قیمت عایق الاستومری ایروفلکس

قیمت عایق الاستومری ایروفلکس

قیمت عایق الاستومری ایروفلکس و برای خرید عایق الاستومری ایروفلکس می توانید حضوری مراجعه کنید و هم خرید خود را تلفنی انجام دهید.

خرید عایق الاستومری ایروفلکس

در هر صورت، قبل از خرید و قیمت عایق الاستومری ایروفلکس بهتر است با مشاوران فنی یا کارشناسان فروش تاسیسات ایرانیان گستر آدلان تماس بگیرید و با آنها در مورد جزئیات فنی محصول و میزان نیاز خود به عایق الاستومری ایروفلکس صحبت کنید تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین، در هنگام خرید مطمئن شوید که محصولی که خریداری می کنید اصلی و با کیفیت است.

ایروفلکس یکی از بهترین گزینه های برای عایق بندی پشت بام است. با توجه به ویژگی های این عایق الاستومری مانند انعطاف پذیری بالا، چسبندگی قوی، ضدآب بودن و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی، ایروفلکس می تواند به عنوان یک راه حل کارآمد در عایق بندی پشت بام استفاده شود.

قیمت عایق الاستومری ایروفلکس

قیمت عایق الاستومری ایروفلکس

برای استفاده از ایروفلکس در عایق بندی پشت بام، ابتدا سطح باید خشک و تمیز شود و سپس عایق الاستومری ایروفلکس بر روی سطح نصب می شود. با توجه به این که ایروفلکس به رنگ سفید موجود است، می تواند به خوبی برای عایق بندی پشت بام های سفید مورد استفاده قرار گیرد.

مزایای استفاده از ایروفلکس در عایق بندی پشت بام، شامل ضدآب بودن، مقاومت در برابر شرایط جوی، قابلیت اجرای مجدد در صورت نیاز، و طول عمر طولانی است. با توجه به همه این ویژگی ها، ایروفلکس یکی از بهترین گزینه ها برای عایق بندی پشت بام هاست.

ایروفلکس عایق الاستومری چند منظوره

ایروفلکس یک عایق الاستومری چند منظوره است که در بسیاری از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. مصارف عمده این عایق عبارتند از:

1- عایق بندی سطوح دیوارهای خارجی و داخلی، سقف و پشت بام ساختمان ها

2- عایق بندی تیرآهن، سرعاب، دال و کفپوش ساختمان ها

3- عایق بندی کف زیر و پشت آجرنما

4- عایق بندی تانک‌های آب و فاضلاب

5- عایق بندی شناورها، قایق‌ها و سایر سطوح دریایی

6- عایق بندی مخازن نفت، گاز و شوینده ها

7- عایق بندی آبگیرهای نمای ساختمان

8- عایق بندی سطوح حاشیه استخرها

9- عایق بندی سطوح بتنی در پروژه های سدسازی و تونل کنترل ترافیک

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد این عایق، در موارد بسیاری که نیاز به عملکرد بالا در زمینه عایق بندی و ضد آبی کردن سطوح مختلف وجود دارد، استفاده می شود.

محبوبیت عایق ایروفلکس

ایروفلکس یک عایق الاستومری است که به دلیل ترکیب خاص موادش، دارای ویژگی ضدآب بودن است. این عایق الاستومری با ایجاد لایه ای سطحی بر روی سطوح آبدار، مانع نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان می شود.

ایروفلکس با قابلیت چسبندگی بالا به سطوح مختلفی نظیر بتن، فلز، شیشه و… می چسبد و با ایجاد لایه ای نازک و انعطاف پذیر، توانایی عایق بندی و ضدآب کردن سطوح را داراست.

ایروفلکس یک عایق الاستومری بسیار محبوب است که برای عملکرد عالی خود در زمینه عایق بندی و ضد آبی کردن سطوح مختلف استفاده می شود. ویژگی های برجسته این عایق شامل موارد زیر می باشد:

1- انعطاف پذیری بالا: به دلیل وجود الاستومر در ترکیب آن، قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد.

2- بالا بودن میزان چسبندگی: با سطوح مختلف چون فلز، بتن، شیشه و… دارای چسبندگی بسیار خوبی است.

3- عمر طولانی: بعضی از نوع های این عایق مانند ایروفلکس ۴۰، دارای عمر طولانی و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و دیگر شرایط زیست محیطی هستند.

4- ضد آبی بودن: قابلیت عایق بندی و ضد آبی کردن سطوح را دارد.

5- بازدهی بالا: مصرف این عایق به همراه بالا بودن بازدهی، زمان و هزینه را کاهش می دهد.

6- نصب آسان: نسبت به سایر روش های عایق بندی، نصب این عایق بسیار ساده و آسان است.

محبوبیت عایق ایروفلکس

محبوبیت عایق ایروفلکس

قیمت عایق الاستومری ایروفلکس

برای لیست قیمت عایق الاستومری ایروفلکس با دفتر فروش ما تماس بگیرید تا از قیمت روز با اطلاع شوید همچنین مشاوران فروش شما را برای خرید بهتر راهنمایی میکنند.

از دیگر محصولات ما دیدن کنید.

عایق الاستومری فویلدار

قیمت عایق الاستومری ایروفلکس

عایق الاستومری ایروفلکس

عایق الاستومری ایروفلکس

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک