لوله و اتصالات 

لوله و اتصالات همچنین این لوله اتصالات در سیستم های تهویه مطبوع ، تابلوهای برق ، محافظت فیبرنوری ،سیستم های روشنایی ،خطوط انتقال داده ،کف وسقفهای کاذب  و … کاربرد دارد .

برای خرید لوله و اتصالات و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

طراحی لوله و اتصالات پلیمری با داشتن ویژگی های فنی مناسب برای کارایی بهتر تلاشی بی وقفه می باشد، و این پیشرفت در برتری ساختن لوله و اتصالات همواره ادامه دارد. لوله و اتصالات پلیمری تقریبا همه کاره می باشند .

لوله و اتصالات جایگاه خوبی در صنعت تاسیسات و لوله کشی دارند  و در آینده  خواهند داشت. این لوله ها با بهره گیری از ساختارهای پیشرفته مواد شیمیایی تولید می شوند و در کنار متریال فلزی، سیمان و چوب نقش اساسی در ساخت و ساز ساختمان ها و منازل مسکونی پیدا کرده است. عامل اصلی موفقیت تولید لوله و اتصالات پلیمری را در داشتن ویژگی های انعطاف پذیری، قیمت ارزان و طول عمر آنها اشاره کرد.

از اصلی ترین انواع لوله و اتصالات پلیمری می توان به لوله های پلی اتیلن 5 لایه- لوله و اتصالات یک لایه-پلی اتیلن جوشی-پلی اتیلن پیچی-پوش فیت و پلیکا نام برد. از لوله های پلی اتیلن اکثرا در آبرسانی و فاضلاب ساختمان ها، خطوط انتقال آب، کشاورزی، انتقال مایعات شیمیایی و از لوله های پوش فیت و پلیکا در شبکه های آبرسانی و انتقال فاضلاب های خانگی استفاده می گردد.

لیست قیمت محصولات پوش فیت

محصولات پوش فیت

پوش فیت سیستم جدید فاضلاب ساختمانی

برای خرید لوله و اتصالات و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

پوش فیت

اهداف تولید کنندگان لوله و اتصالات پوشفیت :

تولید کنندگان لوله پوش فیت در این زمینه بازاریابی امروزی تر می باشند.

به همین دلیل  آن ها در دور باطل رقابت کاهش کیفیتی صورت نگرفته است، بلکه با تبلیغات صحیح و مناسب و تولید کالا با کیفیت سعی کردند در جذب بازار یکدیگر باشند

و قطعا در این روش برنده ی نهایی مصرف کننده شود.

لوله پوش فیت فاضلابی

ویژگی های لوله پوش فیت فاضلابی

برخی مزایای پوش فیت

– آسانی  و سرعت نصب و اجرا به دلیل وجود سوکت در سیستم پوش فیت و بدون نیاز به چسب.

– عوض کردن  بسیار ساده و کم هزینه قسمت هایی از سیستم لوله کشی که نیاز به تغییر داشته یا دچار خرابی می شود.

– قابلیت انطباق با تمام لوله و اتصالات فاضلاب قدیمی استاندارد اعم از پلیمری و آلیازی

  •  پلیکا
  •  پوش فیت سیستم جدید فاضلاب ساختمانی
  •  قیمت محصولات پوش فیت
  •  لوله و اتصالات
  •  لوله و اتصالات پلیمری
  •  محصولات پوش فیت
  •  ویژگی های لوله پوش فیت فاضلابی

برای خرید لوله و اتصالات و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

یراق آلات فشاری در مراکز تعمیر خانه و فروشگاه‌های سخت‌افزار به راحتی در دسترس هستند، بیشتر به این دلیل که مصرف‌کنندگان استفاده از آنها را بسیار آسان می‌دانند. در مقایسه با لوله‌های CPVC و PVC با حلال یا لوله‌های مسی لحیم کاری عرق با مشعل، استفاده از اتصالات فشاری بسیار آسان است و به مهارت خاصی نیاز ندارد و به مشعل یا حلال خطرناکی نیاز ندارد. اتصالات با حلقه ای از خارهای فلزی در داخل اتصالات طراحی شده اند که وقتی لوله ها را در سوکت اتصالات قرار می دهند محکم می گیرند. اورینگ های نئوپرن در داخل اتصالات مهر و موم های محکم و ضد آب در برابر لوله ها ایجاد می کنند. به گفته انجمن مهندسین لوله کشی آمریکااین اتصالات حتی در صورت پنهان شدن در داخل دیوارها و سقف های تکمیل شده قابل اعتماد و ایمن هستند. 1

 

 

هنگامی که در حال ساخت اتصالات برای لوله‌های CPVC، PEX یا مسی هستید، اتصالات فشاری بسیار سریع‌ترین و ساده‌ترین راه هستند. حتی اتصالات فشاری پی وی سی آبیاری نیز وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد اتصالات سریع و آسان آبپاش استفاده کرد.

 

یراق آلات پوش فیت با نام های تجاری مختلفی تولید می شوند که هر کدام ظاهر کمی متفاوت دارند. SharkBite یک نام تجاری شناخته شده است. بدون در نظر گرفتن نام تجاری، اتصالات فشاری همگی ساختار داخلی مشابهی دارند که به آنها اجازه می دهد وقتی روی لوله فشار داده می شوند، یک مهر و موم ضد آب ایجاد کنند.

 

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک