گرمایش از کف برای استعلام قیمت گرمایش از کف و براورد هزینه با ما تماس بگیرید 09126436849

سیستم های گرمایشی

ممکن است کنترل شرایط آب و هوایی ممکن نباشد، با این حال می‌توانیم کنترل دمای داخل خانه و اثرات هوای سرد در فضای باز را در دست بگیریم. با طیف کاملی از سیستم‌های گرمایش و سرمایش ما، از نصب‌های انعطاف‌پذیر، سریع و باکیفیت بهره می‌برید که تضمین می‌کند شرایط داخلی خانه‌ها، ادارات و تأسیسات در مقیاس بزرگ همیشه راحت باشد، در حالی که سطوح بیرونی بدون برف و یخ باقی می‌مانند.

اجرای بی عیب و نقص را برای طول عمر و آرامش خاطر تسهیل کنید

با راه حل های یک مرحله ای برای همه لوازم داخلی و خارجی، در طول پروژه خود به کیفیت بالا یکسان اعتماد کنید.

به لطف سازگاری با منابع گرمایی پایدار، ویژگی های اقتصادی و زیست محیطی ساختمان ها را افزایش دهید

کارشناسان در هر مرحله از راه برای خدمات و مشاوره محلی آماده هستند

گرمایش از کف

گرمایش از کف

گرمایش از کف برای استعلام قیمت گرمایش از کف و براورد هزینه با ما تماس بگیرید 09126436849

راه حل های سفارشی، یکپارچه و مستقل

چه در حال برنامه ریزی ساخت و ساز جدید باشید و چه به یک ساختمان قدیمی ارتقاء انرژی بدهید، طیف گسترده ای از راه حل های گرمایش و سرمایش سطح ما قابلیت اطمینان و کارایی را حتی برای چالش برانگیزترین نصب ها تضمین می کند.

گرمایش از کف برای استعلام قیمت گرمایش از کف و براورد هزینه با ما تماس بگیرید 09126436849

بهره وری انرژی برای هر نوع ساختمان

همه سیستم‌های ما با منابع انرژی تجدیدپذیر و طیف وسیعی از سازه‌ها و پوشش‌های سطحی برای تأسیسات صنعتی، مسکن و سالن‌های ورزشی سازگار هستند و راه‌حل‌های ایده‌آلی برای پروژه‌های ساختمانی کوچک تا بزرگ ارائه می‌دهند.


گرمایش از کف برای استعلام قیمت گرمایش از کف و براورد هزینه با ما تماس بگیرید 09126436849

گرمایش از کف – چگونه کار می کند

دمای سطح کف مورد نیاز بسیار نزدیک به دمای واقعی اتاق است و همیشه در مناطق اشغالی زیر 29 درجه سانتیگراد برای دستیابی به درجه راحتی قابل قبولی است. با این حال ضروری است که پوشش های کف درجه عایق زیادی را ارائه نکنند. در غیر این صورت ممکن است گرمای سیستم گرمایشی نتواند دمای اتاق را به سطح طراحی آن برساند.

عملیات اصلی سیستم گرمایش از کف مبتنی بر آب، لوله ای است که در داخل یک لایه بتونی تعبیه شده است، با آب گرمی که از طریق لوله در گردش است و امکان گرم شدن تدریجی کف و در نهایت انتشار گرما از کف به داخل اتاق را فراهم می کند. گرما در جایی متمرکز می شود که برای آسایش انسان و بهره وری انرژی بیشتر مورد نیاز است.

وجود یک سیستم مختلط در یک ساختمان که در آن از گرمایش از کف در سرتاسر طبقه همکف استفاده می شود و از رادیاتورها در طبقات بالا / مناطق اتاق خواب استفاده می شود، که در آن تنها به گرمای پراکنده نیاز است، بسیار رایج است. هر دو سیستم را می توان از یک دیگ بخار کار کرد، اما به دلیل زمان پاسخ متفاوت، به کنترل های زمان متفاوتی نیاز دارند. تنها استثنا در این مورد است که برای یک اتاق یک نفره نیاز به گرمایش از کف است. در این مورد Pipelife یک پمپ / واحد کنترل ویژه در دسترس دارد که اجازه می دهد یک مدار گرمایش از کف به یک سیستم گرمایش رادیاتور متصل شود.

 

گرمایش از کف برای استعلام قیمت گرمایش از کف و براورد هزینه با ما تماس بگیرید 09126436849

نصب عایق انعطاف پذیر

نصب صحیح برای عملکرد سیستم عایق بسیار مهم است. این جمله که “سیستم فقط به اندازه ضعیف ترین حلقه آن خوب است” قطعاً مربوط به نصب مواد عایق است، به ویژه در کاربردهای مربوط به کنترل تراکم. عایق باید اندازه مناسبی داشته باشد و کل سیستم برای عملکرد مناسب باید در برابر نفوذ هوای بیرون بسته باشد. با استفاده از تکنیک های نصب ساده، آب بندی کل سیستم آسان است، که برای برنامه های کنترل تراکم بسیار مهم است. تمام درزهای لبه و طولی باید با استفاده از چسب تماسی مبتنی بر حلال، چسب حساس به فشار کارخانه ای (PSA) یا سایر روش های توصیه شده توسط سازنده آب بندی شوند. استفاده از نوارهای برقی یا نواری توصیه نمی شود. هنگام استفاده از چسب تماسی، چسب باید روی هر دو سطح اعمال شود (روش نازک ترجیح داده می شود)، اجازه داده شود تا خشک شود و محکم به هم فشار داده شود. همچنین عایق باید در اطراف تمام سه راهی ها، 90 ها، اتصالات، شیرها و در انتهای لوله ها آب بندی شود تا از ورود هوای محیط به سیستم جلوگیری شود.

این کار را می توان به راحتی با اعمال یک پوشش نازک چسب روی لوله و قطر داخلی (ID) عایق انجام داد. اگر سیستم به درستی آب بندی نشود، تراکم بین لوله و شناسه عایق ایجاد می شود و معمولاً آب را در پایین ترین مکان در طول مسیر لوله جمع می کند. اگر تراکم در سطح بیرونی عایق ایجاد شود، ضخامت عایق اضافی برای پارامترهای عملیاتی مورد نیاز است.

هنگام نصب محصول، مهم است که عایق کشش نداشته باشد. به جای کشیدن آن باید هل داده شود. کشش منجر به دو مشکل می شود: اول کاهش ضخامت و دوم اینکه می تواند منجر به تنش بر روی عایق شود. تمام اتصالات یا لبه ها باید تحت فشار قرار گیرند تا از آب بندی خوب اطمینان حاصل شود. عایق فقط باید برای سیستم هایی اعمال شود که به همین دلیل در زمان نصب گرم نشده اند.

برش و ساخت عایق سلول بسته انعطاف پذیر آسان است. به اتصالات یا گیره های مکانیکی خاصی نیاز نیست. این محصولات ساینده نیستند و نیازی به اقدامات احتیاطی ویژه در نصب نیست. محصولات سلول بسته انعطاف پذیر بسیار یکنواخت و سازگار هستند.

لغزش در اطراف خم های 90 درجه یک روش معمول برای ضخامت دیواره ¾ اینچ و پایین است، به ویژه در کاربردهای تبرید. این عمل باعث حذف درز طولی و سرعت بخشیدن به نصب می شود که از مزایای این نوع کاربرد است. اما برای عملکرد عایق بهینه، 90 خمیدگی های درجه و شعاع های محکم مانند P Traps، به ویژه در ضخامت های بالاتر از سه چهارم اینچ، باید میل شود.

با لغزش عایق در اطراف خم 90 درجه، عایق در حین دور زدن خم بیرونی کشیده می شود و باعث می شود عایق در آن نقطه ضخامت خود را از دست بدهد. بسته به ضخامت دیوار، تلفات می تواند تا 40 درصد برسد. این امر باعث از دست دادن ارزش عایق آن می شود که ممکن است باعث تشکیل تراکم شود. علاوه بر این، به دلیل اینکه عایق در آن نقطه تحت فشار قرار می گیرد، ممکن است تنش ها باعث پیری زودرس و ترک خوردن آن شود.

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک