نویسنده : مدیر .
موضوع :
2020/03/26
نویسنده : مدیر .
موضوع : 2020/03/26

در منازل ازعایق الاستومری در دیوارهای بیرونی و سقفها و کف زمین که با هوای بیرونی تعامل دارد مورد استفاده قرار میگیرد. با وجود استفاده از  عایق الاستومری در سقف و دیوارهها دمای داخل منزل تا حد مطلوبی ثابت میشود ،و از ورود رطوبت جلوگیری میکند .

عایق الاستومری: از مواد سلول بسته ای (  پروپیلن، اتیلن و داین )تشکیل شده است .این مواد غیر سمی بوده و بخاطر همین مورد عایق مناسب محیط زیست مورد استفاده قرار میگیرد.

چرا انتخاب اول اکثر افراد عایق الاستومری است؟

عایق الاستومری در منزل

 

مسلما وجود ویژگی های برتر و کاربردی عایق در انتخاب نوع عایق خیلی مهم می باشد برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

وزن کم و سبک بودن

نصب ساده و آسان

غیر قابل اشتغال بودن

مقاومت فوق العاده در برابر بخار آب

عایق الاستومری در سطوح ساختمانها

عایق صوتی الاستومری

کاهش  انتقال صدا در مکان هایی که در معرض  آلودگی صوتی قرار دارند، استفاده از عایق الاستومری بهترین گزینه می باشد.  استفاده دیگر  از عایق الاستومری صوتی  برای استودیو های ضبط موسیقی می باشد.

قیمت عایق الاستومری رولی

عایق های حرفه ای الاستومری مورد استفاده در صنایع،مصارف ساختمانی و پروژه های نفت،گاز و پترو شیمی.این عایق ها به دلیل قابلیت های فنی بسیار خوب،بهترین انتخاب برای تاسیسات تهویه مطبوع و سیستم های سرمایشی می باشند.

یکی دیگر از ویژگی های عایق الاستومری ویژگی حرارتی بودن آن است

وجود عایق حرارتی در  سقف پارکینگ منازل مسکونی باعث کاهش اتلاف انرژی در منازل مسکونی و مجتمع های اداری و تجاری میشود. استفاده از عایق حرارتی الاستومری  سقف پارکینگ منازل مسکونی، مشکل انتقال سرما به داخل آپارتمان طبقه اول از بین می برد.

 

کلمات کلیدی:عایق الاستومری رولی پشت چسبدار،عایق الاستومریک،پافلکس ترکیه،عایق پافلکس ترکیه،

ارسال  محصولات به سراسر کشور با بیش از سه دهه تجربه در تولید کانال های ساختمانی.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت خرید با ما تماس بگیرید .

همراه:09126436849
تلفن: 66279683- 65010574
فکس: 66279683-021
تلگرام: 09194876759

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک