قیمت اجرای عایق الاستومری

قیمت اجرای عایق الاستومری

قیمت اجرای عایق الاستومری براساس هر مترمربع محاسبه می شود و تاسیسات ایرانیان گسترآدلان دارای پرسنل مجرب و ماهر جهت اجرا و یا مشاوره می باشد جهت کسب هماهنگی و اطلاعات بیشتر و قیمت عایق الاستومری و قیمت اجرای عایق الاستومری تماس بگیرید.

قیمت اجرای عایق الاستومری

قیمت اجرای عایق الاستومری

چه چیزی عایق فوم الاستومری سلول بسته را انتخاب شماره 1 برای  می کند؟

عایق با دقت انتخاب شده برای کارایی و طول عمر یک سیستم  بسیار مهم است

کنترل تراکم و کنترل فرآیند دو دلیل عمده برای عایق کاری سیستم های دمای پایین مانند  حمل و نقل با زنجیره سرد هستند. این نوع دمای سیستم از -100 درجه فارنهایت تا 31 درجه فارنهایت متغیر است و معمولاً در سوپرمارکت‌ها، پردازش مواد غذایی و محیط‌های حمل و نقل یافت می‌شوند. هنگام کار در چنین دماهای پایینی، رطوبت موجود در هوا روی عایق یا سطح لوله سرد متراکم یا منجمد می شود. تا زمانی که سیستم با ضخامت کافی و بازدارنده های بخار کافی محافظت نشود، عایق ممکن است خیس شود و باعث خوردگی شود که به نوبه خود باعث بی اثر شدن آن می شود.

دلایل عایق کاری 

سیستم های نیازهای فیزیکی زیادی به مواد عایق دارند که یکی از آنها کنترل رطوبت است. اگر رطوبت به مواد عایق اطراف لوله های تبرید نفوذ کند، راندمان حرارتی از بین می رود. برای اکثر محصولات عایق، یک سیستم کندگیر بخار موثر برای محدود کردن مهاجرت رطوبت از طریق روکش ها، اتصالات، درزها و تکیه گاه ها مورد نیاز است. همچنین ضخامت عایق کافی برای حفظ دمای سطح بالاتر از بالاترین دمای نقطه شبنم طراحی هوای محیط مورد نیاز است تا تراکم روی سطح ایجاد نشود. آیا می دانستید که به ازای هر 1% افزایش رطوبت، 7.5% کاهش راندمان حرارتی وجود دارد؟ حتی یک درصد افزایش در رطوبت معادل افزایش 7.5 درصدی هدایت حرارتی خواهد بود!

هنگامی که عایق قابلیت عایق کاری خود را از دست می دهد، انرژی از دست می رود و تجهیزات باید سخت تر کار کنند تا سطح سرمایش مطلوب را حفظ کنند. در یک سیستم تبرید، این شرایط منجر به اتلاف انرژی، هزینه های عملیاتی بالاتر و وجود رطوبت می شود که می تواند باعث ایجاد کپک و کپک شود.

مزایای کنترل تراکم 

  • جلوگیری از کاهش عمر و عملکرد
  • از رشد کپک جلوگیری کنید
  • احتمال خوردگی لوله ها، شیرها و اتصالات را کاهش دهید

دلیلی وجود دارد که فوم الاستومری سلول بسته بهترین راه حل 

انتخاب عایق فوم الاستومری سلول بسته، مانند ArmaFlex®، مؤثرترین وسیله برای کنترل تراکم در یک سیستم عایق بر روی لوله‌های مبرد، زهکشی و مجاری است. با نفوذپذیری بخار آب 0.050، ArmaFlex تقریباً ضد آب است و نیازی به کندکننده بخار اضافی ندارد. عایق فوم سلول بسته نه تنها دارای درجه نفوذپذیری پایینی است، بلکه در برابر سوراخ‌ها و پارگی‌هایی که می‌تواند اثربخشی حرارتی مواد سلول باز و فیبری را مختل کند، آسیب‌پذیرتر است. سطح صاف و منعطف آن نیز محکم در برابر تجهیزات قرار می‌گیرد و اجازه می‌دهد درزهای مفصلی و نقاط انتهایی به هم متصل شوند و از سوراخ‌هایی که ممکن است تراکم ایجاد شود، جلوگیری می‌کند.

عایق فوم الاستومری سلول بسته برای استفاده عایق لوله  پلاستیکی مناسب است

عایق لوله های پلاستیکی به اندازه عایق لوله های فلزی اهمیت دارد

لوله های پلاستیکی، خواه PE، HDPE، CPVC، PVC یا PEX باشد، به طور مکرر در همه انواع ساختمان ها استفاده می شود و سهم بازار آن همچنان در حال رشد است زیرا لوله های پلاستیکی مصالح ساختمانی قابل اعتماد، ایمن، مقرون به صرفه و آگاه به انرژی هستند. پلاستیک برای لوله ها در سیستم هایی مانند آب سرد و گرم خانگی، فاضلاب، میعانات گازی، گاز طبیعی و آب سرد استفاده می شود. در اکثر این کاربردها، درست مانند لوله کشی فلزی، لوله پلاستیکی باید عایق حرارتی باشد تا مصرف انرژی کاهش یابد و از تراکم جلوگیری شود.

اهمیت عایق کاری لوله های پلاستیکی 

صرفه جویی در انرژی باعث صرفه جویی در هزینه و کاهش ردپای کربن ساختمان می شود و عایق کاری موثرترین روش برای صرفه جویی در انرژی برای تمام سیستم های لوله کشی از جمله پلاستیک است. پلاستیک ها رسانایی حرارتی کمتری نسبت به فلزات دارند و با توجه به آن، اغلب فرض می شود که نیازی به عایق ندارند. با این حال، عایق اعمال شده بر روی لوله‌های پلاستیکی در مقایسه با لوله‌های پلاستیکی بدون عایق می‌تواند اتلاف یا افزایش حرارت را تا 75 درصد کاهش دهد. در کاربردهای سرد، عایق نیز در برابر تراکم و یخ زدگی محافظت می کند که ساختمان را از آسیب محافظت می کند و طبق برخی از قوانین ساختمانی مورد نیاز است.

قیمت اجرای عایق الاستومری در متر مربع عایق الاستومری محاسبه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت اجرای عایق الاستومری

فوم الاستومری برای عایق کاری ایده آل است 

عایق مناسب و سازگار برای لوله های پلاستیکی چیست؟ عایق فوم الاستومری سلول بسته، مانند AP Armaflex، می تواند با خیال راحت در اکثر انواع لوله های پلاستیکی استفاده شود. در صورت استفاده از چسب مایع مانند Armaflex 520 برای نصب عایق، توصیه می شود از چسب برای چسباندن مستقیم عایق به لوله استفاده نکنید، اما مقدار کمی که از درزها عبور می کند به لوله آسیب نمی رساند. مهر و موم AP Armaflex سیاه یا سفید Lap نیز محصولاتی عالی برای لوله های پلاستیکی هستند زیرا چسب مایع فقط روی اتصالات لب به لب مورد نیاز است. و به یاد داشته باشید که وقتی عایق در خارج از منزل نصب می شود، همیشه با یک پوشش درجه بندی شده در فضای باز یا WB Finish محافظت کنید. *لوله ABS نباید با AP Armaflex عایق بندی شود. در عوض، UT Solaflex باید روی لوله ABS استفاده شود.

 

قیمت اجرای عایق الاستومری

قیمت اجرای عایق الاستومری در متر مربع عایق الاستومری محاسبه میشود برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای تهیه عایق الاستومری مورد نیاز خود می توانید به صفحه فروشگاه محصولات تاسیسات ایرانیان گستر آدلان مراجعه  کنید و  برای خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .(قیمت اجرای عایق الاستومری)

تهیه عایق الاستومری

تهیه عایق الاستومری

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک