خرید عایق الاستومری 09122576609

فروش پروفیل سوپرفیکس|لیست قیمت سوپرفیکس|تاسیسات ایرانیان گستر

فروش پروفیل سوپرفیکس

 

 

 مجموعه ای نوآورانه از لوازم تاسیساتی مورد نیاز برای اجرای بست و ساپورت به روشی متفاوت سوپر فیکس میگویند. روشی ساده و اسان برای نصب تاسیسات  ساختمان که سریعتر و ایمن تر انجام میشود. یك تسمه و یك ناودانی با دیزاین خاص مهندسی، محور اصلی سوپرفیکس هستند. مجموعه ای پیچها و مهره ها، بست ها و سایر لوازم این مجموعه را کامل میکند.

 

انواع پروفیل سوپرفیکس کدامند؟

  •  سوپرفیکس تخت:قابلیت انعطاف پذیری زیادی دارد و میتوان خم کرد
  • سوپرفیکس  U :یك ناودونی با دیزاین خاص مهندسی می باشد
  • سوپرفیکس M: ساده ترین و ابتدایی ترین جایگزین نبشی 

در سوپرفیکس، انعطاف پذیری جایگزین تعداد زیادی پروفیل های موردنیاز میشود. و فقط 3نوع پروفیل ،با قابلیت داشتن  ترکیب ،برای اجرا و نصب کافی می باشد.

 

تعریف سوپرفیکس اکسترا و اکسترا

 

در محیط های مرطوب مثل شمال و جنوب کشورمان، میتوانیم از سوپرفیکس اکسترا که با پوشش کروماته و دو برابر مقاومت در برابر خوردگیمی باشد استفاده کنیم.

سوپرفیکس اکسترا+  در محیط های به شدت خورنده مثل سکوهای نفتی، کاربرد دارد.  یکی از مهم ترین ویژگی های سوپرفیکس اکسترا+ با پوشش داکرومات تا 500 ساعت تست پاشش نمكرا بدون رسیدن به خوردگی سفید تحمل کرده، و در صورت ساییده شدن ویژگی خود ترمیمی که دارد مانع از کاهش مقاومت در برابر خوردگی آن شده است.

فروش پروفیل سوپرفیکس

 

بست های سوپرفیکس

 

بست های  تكپایه ، دوپایه ی سوپرفیکس، از سایز 16تا 160با ویژگی های ویژه، مجموعه ی سوپرفیکس را تکمیل کرده است. وجود جنس لاستیك در بست های روکشدار، EPDM است که نه تنها باعث کاهش صدا شده،بلکه برخلاف پیویسی نرم برای استفاده با لوله های فاضلابی پلیپروپیلن نیز مناسب گشته است.

 

سوپرفیکس برای موقعیت های گوناگون کاربرد داشته و میتوان به روشهای مختلف و حتی در ترکیب با روش های فعلی نصب و اجرا کرد. اجرای این سیستم با پیچ و مهره یا جوش ممکن است و تغییرات آن  چه جابجایی  و چه رگلاژه  باشد به سرعت و سهولت انجام میشود.

 

سوپر فیکس

به صورت معمول اجرای سیستم‌های تاسیساتی در ساختمان، در‌حد فاصل دربین عملیات دیوار چینی و نازک‌کاری قرار میگیرد.

اجرای ساپورت یک پیش نیاز برای آغاز تمام عملیات اجرایی در قسمت تاسیساتی ساختمان میباشد.

هرچه این قسمت سریع‌تر – ولی با کیفیت عالی – به اتمام برسد، پروسه بعدی در ساختمان سریع‌تر استارت می گردد، به نحوی که در کاهش فرصت‌بندی تک تک پروژه تاثیرگذار میباشد.

سیستم نصب تاسیسات سوپرفیکس تحت عنوان یک راه حل مهندسی در مقایسه با موقعیت امروز اجرای ساپورت، علاوه بر ارتقا کیفیت، راحتی و سرعت ایفا، موقعیت ایمن‌تری هم برای اجراکننده و هم برای ساختمان مهیا می آورد

شرایط امروز
اینک ایجاد کرد ساپورت با به کار گیری از نبشی، ناودانی و …. اجرا میشود . این اقلام فلزی به طرز جوش به یکدیگر متصل و همینطور به بنا ساختمان وصل میگردند.
عملیات تشکیلی ساپورت عبارت میباشد از:
رنگ‌آمیزی

برش‌کاری

رخنه‌‌کاری

و جوش کاری که عمدتا در طول جاری ساختن میگردد، اجرا کننده سیستم را به صورت عادی در حالت غیر ایمن، و در معرض خطر قرار میدهد

به علاوه ، این نحوه، مستلزم ابزار‌های متفاوت نیز می باشد.

به این ترتیب اجرای ساپورت به شیوه فعلی کاری مالامال دردسر، طاقت فرسا و وقتگیر میباشد و در غایت فیض هم مطمئن وجود ندارد.
درضمن با اعتنا به جوش کاری قطعات ساپورت به یکدیگر، در شکل نیاز به تغییرات، شاید تشکیل داد دوباره آن به مراتب شل‌خیس از مجدد کاری باشد.

سوپرفیکس چاره هوشمندانه سوپرپایپ برای بست و ساپورت

سوپرفیکس، دسته‌ای از اقلام برای نصب سیستم‌های تاسیسات در همه ساختمان‌ها میباشد.

سیستم نصب تاسیسات سوپرفیکس مشمول: پروفیل‌هایی در گونه های تخت و U، شیت‌های نصب، مبنا‌، اشکال پیچ‌‌ متری و پیچ و مهره، همپا با اشکال بست‌ برای کاربرد‌های گوناگون است.
گروه‌ی اقلام سوپرفیکس در بخش ساپورت از فرآورده فولاد گالوانیزه، صورت پذیر و منعطف است، این سیستم به سیرتکامل‌ای پباده سازی گردیده که با پیچ و مهره به آسانی و فارغ از نیاز به عملیات جوش‌کاری، مطابق طرح متبوع، ساخته و نصب گردیدهو در شکل تغییر تحول در پباده سازی – مغایر سیستم‌های فعلی- به راحتی گشوده  گردیده و امکان به کارگیری دوباره را داراست.
ساپورت یا این که محل تکیه دادن در سوپرفیکس از دو قطعه اساسی به اسم سوپرفیکس تخت و سوپرفیکس U ساخته شده میباشد. سوپرفیکس تخت و سوپرفیکس U، با و یا این که فارغ از به کار گیری از سایر اقلام این سیستم منجمله برگه‌های نصب افقی و عمودی و همینطور مبنا، می توانند نقش ساپورت را برای سیستم‌های تاسیساتی جاری ساختن کنند.

  •  بست های  تكپایه
  •  بست و ساپورت سوپرفیکس
  •  پروفیل سوپرفیکس
  •  سوپرفیکس اکسترا
  •  سوپرفیکس تخت
  •  فروش پروفیل سوپرفیکس

بست و ساپورت سوپرفیکس

قیمت عایق الاستومری پشت چسب دار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *