قیمت فلنج گالوانیزه

قیمت فلنج گالوانیزه در تاسیسات ایرانیان گستر آدلان بسیار ارزان و با کیفیت می باشد، فلنج گالوانیزه برای اتصال فلنج ها به یکدیگر و ساخت سیم پیچ فلنج از قطعه ای به نام گوشه استفاده می شود. در ادامه به بررسی مراحل تولید گوشه می پردازیم.

لیست قیمت فلنج گالوانیزه

اولین قدم در تولید، تامین مواد اولیه است. مواد اولیه نبشی تولید شده ورق گالوانیزه به ضخامت 2 میلی متر و ورق روغنی به ضخامت 3 میلی متر می باشد.

ورق های مورد استفاده در عرض های 1 و 1.25 متری به صورت رول از کارخانه های معتبر تهیه شده و با توجه به اندازه گوشه های تولید شده در عرض های کوچکتر به صورت رول بریده می شوند.

قیمت فلنج گالوانیزه

قیمت فلنج گالوانیزه

رول هایی با عرض کم توسط رول بازکن وارد ورودی دستگاه می شوند.

ورق توسط دستگاه پرس به شکل قطعه نهایی در می آید.

نبشی با توجه به فلنج های تولیدی در سه سایز 20، 30 و 40 میلی متری تولید می شود.

گوشه های سایز 20 و 30 از ورق گالوانیزه به ضخامت 2 میلی متر تولید می شود. نبشی سایز 40 از ورق روغنی به ضخامت 3 میلی متر تولید و سپس آبکاری شده است.

برای دریافت قیمت فلنج گالوانیزه با ما تماس بگیرید.

مراحل تولید گوشه فلنج و نصب آن بر روی کانال تهویه

 

مراحل نصب گوشه

 

بعد از ساخت فریم یا فلنج کویل، مرحله بعدی نصب کویل روی کانال است. قاب به گونه ای روی کانال نصب می شود که گوشه های کانال به گوشه های فلنج بچسبد. قاب به آرامی ضربه می زند تا کاملاً در جای خود قرار گیرد. در این صورت لبه قسمت کانال کاملاً در گوشه فلنج فرو می رود که با استفاده از چکش پلاستیکی کاملاً به یکدیگر متصل می شوند. نصب فلنج در قسمت کانال اطراف آن باید در یک کشش انجام شود. نصب فریم فلنج از گوشه کانال شروع می شود. قاب توسط یک پیچ یا یک دستگاه پرچ ثابت می شود.

انواع فلنج لوله فولادی کربنی گالوانیزه

فلنج لوله فولادی

فلنج لوله فولادی

فلنج های لوله فولادی کربن انواع مختلفی دارند، WN / SO / Thread / SW / BL و LJ. Metleader به عنوان یک تامین کننده قابل اعتماد فلنج، ما معمولا پردازش تولید آهنگری را تطبیق می دهیم. و انواع عملیات سطحی شامل رنگ سیاه، لاک، روغن ضد زنگ و گالوانیزه است.
فلنج لوله فولادی کربنی گالوانیزه دارای دو نوع است یکی گالوانیزه سرد (CDG) و دیگری گالوانیزه گرم (HDG). گالوانیزه گرم یکی از روش های تولید است که فلنج لوله فولادی کربنی را در دمای 850 درجه فارنهایت در مذاب روی قرار می دهد.

در این فرآیند، روی مذاب و واکنش فولاد لایه نازک آلیاژ روی را تشکیل می دهند. در مقایسه با سایر روش های سنتی، این لایه ها محافظت بسیار خوبی در برابر خوردگی دارند. این به افزایش طول عمر و بهره وری هر فلنج کمک می کند. فلنج و اتصالات گالوانیزه گرم  با عملکرد ویژه مهر زنی عمیق برای شناسایی آسان که در بسیاری از کشورها و مناطق فروخته شده است.

قیمت فلنج گالوانیزه با توجه به نوسانات از درج قیمت خودداری کردیم لطفا برای استعلام قیمت روز تماس بگیرید.

آیا Metleader درجات مختلفی از مواد را برای فلنج های لوله ارائه می دهد؟

این یک سوال بسیار خوب است. بسیاری از مردم ما را برای فلنج صدا می کنند فکر می کنند که ما فقط یک سطح مواد فلنج را ارائه می دهیم. در واقع ما انواع فلنج های درجه مواد را ارائه می دهیم.
رایج ترین درجه مواد از فولاد کربن ساخته شده است. ما اتصالات فلنج و فلنج لوله فولادی کربنی را می فروشیم. ما همچنین فلنج های فولادی ضد زنگ را برای پروژه های مختلف ارائه می دهیم. فلنج لوله فولادی کربنی گالوانیزه می تواند کاربردهای آب و پتروشیمی را به طور همزمان تامین کند. مشخصات فلنج و آهنگری را نیز می توان در اندازه کاتالوگ ما ساخت.
فلنج های صنعتی که معمولا استفاده می شود فلنج لوله فولادی کربنی گالوانیزه است. این فلنج های صنعتی معمولاً برای پروژه هایی سفارش داده می شوند که نیاز به مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند. با تماس با ما می توانید طیف کاملی از فلنج های لوله فولادی کربنی گالوانیزه را تهیه کنید.

بسیاری از جدیدترین پروژه هایی که ما تکمیل کرده ایم به فلنج های بسیار خورنده نیاز دارند. محبوب ترین روش تصفیه سطح، گالوانیزه گرم (HDG) است. این روش در مقایسه با استفاده از فلنج های مواد دیگر می تواند در هزینه های زیادی صرفه جویی کند.
Metleader همچنین نیاز رایج تولید فلنج با دمای پایین را فراهم می کند. فلنج‌های فولاد کربنی معمولی و فلنج‌های فولاد کربنی با عملکرد بالا معمولاً در زیرساخت‌های لوله‌کشی مدرن استفاده می‌شوند و بسیاری از آنها اکنون در کاربردهای دمای پایین استفاده می‌شوند.

قیمت فلنج گالوانیزه با توجه به نوسانات از درج قیمت خودداری کردیم لطفا برای استعلام قیمت روز تماس بگیرید.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک