عایق الاستومری کف

عایق الاستومری کف

عایق الاستومری کف،عایق کردن سرما ، گرما و عایق صدا سبب آرامش منازل مسکونی می شود. از عایق الاستومری در عایق کف و دیوارها استفاده می گردد.

برای قیمت عایق الاستومری کف با کارشناسان تاسیسات ایرانیان گستر آدلان تماس بگیرید.09126436849

عایق الاستومری کف

عایق الاستومری کف

چرا گرمایش از کف را در ساختمان جدید انتخاب کنیم؟

داشتن مقدار مناسب عایق هنگام نصب گرمایش از کف آب گرم چقدر اهمیت دارد ؟ به شدت!

خاصیت عایق‌بندی خوب از خروج گرما جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود آب (معروف به مرطوب) گرمایش از کف به طور موثر در دمای جریان پایین‌تر کار کند. این به شما یک سیستم گرمایشی موثر و اقتصادی می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد عایق گرمایش از کف به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نصب گرمایش از کف (UFH) در یک ساختمان جدید واقعاً ساده و مقرون به صرفه است. با قیمتی مشابه با سیستم رادیاتور سنتی، می توانید از گرمایش بسیار برتر بهره مند شوید که همچنین آزادی طراحی کامل و احساس مجلل کف های گرم زیر پا را ارائه می دهد.

به عنوان یک سیستم گرمایش با دمای پایین، UFH در محیط عایق بندی شده یک ساختمان جدید بسیار کارآمد است و انرژی کمی مصرف می کند و همچنین برای منابع حرارتی تجدیدپذیر مانند پمپ های حرارتی کاملاً مناسب است.

گرمایش از کف  شامل سیستمی از لوله ها است که با استفاده از یک دیگ بخار در کف گرم می شود. به عنوان جایگزینی برای سیستم‌های الکتریکی، گرمایش از کف  در درازمدت گزینه مقرون‌به‌صرفه‌تر است، زیرا در حدود 6p در هر کیلووات ساعت کار می‌کند، در حالی که گرمایش الکتریکی می‌تواند 13 در هر کیلووات ساعت هزینه داشته باشد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد این نوع گرمایش از کف را ترجیح می دهند.

گرمایش از کف  تنها در صورتی می تواند به این سطوح بهره وری انرژی برسد، البته اگر به درستی عایق بندی شود. این امر هزینه های اضافی گرمایش را کاهش می دهد و فضای داخلی را با گرمای پس زمینه راحت فراهم می کند. به منظور نصب بهترین عایق برای سیستم گرمایش از کف ، برخی از رایج ترین سوالات عایق برای گرمایش از کف مرطوب را در نظر می گیریم.

کدام مواد کفپوش بهترین هستند؟

اگرچه هر دو سیستم گرمایش از کف برقی و مرطوب را می توان با موفقیت در تقریباً همه انواع کفپوش ها استفاده کرد، انواع خاصی وجود دارد که برای خروجی گرما بهتر هستند.

کفپوش های چوبی می توانند به خوبی کار کنند، به خصوص که در نوسانات دما پایدار هستند. برای اینکه این نوع کفپوش بهترین عملکرد را داشته باشد، باید کمتر از 22 میلی متر ضخامت داشته باشد و نسبت عرض به ضخامت آن بیش از 4:1 نباشد. دمای کف نیز نباید از 28 درجه سانتیگراد تجاوز کند و میزان رطوبت باید بین 6 تا 8 درصد باشد.

کاشی های سرامیکی، بتن و سنگ نیز به خوبی کار می کنند تا گرمای یکنواخت پس زمینه را با گرمایش از کف مرطوب فراهم کنند.

چگونه از حرکت جلوگیری کنیم؟

از آنجایی که تمام مواد با گرم شدن و سرد شدن منبسط و منقبض می شوند، تاثیر گرمای روی کفپوش نیز باید در نظر گرفته شود. شامل یک شکاف انبساط و عایق لبه ضروری است. کفپوش نیز باید بتواند با سرعتی متفاوت از کفپوش منبسط شود. شکاف انبساط را می توان در محیط اتاق اضافه کرد و با یک تخته دامن با یک چسب انعطاف پذیر پوشانید تا امکان حرکت را فراهم کند.

عایق الاستومری کف باید در کجا قرار گیرد؟

تمام عایق ها باید در زیر کف نصب شوند تا از اتلاف حرارت به سمت پایین جلوگیری شود. در یک کف جامد، این می تواند بین دال بتنی و لایه گرمایش از کف باشد یا می تواند زیر دال بتنی باشد. در یک کف چوبی معلق، این می تواند در بالای تخته کف، زیر تخته کف یا بین الوارهای تیرچه کف باشد.

 

عایق الاستومری کف

عایق الاستومری کف لوله یکی از اجزای ضروری یک سیستم گرمایش مرکزی رادیاتور کارآمد است.
نصابان برجسته نیوزلند تمام لوله کشی ها را با K-Flex عایق بندی می کنند، مطمئن شوید که مال شما نیز همینطور است.
K-Flex یک برند معتبر جهانی عایق لوله با کیفیت عالی همراه با ارزش عالی است. لوله های عایق الاستومری سلول بسته انعطاف پذیر و آسان برای استفاده هستند.

گرمایش از کف

گرمایش از کف

قیمت عایق لوله پنج لایه

قیمت گرمایش از کف

قیمت الاستومری

خرید عایق صوتی دیوار مشترک

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک