار دارند و بسته های حباب را بین لایه های پلی اتیلن نگه می دارند.
 • هنگامی که طبق دستورالعمل سازنده نصب می شود، دارای R-value 5 است.
 • خطر مشکلات رطوبتی مانند فایبرگلاس وجود ندارد

شما می توانید هر عایق الاستومری سوپرفلکس و بسیاری دیگر را از تاسیسات ایرانیان گستر آدلان با قیمت های مناسب تهیه کنید. ما کیفیت را به خطر نمی اندازیم و بهترین راه حل های عایق را برای رفع تمام نیازهای شما به شما ارائه می دهیم.

3 حالت عایق و نحوه کار آنها

عایق الاستومری سوپرفلکس یک عنصر مهم است که باید در هر مکان زندگی نصب شود. وظیفه اصلی عایق الاستومری سوپرفلکس، ایجاد مقاومت در برابر جریان گرما است که در ابتدا هزینه های گرمایش و سرمایش را کاهش می دهد. هنگامی که این دو عنصر کنترل می شوند، نه تنها مجبور نخواهید بود هزینه کمتری بپردازید، بلکه در خانه خود راحت تر خواهید بود. عایق کاری می تواند موضوع پیچیده ای باشد و برخی افراد نمی توانند در انتخاب بهترین عایق مفهومی را درک کنند. عایق عمدتاً دارای 3 حالت است که عبارتند از رسانایی، همرفت و تابش. رسانایی فرآیندی است که در آن گرما در مواد حرکت می کند. در حالی که همرفت روشی است که گرما در اطراف حالات ماده مانند مایعات و گازها به گردش در می آید.

تابش چیزی است که کاملاً متفاوت از بقیه است و این است که چگونه گرما در خطوط مستقیم حرکت می کند. هر چیزی که سر راهش قرار می گیرد را گرم می کند حتی اگر جامد باشد. بنابراین به همین دلیل گفته می شود که تشعشعات خطرناک است و مردم باید از آن دوری کنند. رایج ترین مواد عایق با کند کردن این جریان سر، چه رسانایی و چه همرفت، عمل می کند. برای تشعشع، عناصر دیگری مانند موانع تابشی یا عایق های بازتابنده باید استفاده شود. این به این دلیل است که گرمای منتشر شده بسیار بیشتر از گرما در هنگام همرفت یا هدایت است.

انواع مختلف مواد عایق

بنابراین، برای داشتن بهترین حس عایق الاستومری سوپرفلکس، باید همه انواع مختلف و اینکه برای چه چیزی مناسب هستند را بدانید. عایق فایبرگلاس از پلاستیک ساخته شده است که توسط الیاف شیشه ای ریز تقویت شده است. از این رو، شیشه مذاب به الیاف مختلفی تبدیل می شود که سپس به قطعات ریز تقسیم می شوند. عایق فایبرگلاس رایج ترین نوع عایق مورد استفاده در منازل و ادارات می باشد. این ماده به قدری خوب است که امروزه نیز از آن استفاده زیادی می شود. فایبرگلاس گسترش گرما و سرما را کند می کند. عنصر مهم دیگری که انجام می دهد کند کردن انتشار صدا نیز هست.

این کار زمانی انجام می‌شود که مواد حفره‌های هوا را به دام بیندازند. این باعث می شود اتاق در زمستان گرم و در تابستان خنک شود. همچنین می توانید مقدار جریان هوا را محدود کنید تا ببینید آیا تفاوتی وجود دارد یا خیر. نوع دیگری از عایق ها به عایق پشم معدنی معروف است. این شامل یک نخ تابیده شده است که از شیشه یا سنگ ذوب شده ساخته شده است. نخ ها به روش خاصی ترکیب می شوند که باعث می شود جسم پشمی بلند شود. پس از آن، پشم به تخته یا چوب پشم فشرده می شود. از این رو، سپس به عنوان یک ماده عایق الاستومری سوپرفلکس نیز استفاده می شود.

عایق کاری را به ما بسپارید تا خواسته های خود را برآورده کنیم.

اگر به دنبال بهترین عایق الاستومری سوپرفلکس برای خانه یا محل کار خود هستید، ما با ما تماس بگیرید.  عایق الاستومری سوپرفلکس همه چیز را در مورد انواع مختلف عایق می داند و می داند که کدام یک مناسب تر است. علاوه بر این، ما یک تیم کامل از کارشناسان داریم که مشتاق و متعهد به کار برای بهره مندی مشتریان هستند. علاوه بر این، ما گزینه های متعدد دیگری مانند روکش های فلزی و پی وی سی، دستگاه های بست و موارد دیگر را برای مشتریان خود ارائه می دهیم.

عایق الاستومری سوپرفلکس

super-flex، الاستومری برند سوپرفلکس و…. از محصولات پرفروش تاسیسات ایرانیان گستر آدلان می باشد .

برند سوپرفلکس

برند سوپرفلکس

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک