نمایندگی پخش عایق الاستومری

عایق الاستومری صوتی از فوم لاستیکی سلول بسته تولید میگردد، که ساختاری  سلولی غیر متخلخل و بستۀ بزرگتر از 85 درصد می باشد.عایق الاستومری بصورت پشت چسبدار نیز عرضه شده است. عایق الاستومری صوتی، پایداری بسیار مناسبی داشته و مقاومت بسیار عالی در برابر انتشار صوت دارا می باشد. به علت برش آسان و سهولت چسبکاری در نصب این نوع از عایق، تایم اجرای نصب عایق، بیش از 35 درصد کاهش می گردد.
همچنین به علت استفاده نشدن از موارد نا مناسب برای محیط زیست و انسان در تولید عایق الاستومری صوتی، هیچ ضرری برای سلامت انسان و محیط زیست ندارند. عایق الاستومری دوستدار محیط زیست می باشد، و پتانسیل بسیار اندکی برای تخلیه لایۀ اوزون و افزایش گرما زمین  دارد و مطابق با استانداردهای سازه برای دریافت بیشتر نقاط LEED دارا است

نمایندگی پخش عایق الاستومری

 

نمایندگی پخش عایق الاستومری

محصولات عایق الاستومری بسیار دارای تنوع هستند، و همین موضوع باعث شده؛ تا این عایق به میزان قابل زیادی مورد استفاده مهندسان سازه قرار گیرد. عایق های الاستومری از طریق نمایندگی های فروش  این محصول به صورت فروش مستقیم عایق الاستومری و با قیمت ارزانتری خریداری نمایید، و مورد استفاده قرار گیرد. عایق های الاستومری از جمله مدل عایق های به شمار می آیند که استفاده از آن با رشد قابل توجهی در سالهای اخیر روبرو شده است چون این عایق از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی بهره می برد. این عایق در مدل های چسبدار، ساده و لوله ای در  بازار وجود دارد  تا تمام نیاز های مصرف کنندگان را تامین کند.

 

مرکز پخش عایق الاستومری در تهران

همان گونه که بیان شده است، مقاوم بودن عایق الاستومری، سبب  شده است که از به هدر رفتن انرژی جلوگیری به عمل آید  همین دلیل  به مسائل اقتصادی نیز یاری می‌کند.به این معنا که با عایق کاری لوله‌ها توسط عایق الاستومری که بهترین روش برای صرفه جویی در مصرف انرژی بوده ، هزینه‌ها نیز کم میشود. عایق الاستومری به محیط زیست آسیب کمتری میزند  که این مسئله  خیلی حائز اهمیت می باشد.
در برخی از ساختمان‌ها از لوله‌های پلاستیکی که کمتر گرما و سرما را انتقال می‌دهند استفاده میگردد و گمان می‌کنند که نیازی به عایق کاری نیست . اما اینگونه نمی باشد  تحقیقات اثبات کرده است عایق کاری لوله‌های پلاستیکی 75 % از هدر رفتن گرما را کم میکند.

منبع: عایق الاستومری

 

عایق الاستومری و خرید

با خرید عایق الاستومری می توانید حس  آرامش و ایمنی را بوجود آورید به این دلیل که  این عایق از جمله عایق های صوتی و حرارتی به حساب می آید  که دارای کاربری بسیار زیادی است. عایق های الاستومری سهم قابل زیادی از فروش را به خود مختص کده اند  زیرا جایگزین بسیاری از عایق های موجود در بازار می باشند.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک