قیمت عایق الاستومری مسلح

قیمت عایق الاستومری مسلح در تاسیسات ایرانیان گستر آدلان بسیار مناسب می باشد برای خرید و مشاوره عایق الاستومری مسلح با ما تماس بگیرید.

قیمت عایق الاستومری مسلح

یکی از مهمترین پارامترهای عایق الاستومری مسلح این است که باید ماندگاری مناسبی داشته باشند به طوری که تا زمان استفاده در سیستم عایق دست نخورده باقی بمانند. این یک نیاز ضروری است زیرا مواد عایق ساخته شده ممکن است قبل از استفاده برای مدت طولانی در انبار منتظر بمانند. از آنجایی که مواد عایق با دما و فشار شدید مواجه می شوند، بررسی فرمول بندی مواد برای جلوگیری از هرگونه شکست فاجعه بار بسیار مهم است.

عایق از ماتریس و پرکننده تشکیل شده است و هر دو از نظر ترکیب و یکپارچگی ساختاری متفاوت هستند. پرکننده های متعددی را می توان در ماتریس لاستیکی گنجاند و هر یک از این مواد خواص فیزیکی و شیمیایی خاص خود را دارند که بر ویژگی های سیستم پلیمری افزوده شده به آن تأثیر می گذارد .

قیمت عایق الاستومری مسلح

قیمت عایق الاستومری مسلح

مونومر اتیلن-پروپیلن-دی ان (EPDM) تأثیر قابل توجهی بر عملکرد حرارتی و فرسایشی دارد و ویژگی‌های ساختاری آن مقاومت خوبی در برابر آب و هوا و شیمیایی ایجاد می‌کند. شکست اکسیداتیو پیوندهای دوگانه باعث کاهش جرم مولکولی پلیمر و از دست دادن خواص فیزیکی مطلوب می شود. EPDM با وزن مولکولی بالا عمدتاً در بازارهای ساختمانی و خودرو استفاده می شود و محصولات EPDM با وزن مولکولی متوسط ​​مزایایی را در کاربردهای قالب گیری و اکسترود ارائه می دهند، در حالی که محصولات با وزن مولکولی پایین از الیگومرهای مایع تا پلیمرها به عنوان نرم کننده های واکنشی، کپسول کننده ها، اصلاح کننده های ویسکوزیته استفاده می شوند. اجزای روغن، چسب ها و درزگیرها .

علاوه بر این، آنتی اکسیدان های فنولی EPDM را برای اطمینان از ذخیره سازی آن تثبیت می کنند…زمانی که EPDM در محیط تاریک و خنک نگهداری شود، ماندگاری طولانی دارد.

 

ورق های الاستومری – محصولات تخصصی و عایق

فروش عمده فروشی محصولات قیمت عایق الاستومری مسلح در تاسیسات ایرانیان گستر آدلان با قیمت و تخفیف ویژه.

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت عایق الاستومری مسلح باما تماس بگیرید.

ورق های الاستومری

ورق های الاستومری

انواع عملکرد عایق الاستومری

از این عایق ها در عایق کاری تجهیزات حرارتی و برودتی در صنایع وسیع استفاده می شود. در صنایع و کارخانجات بزرگ از آنجایی که حرارت انتقالی به لوله ها و کانال های مختلف زیاد است، به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش هزینه های اضافی ناشی از آن، از روش عایق کاری استفاده می شود. به همین دلیل از عایق های الاستومری برای عایق کاری این لوله ها و کانال ها استفاده می شود تا این عایق ها با توجه به قابلیت ها و جنبه های مثبت خود از اتلاف انرژی جلوگیری کنند.
این عایق الاستومری مسلح در ابعاد مختلفی تولید می شوند که ضخامت و قطر هر کدام متفاوت است و کارشناسان می توانند با توجه به شرایط پروژه خود، اندازه و ابعاد لوله های نصب شده در کارخانه ها و خطوط تولید و یا سیستم سرمایش و گرمایش پروژه خود را متناسب کنند. جداول و محاسبات فنی، این عایق های لوله را انتخاب کنید.

قیمت عایق الاستومری مسلح

عایق الاستومری در چه مکان هایی استفاده می شود؟

از این عایق ها برای عایق کاری مکان هایی مانند فاضلاب و مخازن آب استفاده می شود.
از عایق های الاستومری نیز برای عایق کاری مکان هایی که در معرض رطوبت هستند (استخر، حمام، آشپزخانه و پشت بام) استفاده می شود.
برای خرید عایق الاستومری مرغوب می توانید به صفحه فروش عایق حرارتی ساختمان در سایت ما مراجعه کرده و بهترین عایق الاستومری مسلح را با قیمت و کیفیت مناسب خریداری نمایید.

خرید عایق الاستومری مسلح و دیگر انواع عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر آدلان با مشاوران ما تماس بگیرید.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک