خرید عایق الاستومری 09122576609

پروفیل فلنج گالوانیزه

پروفیل فلنج گالوانیزه

پروفیل فلنج گالوانیزه چیست؟

فلنج گالوانیزه یک محصول پایه جهت رابط دو قطعه کانال در صنعت داکت هوا تعریف میشود ، که در سال های اخیر دارای  مصارف فراوانی شده است . پروفیل فلنج گالوانیزه ماده ی اولیه ی ساخت فلنج گالوانیزه به شمار می آید .

پروفیل فلنج گالوانیزه از تسمه های ورق گالوانیزه با ضخامت ۶/۰ الی ۷/۰ و گاهی یک نیلیمتر در شاخه های چهار متری تولید میگردد .

پروفیل فلنج گالوانیزه برخلاف روش های سنتی که دارای مراحل طاقت فرسایی میشدند ،درحال حاضر  با سه برش از حالت پروفیل فلنج گالوانیزه مبدل  به فلنج گالوانیزه شده است . پروفیل فلنج گالوانیزه در سایز های ۲۰ – ۲۵ – ۳۰ – ۳۵ و ۴۰تولید  میشود و بازار عرضه شده است . پروفیل فلنج گالوانیزه ، فشار هوا و نیروهای وارده بر پایه استاندارد ساخت کانال هوا  و استاندارد کانال هوا با ورق فولادی را پوشش می دهد .

ساخت پروفیل فلنج گالوانیزه از جنس ورق گالوانیزه است . لازم به بیان است که این محصول در داخل کشور زیر نظر کارشناسان و بازرسین مجرب با قیمت ارزان  تولید می شود . در نتیجه جهت اتصال ، استحکام ، پایداری و کاهش لرزه ی کانال در نقطه ی اتصال به کانال دیگر از رابط پروفیل فلنج گالوانیزه استفاده می گردد .

این محصول جایگزین مناسبی  فلنج های سنتی و نبشی است، و در کشورهای اروپایی سالیان زیادی در حال استفاده می باشد.استفاده از این فلنج تنها نیاز به برش پروفیل است.
با توجه به تولید داخل این محصول تحت نظارت دقیق کارشناسان و بازرسان از لحاظ قیمت و کیفیت قابل رقابت با تولیدات خارجی است.

پروفیل فلنج گالوانیزه

 کرنر :
جهت ساخت فلنج از کرنر یا گوشه استفاده می شود  که بسته به ابعاد  فلنج از آن استفاده می شود.

گوشه ها تولید شده از ورق گالوانیزه و جهت ساخت قاب کانال استفاده میشود.

گوشه از جنس گالوانیزه دارای ویژگی های زیر است:
سرعت بالا جهت مونتاژ قاب فلنج کانال
حذف جوشکاری
اتصال آسان دو قطعه کانال به کمک
سوراخ های موجود جهت هم محور کردن

 

نحوه نصب پروفیل فلنج گالوانیزه  نبشی گالوانیزه چگونه می باشد؟

کلیپس یا گیره نیز قطعه ای برای اتصال دو پروفیل فلنج گالوانیزه است، که به شکل حرف Cانگلیسی تولید می شود . در حقیقت باله ی بالایی پروفیل فلنج گالوانیزه که به وسیله ی یک پیچ مجهز می شود با فشاری که از محکم شدن پیچ به دو قطعه پروفیل فلنج گالوانیزه وارد می شود  باعث ثبات و تحکیم یک جفت پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به هم است .

قیمت عایق الاستومری پشت چسب دار

پروفیل فلنج گالوانیزه (تی دی سی )

فلنج گالوانیزه قطعه ای می‌باشد که تحت عنوان جنس اساس جهت رابط دو قطعه شبکه هوا در صنعت داکت و شبکه هوا به فعالیت گرفته می‌شود. فلنج گالوانیزه از پروفیلی از ورق گالوانیزه ساخت‌و‌ساز می‌گردد .

در واقعیت پروفیل فلنج گالوانیزه از تسمه های ورق گالوانیزه با ضخامت ۶/۰ – ۷/۰ و حتی یک میلیمتر ، در طی های چهار متری ساخت و ساز می‌شود . پروفیل فلنج گالوانیزه صرفا با تعدادی برش از وضعیت پروفیل به فلنج گالوانیزه تبدیل گردد . در حالی که در نحوه سنتی طی فرایند مشقت بار و پیچیده نبشی به فلنج گالوانیزه تبدیل می‌شد ، امروزه پروفیل فلنج گالوانیزه به راحتی با سه برش به یک فلنج استاندارد تبدیل گردد .

پروفیل فلنج گالوانیزه در سایزهای ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ ، ۳۵ و ۴۰ ساخته میشود . این نوع پروفیل فلنج گالوانیزه ، فشار هوا و نیروهای وارده را مبتنی بر استاندارد ایجاد شبکه SNACNA-HVAC و استاندارد شبکه هوابا ورق فولادی DW144را پایین پوشش قرار می‌دهد .

قیمت پروفیل فلنج گالوانیزه

ساخت‌و‌ساز پروفیل فلنج گالوانیزه در درون مرز و بوم پایین بررسی کارشناسان مجرب و بازرسین ذی ربط با قیمت ارزان و مقرون به صرفه و کیفیت خوب از ورق گالوانیزه انجام پذیر میباشد .

پروفیل فلنج گالوانیزه دارنده ساختار منحصر به فرد به شخصی است ، آنچنان که به طرز تداخلی کناره های دهانه ی هر بُعد از شبکه هوا در نقطه ی اتصال داخل مادگی پروفیل فلنچ گالونیزه جانمایی میشود و با پرچ یا این که نقطه جوش ثبت و سفت کاری گردد .

در پایین چگونگی استعمال پروفیل فلنج گالوانیزه را نظارت می‌کنیم :

۱-در صورتیکه سایز پروفیل گالوانیزه ۲۰ باشد معیار کاهش ارتفاع پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به ارتفاع فلنج خور ۲۸ تا ۳۰ میلیمتر خواهد بود .

۲-چنانچه سایز پروفیل فلنج گالوانیزه ۲۵ باشد واحد سنجش کاهش ارتفاع پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به ارتفاع فلنج خور ۲۶ تا ۲۸ میلیمتر خواهد بود .

۳-در حالتی که سایز پروفیل فلنج گالوانیزه ۳۰ باشد ترازو کاهش ارتفاع پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به ارتفاع فلنج خور ۲۴ تا ۲۶ میلیمتر خواهد بود.

۴-در صورتی‌که سایز پروفیل فلنج گالوانیزه ۳۵ باشد واحد سنجش کاهش ارتفاع پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به ارتفاع فلنج خور ۳۲ تا ۳۴ میلیمتر خواهد بود.

۵-در حالتی‌که سایز پروفیل فلنج گالوانیزه ۴۰ باشد معیار کاهش ارتفاع پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به ارتفاع فلنج خور ۳۴ تا ۳۶ میلیمتر خواهد بود .

اجزای جانبی و تکمیل کننده پروفیل فلنج گالوانیزه

الف)کناره یا این که کرنر پروفیل فلنج گالوانیزه
از قطعات تکمیل کننده پروفیل فلنج گالوانیزه ، کرنر یا این که کناره هست و در واقعیت چهارچوب دهنده به فلنج گالوانیزه میباشد. این قطعه ی جانبی پروفیل فلنج گالوانیزه به طور Lشکل میباشد و از ورق گالوانیزه ی قطور با قالب گیری در پرس های سنگین ساخت‌و‌ساز وبه بازار ارایه می‌شود .ساختار کرنر به سیرتکامل ایست که روی خم قایم الزاویه آن ، شکاف هایی جهت ثبت دو قطعه فلنج گالوانیزه بوسیله پیچ و مهره تعبیه شود .سایز کرنر برای اشکال پروفیل فلنج گالوانیزه به طور غیر وابسته پباده سازی و ساخته می گردد . به این ترتیب قابل ذکر میباشد که کرنر پروفیل فلنج گالوانیزه ۲۰ ، با کرنر پروفیل فلنج گالوانیزه ۳۰ از حیث سایز باهم اختلاف دارا هستند .

طرز ی به کار گیری از کرنر پروفیل فلنج گالوانیزه بسیار شل و از روش نر و مادگی شکل می پذیرد . یعنی تیغه های هر باله از کرنر درون حفره های جانبی پروفیل فلنج گالوانیزه فرو می رود و پرچ میشود .

محصول ساختار کرنر پروفیل فلنج گالوانیزه نیز از ورق گالوانیزه میباشد . از آن‌جا که کرنر نقش مهمی در ساختار پروفیل فلنج گالوانیزه دارااست ، بایستی ورق قطور در تولید آن به فعالیت رود .

ب)کلیپس یا این که گیره ی پروفیل فلنج گالوانیزه
یکی از دیگر از قطعات کامل کننده پروفیل فلنج گالوانیزه کلیپیس یا این که گیره هست که دو قطعه پروفیل فلنج گالوانیزه را به هم متصل خواهد کرد .

ساختار کلیپس یا این که پروفیل فلنج گالوانیزه به صورت Cانگلیسی میباشد . طریق ی کارکرد کلیپی پروفیل فلنج این سیرتکامل میباشد که باله ی بالایی کلیپس پروفیل فلنج گالوانیزه که به وسیله یک پیچ مجهز گردیده با فشاری که از سفت شدن پیچ به دو قطعه پروفیل فلنچ گالوانیزه وارد می‌آورد منجر ایستایی و ثبات یک جفت پروفیل فلنج گالوانیزه نسبت به هم می شود .

پ)نوار درز گیر پروفیل فلنج گالوانیزه
نوار درز گیر پروفیل فلنج گالوانیزه برای هوابندی فلنج گالوانیزه به کارگرفته می‌گردد . نوار های درزگیر الاستومری در پهنا های ۳ تا ۵ سانت ساخت می گردد . این قطعه میان دو لایه پروفیل فلنج گالوانیزه جانمایی میگردد و با سفت شدن ساختار فلنج گالوانیزه توسط ی کلیپس مجموع منافذ و درز های احتمالی را مسدود گردیده و از نشت هوا دوری میکند .

ت)ساپورت گالوانیزه ی شبکه (ساپورت C)
این قطعه طی پرس ها و خم های منحصر به صورت سخن Cانگلیسی در آمده و از ورق گالوانیزه کلفت ساخت و ساز می‌شود . شکاف هایی که روی بدنه ی ساپورت Cوجود داراست منجر تهیه و تنظیم محل ظریف آویز ساپورت گردد.

این قطعه درنصب کانالهایی که به طور اکسپوز اجرا می گردند بسیار موردپسند واقع شده‌است. ساپورت Cبه تیتر زیره و پیچ های متری تحت عنوان آویز ساپورت به عمل گرفته می‌شوند .

پروفیل فلنج گالوانیزه

از مزیت های اساسی پروفیل فلنج گالوانیزه مدت ساخت‌و‌ساز بسیار تحت این قطعه و سرعت بالای ایجاد است که‌این فرمان در پروژه های وسیع بسیار دارای اهمیت میباشد .
از آنجایی که متاع پروفیل فلنج گالوانیزه از ورق گالوانیزه است ، دیگر نیازی به پوشش رنگ یا این که ضد زنگ نخواهد بود.
پروفیل فلنج گالوانیزه بوسیله ی نوار درزگیر الاستومری به راحتی قابل هوابندی میباشد .
ساختار هماهنگ پروفیل فلنج گالوانیزه با شبکه گالوانیزه در مکانهایی که به طور اکسپور اجرا گردیده باشد بسیار دارای اهمیت میباشد .
وزن مطلوب و قابلیت و امکان حمل و نصب سهل پروفیل فلنج گالوانیزه ازنکات شایان توجه این قطعه می‌باشد .
پروفیل فلنج گالوانیزه به جهت نادر وسعت بودن ، قابلیت و امکان محافظت در انبار به تعداد بالا را داراست .
فرایند نصب پروفیل فلنج گالوانیزه بسیار ریلکس میباشد .
این قطعه دارنده استحکام قابل توجهی میباشد .
کل نقاط اتصال پروفیل فلنج گالوانیزه امکان درزبندی با به کار گیری از ماستیک را داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *