قیمت عایق لوله پنج لایه

قیمت عایق لوله پنج لایه

فروشگاه ما بهترین قیمت عایق لوله پنج لایه در ایران را با کیفیت بالا در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهیم،ارسال به سراسر کشور.

جهت استعلام قیمت عایق لوله پنج لایه و خرید انواع عایق با ما تماس بگیرید.

قیمت عایق لوله پنج لایه

قیمت عایق لوله پنج لایه

فروش عایق لوله پنج لایه

 اگر به دنبال خرید عایق پنج لایه هستید ، جهت خرید بهترین عایق لوله 5لایه با قیمت مناسب در ایران با کارشناسان واحد فروش ما در تماس باشید.

عایق الاستومری سوپرفلکس

عایق الاستومری epdm

قیمت عایق الاستومری رولی پشت چسبدار

 

لوله گرمایش ساخته شده از پلی اتیلن بسیار مقاوم در برابر حرارت

لوله گرمایش PE-RT از پلی اتیلن مقاوم در برابر حرارت با استفاده از ساختار پنج لایه ساخته شده است. لایه مانع اکسیژن EVOH لایه میانی است و توسط لایه پلی اتیلن خارجی محافظت می شود.

مزایای

 

  • مناسب برای کاربردهای با دمای بالا و پایین
  • مناطق کاربرد را می توان بر اساس طبقه بندی لوله ها به درستی شناسایی کرد

حوزه های کاربرد

 

  • سیستم گرمایش از کف و دیوار و سقف سرمایش
  • تاسیسات گرمایشی: لوله ها برای انواع توزیع گرما، سیستم های رادیاتوری، سیستم های گرمایش از کف و همچنین سقف های خنک کننده و سیستم های گرمایش دیواری مناسب هستند.

برای قیمت عایق لوله پنج لایه در بازار فروش با ما تماس بگیرید.

چرا عایق لوله پنج لایه بهتر است؟

لایه بیرونی هر لوله از گرانول پلی پروپیلن با عیار بالا ساخته شده است. این لایه برای استفاده لوله دارای کد رنگی است و از لایه های داخلی محافظت می کند. چهار لایه داخلی بین ترکیب الیاف شیشه ای اختصاصی ما و PP-R متناوب هستند. دو لایه ترکیب فیبر شیشه ای PP-R نتیجه تحقیقات دقیق انجام شده در بخش مهندسی پلیمر POLYMELT است و نشان دهنده یک پیشرفت در صنعت لوله کشی است. برهمکنش کاملاً فرموله شده بین الیاف شیشه مربوطه و ماتریس PP-R انحراف فوق العاده و مقاومت ضربه ای در دمای پایین را ارائه می دهد. وقتی صحبت از گسترش خطی به میان می آید، POLYMELT دارای یک ضریب گسترش تایید شده توسط شخص ثالث است – یک صنعت منحصر به فرد.

در عایق لوله پنج لایه، ما چندین لایه را برای تکیه گاه هایسرد که ضخامت عایق کلی آنها چهار اینچ یا بیشتر است، توصیه می کنیم.

در این زمینه،  معمولاً با عایق خط موجود جفت می شود. به دلیل دمای پایین لوله، می توان رطوبت هوای محیط را از طریق شکاف هایی که ممکن است بین کفشک سرد و عایق خط وجود داشته باشد، به لوله کشاند. در دماهای پایین تر، جایی که عایق ضخیم تر مورد نیاز است، فرصت بیشتری برای جذب رطوبت به لوله وجود دارد. این به دلیل افزایش سطح جفت گیری منفرد بین عایق خط و  سرد است.

راه حلی که این مشکل بالقوه را از بین می برد، ایجاد چندین سطح جفت گیری بین عایق خط و پشتیبانی لوله است. از این رو: هنگامی که ضخامت عایق چهار اینچ و بیشتر باشد، چندین لایه به دلیل مراحل بین لایه‌های مختلف، رطوبت بهتری را ایجاد می‌کنند.

برای استعلام  قیمت عایق لوله پنج لایه در بازار فروش با ما تماس بگیرید.

عایق الاستومری لوله پنج لایه

عایق الاستومری لوله پنج لایه یک عایق فوم سلول بسته است که مقاومت در برابر رطوبت و عملکرد حرارتی پایدار و طولانی مدت را ارائه می دهد. فوم الاستومری سلول بسته دارای نفوذپذیری بخار آب قوی است و نیاز به یک مانع بخار برای جلوگیری از انتقال رطوبت را از بین می برد. ساختار سلول بسته آن از خروج رطوبت جلوگیری می کند، صدای HVAC را کاهش می دهد و ارتعاشات مکانیکی را کاهش می دهد. فوم الاستومری معمولاً به عنوان عایق لوله استفاده می شود و در طیف گسترده ای از اشکال و ضخامت ها موجود است. عایق پلی اتیلن یک عایق سلول بسته، سبک و ترموپلاستیک است. قدرت دی الکتریک بالا و رسانایی الکتریکی بسیار کم آن را به یک عایق عالی تبدیل کرده است. عایق الاستومری و پلی اتیلن هر دو می توانند در کاربردهای صنعتی و مکانیکی استفاده شوند. تاسیسات ایرانیان گسترآدلان محصولاتی را از تمام تولیدکنندگان بزرگ از جمله Aeroflex، Armacell و K-Flex عرضه می کند. انتخاب ما را در زیر مشاهده کنید!

چسب های الاستومری

لاینر کانال الاستومری

پوشش لوله الاستومری

رول الاستومری

ورق های الاستومری

عایق الاستومری لوله پنج لایه

عایق الاستومری لوله پنج لایه

عایق الاستومری لوله پنج لایه

 

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک