قیمت عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر با بهترین تضمین کیفیت به فروش می رسد.

خرید عایق الاستومری کافلکس از بهترین فروشنده عایق الاستومری در ایران با کیفیت بالا و دارای نمایندگی سراسر کشور .

قیمت عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر تماس بگیرید.

عایق الاستومری رولی کافلکس نوعی ورقه الاستومری سلول بسته و نرمش پذیر است که به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و پیشگیری از برپایی ذرات مایع ناشی از فرایند چگالش در نشانه دویی دما (که در بلند مدت موجب پوسیدگی و از بین رفتن لوله می‌شود) در لوله‌ها، مخازن و دیگر تجهیزات به شغل می‌رود.

ساختار سلول بسته عایق الاستومری رولی کافلکس قابلیت عایق کنندگی استثنایی به آن می‎دهد که به میزان قابل توجهی از نفوذ رطوبت و کاستن حرارت بازدارندگی می‌کند.

عایق الاستومری رولی کافلکس را می‌توان با به کارگیری روکش آلومینیم ساده یا روکش آلومینیم مسلح (آلومینیم نخ‌دار) نیز قابل سفارش است. مزیت روکش آلومینیم عایق رولی کافلکس این است که که این روکش به راحتی قابل تمیز شدن است، طول عمر و پایداری عایق را افزایش می‌دهد و در برابر رطوبت، نور خورشید و گرد و خاک یک لایه نگهبان قابل اطمینان برای عایق الاستومری ایجاد می‌کند.

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر با بهترین تضمین کیفیت به فروش می رسد.

قیمت عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس

 فروش عایق الاستومری کافلکس

تاسیسات ایرانیان گستر با دارا بودن موجودی انبار کامل از عایق الاستومری رولی کافلکس از جنس NBR برند K-FLEX تولید ایران، حاضر ارائه خدمات به مشتریان خود است. لازم به بیان است که عایق الاستومری کافلکس با متریال EPDM به صورت سفارشی قابل عرضه است.

قیمت عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس

ضخامت عایق

 

عایق الاستومری کافلکس ضخامت 9 میلیمتر هر رول 20 متر

عایق الاستومری کافلکس ضخامت 13 میلیمتر هر رول 14 متر

عایق الاستومری کافلکس ضخامت 16 میلیمتر هر رول 12 متر

عایق الاستومری کافلکس ضخامت 19 میلیمتر هر رول 10 متر

عایق الاستومری کافلکس ضخامت 25 میلیمتر هر رول 8 متر

عایق الاستومری کافلکس ضخامت 32 میلیمتر هر رول 6 متر

 

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر با بهترین تضمین کیفیت به فروش می رسد.

عایق الاستومری گروه صنعتی تاسیسات ایرانیان گستر

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح کافلکس

عایق الاستومری رولی پشت چسبدار کافلکس به صورت چسبدار نخدار یا به اصطلاح عایق رولی خویش چسبدار مسلح عرضه می‌گردد که پسندیده برای استفاده در مکان‌های باز و در معرض تابش روشنایی خورشید است. البته جهت استفاده در فضای بسته و شرایط جوی مناسب می‌توان سفارش عایق خود چسبدار ساده ثبت کرد.

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح کافلکس

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح کافلکس

 

جهت گرفتن مشاوره از کارشناسان با ما تماس بگیرید:

09126436849

مصارف عایق الاستومری چسبدار کافلکس

عایق الاستومری رولی کافلکس کمپانی تاسیسات ایرانیان گستر جهت عایق‌کاری کانال‌ها، مخازن، لوله‌های سایز زیاد بالا و اتصالات نیز مورد بهره‌گیری پیمان می‌گیرند. این عایق‌ها محصولی ایده‌آل برای تعویض با عایق‌های سنتی بوده و حائز کاربرد وسیعی در صنایع مختلف از جمله: تهویه مطبوع (HVAC&R) ساختمان، نفت، گاز، پتروشیمی، غذایی، بهداشتی، دارویی، بیمارستانی، کیمیایی خودروسازی و… هستند. علاوه‌بر این، عایق الاستومری کافلکس، دارای تاییدیه‌ها و استانداردهای انبوه درونی و بیگانه نیز هست.

عايق الاستومری کافلکس از جمله مواد سلول بسته انعطاف‌پذير است. اين عايق‌ به دليل قابليت‌های فنی بسيار خوب، بهترين گزینش برای تاسيسات تهويه مطبوع، سيستم‌های سرمايشی و گرمايشی، صنايع برودتی، صنايع نفت، گاز و  پتروشيمی و… در محدوده دمايی 200- الی 105+ درجه سانتيگراد است. ضريب انتقال حرارت عايق الاستومری کافلکس بسيار پايين بوده و بر خلاف عايق های  ديگر در مدت موعد طولانی تغییر ناپذیر می‌ماند که همين موضوع مایه بالا رفتن بازدهی آن می گردد.

مواد عايق سلول بسته همچنين مقاومتی بسيار عالی در مقابل نفوذ بخار آب و نم از خود نشانه می دهند به طوری که بعد از نصب، به هيچ گونه حائل رطوبت (بخاربند، ماستيک و…) نيازی ندارند. عايق الاستومری کافلکس گرچه نسبت به عايق‌هايی همچون پشم شيشه و پشم سنگ گران‌تر است، ولی به دليل بی‌نياز بودن از پوشش‌های مضاعف جداگانه، عمر مفيد بالا، بازدهی بی اندازه مطلوب، نصب سريع، آسان و کم هزينه و امکان چندين بار استفاده، عملا نسبت به عايق های سنتی بسيار مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند.

برای مشاهده لیست قیمت عایق ااستومری کافلکس کلیک کنید.

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر با بهترین تضمین کیفیت به فروش می رسد.

مشخصات فیزیکی عایق الاستومری کافلکس

ساختار سلول بسته

عایق الاستومری سلول بسته دارای مزایای نسبی نسبت به محصولات سلول باز سنتی ساخته شده از پشم یا فایبرگلاس است. این مزایا به ویژه در شرایطی که دما پایین‌تر از دمای پیرامون است اهیمت بیشتری پیدا می‌کنند. از جمله مزایای عایق الاستومری سلول بسته می‌توان به موارد پایین اشاره کرد:

یکپارچگی سیستم قویتر: به انگیزه ممانعت از انتشار بخار آب، انتقال دما را  برای مدت طولانی در سطح بسیار پایین نگه می‌دارد. در محیط‌های درونی و  مسقف، دستیابی به این مزیت عایق الاستومری کافلکس (K-flex) بدون احتیاج به هیچ‌گونه  پوششی امکان پذیر است. این در حالی است که عایق های سنتی سلول مفتوح در هر  شرایطی دربایستن به یک پوشش دارند و چنانچه این پوشش حفره شود یا صدمه  ببیند، کارکرد عایق مختل می‌شود.
عدم پیوست ساختار سلول‌ها در عایق الاستومری سلول بسته کافلکس از رشد و اشاعه کپک و باکتری ممانعت می‌کند. دلیل این امر، عدم توانایی اشاعه این کپک‌ها و باکتری‌ها در تو ساختار سلول بسته است.
به انگیزه انعطاف‌پذیری بالای ساختار الاستومری در عایق کافلکس، این محصول به آسانی نصب و کاربرد می‌شود.
فرمولاسیون بدون الیاف عایق الاستومری کافلکس تضمین می‌کند که در هنگام نصب یا بهره‌برداری هیچ خرده یا آلاینده‌ای در محیط شغل منتشر نمی‌شود.

قیمت عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس

عایق الاستومری کافلکس

جلوگیری از نفوذ و انتشار بخار آب

محصولات غیر سمی

بسیاری از مواد عایق‌کاری از عایق‌های الیافی یا متخلخل ساخته می‌شوند که در حضور رطوبت و مواد آلی، شرایط مناسبی برای رشد قارچ و باکتری ایجاد می‌کنند. عایق الاستومری کافلکس، این دشوار را برطرف کرده است و در نتیجه به کیفیت هوایی که در محل عایق‌کاری شده استنشاق می‌کنیم خللی وارد نمی‌کند.

شرکت کافلکس به‌منظور حصول اطمینان از این‌که عایق الاستومری تولیدی این شرکت با محیط زیست سازگار باشد، از فرایندهای مترقی تولید استفاده می‌کند. در راستای تایید این ادعا، عایق الاستومری کافلکس گواهینامه گرین‌گارد را گرفتن کرده است که این گواهینامه معیارهایی نظیر سازگاری با پیرامون زیست، سازگاری با فضای مربوط به کودکان و مدارس و در ضمن بهره‌گیری در محیط‌های بسته و محل حیات افراد را در نظر می‌گیرد.

باتوجه به حذف امکان انتشار ذرات مضر در هوا و محیط در فرمولاسیون عایق الاستومری کافلکس، این محصول یک گزینه ایده‌آل برای بهره‌گیری در ساختمان‌های مسکونی، اداری، مدارس، بیمارستان‌ها و کلین روم‌ها (که محیط آن‌ها باید عاری از هرگونه یکتا و غبار و آلاینده‌ها باشد) است.

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر با بهترین تضمین کیفیت به فروش می رسد.

اشتعال‌پذیری عایق الاستومری کافلکس

عایق الاستومری کافلکس از عقیده شعله‌ور شدن و دودزایی مطابق با استاندارد E84 ASTM «که مختص ویژگی‌های اشتعال سطحی مصالح ساختمانی است» آزمایش شده است. به این معنی که عایق الاستومری کافلکس در برابر شعله‌ور شدن و گسترش آتش تغییر ناپذیر بوده و دودزایی آن حداقلی است.

انعطاف‌پذیری و آسانی استفاده عایق الاستومری کافلکس

سهولت کاربرد عایق الاستومری کافلکس، گرد از مهم‌ترین انگیزه ها تمایز آن از دیگر گونه ها عایق‌های معمول است. این عایق، به دلیل انعطاف‌پذیری بالا، برای انواع کاربردها نظیر عایق‌کاری تهویه هوا، لوله‌ها، زانویی، انواع شیر و فلنج پسندیده است. علاوه بر این، تعمیر و تعویض این عایق‌ها به راحتی قابل سپریدن است، به همین علت سبب صرفه جویی در خرج و زمان و می‌شود.

کیفیت و ایمنی عایق الاستومری کافلکس

عایق کافلکس برای بهره‌گیری در سیستم‎ها و محیط‌هایی که مستلزم برآورده کردن معیارهای دقیق و بین‌المللی هستند، کاملا پسندیده است. از جمله این محیط‌ها می‌توان به ساخت‌وسازهای عمومی، دریایی، حمل و نقل عمومی، نفت و گاز، صنعت دارویی و کلین روم اشاره کرد.

انتقال گرمایشی (K FACTOR) عایق الاستومری کافلکس

انتقال گرما به میزان توانایی یک مونث در انتقال گرما گفته می‌شود که به‌صورت تخصصی‌تر عبارت است از میزان گرمایی که از یک فوت چهارگوش از یک ماده همگن به ضخامت 1 اینچ در طول مدت یک ساعت عبور ‌کند، به گونه‌ای که یک درجه فارنهایت دوگانگی دما ایجاد شود.

هرچه مقدار ضریب K کمتر باشد، ارزش عایق‌کاری بیشتر است و عایق عملکردی بهتری دارد. این ضریب برای برای عایق الاستومری بین 0/23 لغایت 0/3 است که رقم زیاد مناسبی است.

قیمت عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس

 •  فروش عایق الاستومری کافلکس
 •  عایق الاستومری کافلکس ضخامت 9 میلیمتر
 •  عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح کافلکس
 •  عایق الاستومری چسبدار کافلکس
 •  اشتعال‌پذیری عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس

قیمت عایق الاستومری کافلکس

 

راهنمای خرید عایق الاستومری رول ساده CLINTVENETA

عایق الاستومری رول ساده Clintveneta دارای ساختار سلول بسته و ضریب انتقال حرارت پایین است. همچنین مقاومت بالایی در برابر خوردگی، رشد قارچ، رطوبت، بخار، روغن و مواد شیمیایی، آتش سوزی و رشد کپک دارد. عایق الاستومری رول ساده Clantveneta سبک وزن بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد و هنگام نصب در قسمت بیرونی کانال های هوا، مخازن، لوله های برق و غیره، گرد و غبار یا الیاف ایجاد نمی کند. عایق بدون HCFC، HFC، یا CFC.

عایق الاستومری رول ساده Clintveneta عمدتا برای عایق کاری سیستم های نصب در محیط های داخلی استفاده می شود که گزینه بسیار مناسبی برای عایق کاری لوله های با قطر زیاد می باشد.

برای نصب عایق الاستومری رولی ساده روی سطوح، چسب مایع مخصوص و برای روکش می توان از درزهای موجود از نوار درزگیر برای عایق الاستومری استفاده کرد. همچنین از قیچی یا کاتر برای برش عایق الاستومری رول ساده به ابعاد دلخواه استفاده می شود و این مدل عایق رولی ساده باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و نصب آسان می شود.

عایق الاستومری رول ساده Clantveneta در ضخامت های 50 میلی متر، 32 میلی متر، 25 میلی متر، 19 میلی متر، 13 میلی متر، 9 میلی متر و 6 میلی متر (7 رنج) و در عرض های 100 و 120 سانتی متر بسته به اندازه کانال تولید می شود. برای عایق کاری لوله های بزرگتر از 4 اینچ قطر و کانال های تهویه مطبوع استفاده می شود.

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر با بهترین تضمین کیفیت به فروش می رسد.

خواص عایق الاستومری رول ساده CLINTVENETA

 

 • دمای کارکرد: بین 30 تا 110 درجه سانتیگراد
 • ضریب انتقال حرارت: 0.03 وات بر متر کلوین
 • دارای گواهینامه از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
 • دارای نشان اتحادیه اروپا CE
 • گواهینامه 2015: ISO 2019
 • تایید شده توسط تست های چگالی، تعیین میزان جذب آب، اشعه ماوراء بنفش، تعیین سرعت سوختن و تعیین قارچ و باکتری از مرکز تحقیقات متالورژی رازی

گارانتی عایق الاستومری رول ساده CLINTVENETA

در سایت مرجع و فروشگاهی تاسیسات ایرانیان گستر قیمت های تضمینی عایق حرارتی و عایق الاستومری رول ساده کلینتونتا با گارانتی اصلی برای ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

قیمت عایق الاستومری کافلکس در تاسیسات ایرانیان گستر با بهترین تضمین کیفیت به فروش می رسد.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک