عایق الاستومری شانه تخم مرغی

عایق الاستومری شانه تخم مرغی|فوم شانه تخمه مرغی نسوز|قیمت عایق شانه تخمه مرغی

عایق الاستومری شانه تخم مرغی|فوم شانه تخمه مرغی نسوز|قیمت عایق شانه تخمه مرغی در تاسیسات ایرانیان گستر األان با بهترین کیفیت ارسال به سراسر کشور انجام میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

عایق های شانه تخمه مرغی و یا عایق آکوستیک موج دار،با جذب کردن امواج صوتی و بازتاب پراکنده امواج که با این کار از قدرت آن ها کاسته میشود. به همین دلیل این عایق  از محبوبیت بالایی در بین مشتریان پیدا کرده است. از جمله کاربردهای عایق شانه تخمه مرغی می توان:عایق کاری اتاق های ضبط صدا، لوکیشن های فیلمبرداری، استدیو های صدا و سیما، و….. نام برد.

فوم شانه تخم مرغی 8 سانتی متری :

یکی از بهترین و رایجترین تجهیزات آکوستیک استفاده از ورق های شانه تخم مرغی میباشد که مناسب برای برای جذب صدا و کنترل ریورب اتاق میکس یا رکورد میباشد و برای کنترل نشتی صدا به بیرون نیز کاربرد بسیاری دارد.

فروش عایق الاستومری شانه تخمه مرغی

رول شانه بیضی شکل

این نوع عایق عمدتاً به عنوان عایق صدا استفاده می شود و به دلیل ساختار سلولی و سطح متخلخل آن می تواند عایق خوبی برای صدا باشد. لازم به ذکر است که عایق شانه بیضی در دو نوع ساده و موجدار و به دو صورت چسبی و غیر چسبی استفاده می شود.

عایق های شانه تخم مرغی در طرح و رنگ های متنوع  تولید میشوند،تا علاوه بر کاربرد آنها برجلوگیری ازآلودگی صوتی، بتوان با استفاده عایق های الاستومری از زیبایی آنها بهره برد .

برای جلوگیری از صدای زیاد انواع دستگاه هادر مراکز صنعتی، کارخانه ها، مراکز تولیدی، ساختمان های مسکونی (پمپ های آب و یا دستگاه های موجود در موتورخانه) می توان  با استفاده از مواد گوناگون مانند: فلز در اطراف دستگاه قفسه ای  درست کنیم که دارای ضخامت مناسبی باشد و سطح ان را با عایق صوتی, عایق بندی کنیم .

عایق شانه تخم مرغی جاذب صدا می باشد و در بیصدا کردم محیط اطراف نقش مهمی دارد.

فوم الاستومری یک عایق صوتی بوده که فروش عایق الاستومری در تاسیسات گستر ایرانیان با قیمت مناسب عرضه میشود.

عایق های صوت، با ساختار دو رو صاف نیز جهت جذب صدا بین تیغه دیوارها و دیوارهای مشترک، سقف، کف سازه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد و صدای انتقالی به داخل محیط را کاهش می دهد.

مرکز فروش عایق الاستومری در تهران
عایق الاستومری شانه تخم مرغی

عایق الاستومری شانه تخم مرغی

 

انواع عایق های الاستومری:
عایق کاری تاسیسات گرمایشی؛

عایق الاستومری شانه تخم مرغی

لوله های فن کویل؛ لوله های تاسیسات؛ کانالهای هوا رسان؛ آتش نشانی؛ مخزن؛ دودکش و موتورخانه….

بازدید رایگان از محل اجرا جهت برآورد مصالح و مشاوره،قیمت عایق شانه تخمه مرغی

  •  مشاوره رایگان: 09126436849

#فروش عایق الاستومری شانه تخمه مرغی

#مرکز فروش عایق الاستومری در تهران

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک