عایق الاستومری لوله ای ساده

عایق الاستومری لوله ای ساده

عایق الاستومری لوله ای ساده تاسیسات ایرانیان گستر آدلان با بهترین کیفیت و قیمت فروش عایق الاستومری در ایران عرضه میشود.

عایق الاستومری لوله ای ساده

عایق الاستومری لوله ای ساده

عایق الاستومری لوله ای ساده سلول بسته و ورق عایق یک ماده الاستومری انعطاف پذیر و سبک است که برای عایق کاری خطوط لوله خنک کننده و گرمایش مایع طراحی شده است. ساختار سلول بسته عایق مزایای بسیاری را نسبت به اکثر عایق های صلب فراهم می کند:
• مقاومت در برابر رطوبت و بخار بدون استفاده از موانع بخار اضافی.
• هدایت حرارتی پایدار (K. مقدار / مقدار) در طول عمر مفید، به دلیل پوست سطح متراکم و ویژگی های سلول بسته.
• انعطاف پذیری که کار نصب را آسان و منظم می کند. مقاومت فوق العاده در برابر اشعه ماوراء بنفش و آب و هوا.

عایق یک عایق ایده آل برای کنترل یخ زدگی در لوله های زیر صفر است. از مشکلات افزایش گرما و تراکم در خطوط لوله آب سرد و مبرد جلوگیری می کند و همچنین از اتلاف حرارت ناشی از لوله کشی آب گرم، لوله کشی مایع و دمای دوگانه جلوگیری می کند.

 

عایق الاستومری لوله ای ساده– استاندارد AEROFLEX

به طور گسترده برای صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از تراکم استفاده می شود

استاندارد AEROFLEX یک عایق حرارتی الاستومری با وزن سبک سلول بسته مبتنی بر EPDM است که به طور ویژه برای مطابقت با استانداردهای UL 94 V-0، ASTM E 84، کلاس 5.3 EMPA (سوئیس)، IMO (سازمان بین المللی دریایی) و سایر استانداردهای آتش نشانی بین المللی فرموله شده است.
عایق حرارتی الاستومری استاندارد ورق و لوله Aeroflex برای صرفه جویی در انرژی و جلوگیری از مشکل تراکم در سیستم های آب سرد و تبرید به طور گسترده ای استفاده می شود. آنها همچنین به طور موثر جریان گرما را در لوله کشی آب گرم، گرمایش مایع و لوله کشی با دمای دوگانه کاهش می دهند.

لوله Aeroflex

لوله Aeroflex

عایق الاستومری لوله ای ساده: صرفه جویی در انرژی

هر مالک ساختمان مایل است ساختمانی داشته باشد که از نظر انرژی کارآمد باشد (تهویه مطبوع )، اما دارای لوله کشی نیز باشد. انتخاب نادرست مواد، ضخامت عایق ضعیف، نصب نامناسب و فقدان برنامه تعمیر و نگهداری می تواند منجر به کاهش هزینه مالکیت آنها شود.
هزینه اصلی مالکیت ساختمان انرژی است. این بر سودآوری، نرخ اجاره/اجاره و بازارپذیری تأثیر دارد. از آنجایی که عایق مکانیکی یک سرمایه گذاری کوتاه مدت است که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود، مالکان ساختمان می توانند از بازدهی مثبت سرمایه خود برخوردار شوند.

انواع مختلفی از عایق های مکانیکی موجود است. با این حال، متخصصانی مانند مهندسان مکانیک و طراحان-سازندگان در انتخاب عایق مناسب برای برآورده کردن نیازهای پروژه صاحبان خود به خوبی تبحر دارند. آنها باید عواملی مانند دمای عملیاتی سیستم، محدوده دمای محیط و محیط عملیاتی (داخلی/خارجی)، انطباق با کد و همچنین پایداری، هزینه های نیروی کار، هزینه مواد و سایر اطلاعات مهم را تجزیه و تحلیل کنند.

از آنجایی که از نظر حرارتی کارآمد است، لوله عایق کانال الاستومری سلول بسته و عایق کانال را می توان برای سیستم های زیر محیط (سرد) مشخص کرد. این به طور موثر تراکم را مدیریت می کند و از دست دادن گرما را کاهش می دهد. فوم الاستومری سلول بسته قادر به عملکرد در محیط های شدید است و به دلیل ساختار سلول بسته خود نیازی به ژاکت یا کندکننده بخار نخواهد داشت.

از آنجایی که یک کندکننده مکمل ضروری نیست، عایق الاستومری انعطاف پذیر هزینه چرخه عمر کمتری دارد و می توان آن را با هزینه کمتر نگهداری کرد. عایق الاستومری سلول بسته در برابر رطوبت و آسیب نور پایدار است.

ساختار سلول بسته عایق به این معنی است که عایق رطوبت را در داخل خود “فتیله” نمی کند. شما می توانید به راحتی یک دینگ را با چسب یا نوار تعمیر کنید. این ویژگی فیزیکی از دست دادن انرژی، رشد کپک و آسیب آب را کاهش می دهد. همچنین هزینه های نگهداری را کاهش می دهد.

نصب آسان عایق الاستومری لوله ای ساده :

از آنجا که برش، مهر و موم و اعمال آن در محل کار آسان است، نصب عایق الاستومری لوله ای ساده سلول بسته نسبتاً ساده است. نیازی به مرحله ساخت جداگانه ندارد. سبک و انعطاف پذیر است، بنابراین تلفات زمان و شکستگی/مواد حداقل است.
تولید کنندگان راه حل های صرفه جویی در زمان مانند “خود مهر و موم”، چسب های ویژه، پوشش های محافظ و نوارها را ارائه می دهند. از این محصولات می توان برای نصب با کیفیت بالا استفاده کرد.

تولید کنندگان لوله ها را در قالب های استاندارد بدون شکاف یا خود مهر و موم فوم الاستومری سلول بسته ارائه می دهند. همچنین می‌توانید ورق‌ها یا رول‌ها را با یا بدون چسب حساس به فشار کارخانه‌ای داشته باشید.

نصب عایق الاستومری لوله ای ساده چه سلول بسته و چه سلول باز آسان است. با این حال، اگر این کار توسط متخصصان انجام شود، عملکرد و نتایج قطعاً افزایش یافته و بهره‌ورتر می‌شوند. اگرچه، شما باید این عایق را از تولید کنندگان یا تامین کنندگان ماهر خریداری کنید تا از بالاترین کیفیت نتایج اطمینان حاصل کنید. بنابراین، عایق GIS برای تمام این نیازها، فروشگاه شما یک مرحله ای است. ما بهترین کیفیت عایق الاستومری را در اختیار داریم و مهندسین ما بسیار آموزش دیده اند تا آن را با مهارت و مهارت کامل نصب کنند.

 

عایق الاستومری لوله ای ساده

جهت خرید عایق الاستومری لوله ای ساده با قیمت ارزان با ما تماس بگیرید.

عایق الاستومری لوله ای روکش آلومینیوم 170 میکرون مسلح سایز لوله مسی

قیمت عایق لوله پنج لایه

قیمت عایق رولی وان فلکس oneflex

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک