چسب عایق الاستومری

چسب عایق الاستومری

فروش چسب عایق الاستومری در تاسیسات ایرانیان گستر با فیمت مناسب و کیفیت بالا جهت خرید و مشاوره با مشاره 09126436849تماس بگیرید.

اگر شما نیز عایق های الاستومری را به عنوان عایق مورد تایید خویش گزینش کرده اید حتما به این چسب ها نیاز خواهید داشت، چسب مایع الاستومری چسبی مخصوص عایق کاری با عایق های الاستومری است و صرفاً برای همین پیشه کاربرد می گردد. این چسب ها مقاومت فراوان در دماهای بالا و دماهای پایین دارند و میزان چسبندگی آن در محصولات با پایه پلیمر و NBR بسیار بالاست. شیوه به کارگیری این چسبها نیز زیاد ساده است.

تقریباً تمام کمپانی های تولید کننده بزرگ عایق های الاستومری چسب های مخصوص عایق کاری خویش را نیز فرآوری می کنند. مشابه عایق الاستومری K-flex که چسب مایع الاستومری را در دو اندازه متفاوت فرآوری می کند. این چسب ها بدست گروه صنعتی سانا عایق در قوطی های ۱ و ۲.۷ کیلوگرمی تولید می گردد.

چسب عایق الاستومری

چسب عایق الاستومری

ملزومات نصب عایق الاستومری کافلکس

 

 

تا زمانی که درب چسب مایع الاستومری را باز نکرده اید، می توانید تا یکسال از این چسب ها بهره‌گیری کنید، و در طول این مدت کاملاً مطمئن باشید که چسب شما سالم است، ولی اگر درب این چسب ها مفتوح شود پس از طی مدت کوتاهی ویژگی خویش را از دست می دهند و باید در طی همین مدت کوتاه استفاده گردد. بعد قبل از خرید کران نحوه نصب خود را ارزیابی کنید الی در برگزیدن اندازه های پسندیده دچار اشتباه نگردید.

چسب مایع K-Flex

چسب عایق K-FLEX کافلکس

این برند محصول کشور ایتالیا می باشد و نخستین تولید کننده عایق های الاستومری در همه گیتی به حساب می آید، شرکت k-flex در بسیاری از کشورهای گیتی کارخانه تولیدی دارد و کشور ایران را نیز شامل می شود در کشور ایران گروه تولیدی ساناعایق تحت لیسانس کمپانی اصلی اقدام به تولید محصولات این برند می کند. چسب های مایع الاستومری k-flex کافلکس نیز جزء همین محصولات است که بر روی قوطی های آن علاوه بر درج نام K-Flex  ، اسم سانا عایق را نیز می بینید. این چسب ها در دو اندازه ۱ کیلوگرمی و ۲.۷ کیلوگرمی فرآوری می گردد. برای تماشا مشخصات ریزبین این چسب ها وارد صفحه خرید آنلاین این محصول شوید.

 

چسب مایع الاستومری پافکلکس

این چسب ها محصول گروه تولیدی پافلکس است و مانند مابقی محصولات این کمپانی تولیدی از مملکت ترکیه وارد ایران می شود و به مانند چسب های کافلکس در دو گونه قوطی متفاوت فرآوری می گردد.

چسب عایق پافلکس در قوطی های یک و سه کیلوگرمی تولید می گردد و جزء با کیفیت ترین گونه چسب های عایق در تو مملکت است. برای مشاهده اطلاعات ریزبین در باره این چسب ها می توانید وارد صفحه خرید آنلاین فرآورده شوید.

چسب عایق الاستومری

جنس چسب عایق الاستومری تشکیل یافته از پلیمرهای لاستیکی و چند رزین صنعتی و در ضمن چند پایدارکننده که در مخلوطی از حلال ها،حل شده اند.

با توجه به مقاومت چسب عایق الاستومری در برابر حرارت و برودت بالاست به همین خاطر از آن به راحتی در چسباندنِ عایق الاستومری به سطوح مختلف از جمله کانالهای هوا،می توان استفاده نمود.

چسب عایق الاستومری ،چسب مایع ویسکوز یکنواخت و به رنگ مشکی می باشد.

ویسکوزیته ی چسب عایق الاستومری در دمای ۲۳ درجه سانتیگراد بین ۳۰۰۰ تا ۳۳۰۰ متغیر می باشد.

میزان درصدِ مواد جامد در چسب عایق الاستومری بین ۲۵ لغایت ۲۶ درصد می باشد.

زمان خشک شدنِ چسب عایق الاستومری یک ربع الی بیست دقیقه می باشد.

وزن مخصوص چسب عایق الاستومری در دمای بیست درجه سانتیگراد در بی گمان ۰.۸ لغایت ۰.۹ می باشد.

از چسب عایق الاستومری جهت چسباندن عایق الاستومری بر روی سطوح فلزات ازجمله کانالهای هوا،بر روی بتون ،لاستیک،فوم و…استفاده می گردد.

مقاومت بالای چسب عایق الاستومری در برابر نم و حرارت باعث دوام چسندگیِ چسب عایق الاستومری در مدت زمان بالا و همچنین اتصال پایدار عایق به سطوح مختلف می گردد.همچنین مقاومت چسب عایق الاستومری در مساوی نفوذ نم و آب زیاد بالا بوده و با به کارگیری این چسب در مراحلِ چسباندنِ عایق الاستومری، از نفوذ هر نوع موارد فرسایشی از قبیل نم به نقاط اتصال و از سست شدنِ قسمت های چسبنده جلوگیری می شود.

از جمله مواردی که در موعد چسب کاری با چسب عایق الاستومری باید رعایت گردد،خشک و عاری بودنِ سطوح از گرد و غبار،روغن و چربی می باشد.ضمن اینکه بهتر است قبل از استعمال چسب عایق الاستومری آن را در ظرف، هم زنیم تا مایع بصورت یکنواخت، آماده کشیدن بر سطوح لازم شود.

پس آغشتن محل به چسب عایق الاستومری و چسباندنِ خودِ عایق الاستومری،بهتر است نقاط پیوستگی به هم فشرده و زمانی بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برای خشک شدن چسب عایق الاستومری صرف گردد.درصورتیکه محل چسباندن عایق الاستومری،دارای پستی و ارتفاع و ناهمواری باشد،بهتر است بجای یک بار، در دو مرحله چسب عایق الاستومری را در محل نصب آغشته نمود.

دمای آرمانی برای حفظ کیفیت و چسبندگیِ چسب عایق الاستومری ،حداقل ۱۵ درجه سانتیگراد می باشد.

زمان مفید نگهداریِ چسب عایق الاستومری ،در شرایط دوراز نورِ مستقیم و بعید از گرما مدت یک سنه می باشد.لازم به بیان است برای حفظ کیفیت چسب عایق الاستومری باید آنرا در پیرامون خشک و خنک و در ظرف های فلزی(غیراز فلزات برنجی و مسی) نگهداری نمود.

با توجه به اینکه چسب عایق الاستومری جزوِ چسب های پایه حلالِ قابل اشتعال و الی حدی نیز سمّی می باشد،لذا در موعد حفاظت و انبار عایق الاستومری باید از ایجاد شعله و جرقه (مثل مواردی چون سیگار صریح و یا جرقه ی ناشی از الکتریسیته ساکن) جداً امتناع نمود.

با پروا به ماهیتِ سمی و شیمیاییِ چسب عایق الاستومری ،ضروری است که آنرا از دسترس کودکان دور نگه داریم.

استفاده از چسب در محیطی که مجهز به سیستم تهویه کامل می باشد،باعث طولانی شدنِ عمرمفید چسب می گردد.

دربِ ظرف چسب عایق الاستومری در زمانهای غیرمصرف باید بطور کامل بسته باشد.

چسباندن عایق الاستومری

چسباندن عایق الاستومری

 

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک