عایق لاستومری

مرکز فروش عایق الاستومری در تهران

عایق الاستومری رولی و لوله ای که آنها در ضخامت ها و اندازه های مختلفی ساخته میشوند، که با توجه به نیاز مشتری در بازار هدف مورداستفاده قرار میگیرد.عایق های الاستومری،عایقی مناسب در برابر حرارت،صوت هستند به همین خاطر برای عایق بندی منازل مسکونی مورد نظر اکثر پیمانکاران ساختمانی قرار گرفته میگیرد.

یکی دیگر از مزیت های عایق های الاستومری نصب سریع آنها می باشد ،که بصورت چسبدار توبید میشوند و به آسانی روی سطوح مختلف نصب میشوند.

تنوع روکش های عایق های الاستومری عبارتند از: انواع روکش دار آن ها مانند روکش آلومینیومی و روکش پروتکت .

جنس عایق الاستومری از جنس الاستومر اسفنجی سلول بسته است، ساختار بیظیر این عایق موجب کاهش قابل توجهی اتلاف حرارتی و افزایش عملکرد آن در سیستم های سرمایش و گرمایش می شود.

مرکز فروش عایق الاستومری در تهران

عایق اتصالات پیش ساخته

تفاوت عایق الاستومری وعایق پشم شیشه

عایق الاستومری بدلیل ساختار سلول بسته ،دارای مقاومت بالایی در برابر رطوبت، بخار آب ، آلودگی و گرد وخاک دارد ولی عایق پشم شیشه بدلیل ساختار فیبری ، در مقابل رطوبت و نفوذ بخار و آب ،مقاومت پایین تری دارد.

پشم شیشه با افزایش دما افزایش می یابد و از مقاومت حرارتی آن کم می شود.قیمت عایق الاستومری در مقایسه با عایق پشم شیشه تا کمی بالاست اما وجود ویژگی های ساختاری این عایق باعث میشود  قیمت بالای آن نادیده گرفته شود.

محصولات عایق الاستومری دارای تنوع بالایی هستند، و همین علت باعث شده تا از این عایق  مورد استفاده بیشتر و کاربردی تری قرار گیرد. عایق های الاستومری را از طریق نمایندگی های مجاز این محصول به صورت فروش مستقیم و با قیمت روز خریداری کنید. استفاده از عایق های الاستومری با رشد قابل توجهی همراه است ،به این خاطر این عایق از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

محصولات و خدمات جانبی عایق الاستومری تاسیسات ایرانیان گستر

* نوار درزگیر الاستومری

*چسب عایق الاستومری

*نوار درزگیر آلومینیومی

* نوار درزگیر برزنتی

* نوار درزگیر پی وی سی

* نوار پروتکت بلک

مرکز فروش عایق الاستومری در تهران

فروش انواع عایق الاستومری رولی و لوله ای و کانال فلکسیبل در فروشگاه تاسیسات ایرانیان گستر

ارتباط با ما جهت خرید عایق الاستومری

  • مشاوره رایگان: 09126436849

فروشگاه نمایندگی فروش تولیدی و شرکت عایق الاستومری رولی و لوله ای (مرکز فروش عایق الاستومری در تهران)،عایق الاستومری K-flex : قیمت‌ های فروش ویژه ، تصاویر و مشخصات فنی عایق الاستومری K-flex با گارانتی اصلی

نمایندگی های فروش عایق الاستومری در تهران

تاسیسات ایرانیان گستر ، نمایندگی فروش گسترده و شبکه ای در منطقه  تهران به شمار می رود؛ که انواع عایق های الاستومری را در اکثر نقاط ایران عرضه میکند.

تاسیسات ایرانیان گستر ، عایق های الاستومریک خود را در انواع متنوع که برای دیدن انواع محصولات عایق های الاستومریک و ابعاد  این محصولات می توانید در لینکهای زیر بازدید کنید.

 

قیمت عایق الاستومری،قیمت عایق الاستومری در تهران

 

کاملترین مرکز پخش عایق مرکز پخش عایق های الاستومری
عایق الاستومری لوله ای عایق الاستومری رولی

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک