لوازم تاسیسات ساختمان شامل چه مواردی میشود؟

تاسیسات ساختمانی چیست و شامل چه مواردی میشود؟ برای جواب به این سوال همراه ما باشید.

تاسیسات ساختمانی در مجموع سیستم های بکار رفته در ساختمان و همچنین نحوه ی صحیح اجرای آنها در ساختمان می باشند.  ساخت و ساز ساختمان ها از مجموعه ای سیستم ها و اجزا مختلف تشکیل شده که وجود هریک از آنها الزامی است و توسط مهندسین طراحی و انجام میشود.

استفاده و انتخاب صحیح از تاسیسات ساختمانی در افزایش طول عمر ساختمان خیلی ضروری می باشد از  مهمترین تاسیسات ساختمانی میتوان به تخلیه فاضلاب،ارتباط داخل و خرج ساختمان و … نام برد.

یکی از نکات قابل توجه در تاسیسات ساختمانی استفاده از بهترین متریالهای موجود در بازار (پوشش عایق،شیر آلات،کابل برق و…) می باشد.

تجهیزات و تاسیسات  ساختمانی در کل باعث ایجاد شرایطی مطلوب و مناسب، برای زندگی و حفظ منابع انرژی می شود؛ و به دلیل دارای قسمت های متنوع از قبیل: سیستم های سرمایش، گرمایش، آبرسانی، گازرسانی، فاضلاب، اطفای حریق و … می باشد.

عکس نمونه ای از تاسیسات ساختمانی

 

لوازم تاسیسات

لوازم تاسیسات

پوسته ساختمان  شامل : دیوارها ، سقف و کف است،برای محیطی امن و دارای شرایط مناسب باید نکاتی مورد توجه قرار گیرد که در زیر مورد بررسی قرار گرفته اند.

جریان حرارتى

جابجایى هوا

ورود برف و باران

جابجایى رطوبتى (بخار )

انرژى خورشیدى

روشنایى

مدیریت مصرف  انرژى درساختمان ها به میزان گرمایش ، سرمایش ، تهویه و روشنایى آن وابسته می باشد،که پوسته ساختمان روى تمامى این عوامل بصورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر گذار می گذارد .

قیمت لوازم تاسیسات ساختمان

نصب وراه اندازی موتورخانه های ساختمانی وصنعتی لوله کشی سرد و گرم شوفاژ و آتشنشانی از انواع لوله ها نصب و سرویس مشعل و پمپ تعویض منابع دوجداره وکوئل  و…….. با بهترین کیفیت ونازلترین قیمت شبانه روزی جوابگو میباشم

فروش انواع پمپ شوفاژ ورادیاتور پکیج وشیرالات وکلیه لوازم ساختمانی

( فروش لوازم تاسیسات ساختمانی )

  •  09126436849

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک