یونولیت شانه تخم مرغی

یونولیت شانه تخم مرغی

یونولیت شانه تخم مرغی دمای بسیار بالا یا خیلی پایین اتاق، نشتی، کاشی های ترک خورده – اینها تنها تعدادی از اثرات احتمالی انواع مختلف اشتباهات هستند که هنگام برنامه ریزی یا نصب سیستم گرمایش از کف انجام می شوند. عملکرد نامناسب گرمایش از کف معمولاً نتیجه نصب بی دقتی یا اتخاذ راه حل های نادرست است. امروز به 10 اشتباه رایج در هنگام نصب سیستم گرمایش از کف می پردازیم.

1. نداشتن مستندات مناسب

عدم طراحی مناسب در هنگام نصب هر سیستم گرمایشی ممکن است اثرات فاجعه باری داشته باشد. در مورد گرمایش از کف، چیدمان و همچنین شکل لوله های گرمایش باید با پارامترهای آب تامینی در سیستم گرمایشی، ضخامت کف، نوع پوشش کف و نیاز حرارتی تنظیم شود. فقدان مستندات قابل اعتماد نه تنها منجر به هزینه های بالاتر تعمیر و نگهداری می شود، بلکه در صورت خرابی سیستم گرمایشی نیز مشکل ایجاد می کند. مهم است که چیدمان واقعی لوله های گرمایش را در پلان اتاق ثبت کنید، به ویژه در ناحیه بین اتاق ها، زیر پنجره ها و نزدیک دیوارها. اگر ابعاد واقعی حلقه ها را بدانیم، می توانیم هنگام نصب نوارهای آستانه یا سایر عناصری که نیاز به سوراخکاری در کف دارند، از آسیب تصادفی آنها جلوگیری کنیم یونولیت شانه تخم مرغی.

2. ترتیب اشتباه کارهای نصب

سیستم گرمایش(یونولیت شانه تخم مرغی) از کف باید به ترتیب صحیح نصب شود. باید پس از نصب سایر سیستم ها شروع شود، در غیر این صورت ممکن است لوله های گرمایش و سایر عناصر سیستم گرمایش آسیب ببینند. کابینت ها و منیفولدها باید قبل از گذاشتن لوله ها نصب شوند. جعبه توزیع کننده گرمایش از کف باید تا حد امکان نزدیک به سیستم گرمایش از کف نصب شود نه در یک اتاق دیگ بخار از راه دور. شایان ذکر است که نصب کل سیستم گرمایش از کف زمانی که خانه در مرحله پوسته باز بدون پنجره و در است غیرممکن است. این عناصر برای جلوگیری از پیش نویس ها در هنگام گیرش کف ضروری هستند. به لطف این، ممکن است از خشک شدن بیش از حد سطح کف جلوگیری کنیم.

3. زمین نادرست آماده شده است

برخی از مشکلات نیز ممکن است ناشی از اجرای ضعیف کارهای ساختمانی باشد. قبل از نصب سیستم گرمایش از کف، کف باید به درستی آماده شود. رایج ترین اشتباهاتی که عواقب ناخوشایندی به همراه دارد کدامند؟ سه مورد جدی در مورد آماده سازی کف در زیر ذکر شده است.

 

لایه‌های بیشتر سیستم گرمایش از کف مانند عایق حرارتی، لوله‌های گرمایشی و لایه‌های بتنی را نمی‌توان روی سطوح ناهموار قرار داد. بی دقتی در آماده سازی پایه، پرش از مرحله تراز کردن و تمیز کردن به این معنی است که تخته های عایق حرارتی به خوبی نمی چسبند و تکیه گاه پایداری برای کف کش ایجاد نمی کنند که ممکن است منجر به ترک شود. در مکان هایی که اسکید ترک می خورد، خطر آسیب دیدن لوله های گرمایش وجود دارد. علاوه بر این، زمین ناهموار نیاز به ضخامت متفاوتی از کف روی کف دارد. به همین دلیل تراز کردن سطح قبل از عایق کاری بسیار مهم است.یونولیت شانه تخم مرغی

4. اتصال نادرست لوله ها در حلقه ها

لوله های گرمایش مدار گرمایشی (یونولیت شانه تخم مرغی)را تشکیل می دهند که طول آن بسته به قطر لوله های مورد استفاده نباید از 100 متر تجاوز کند. بنابراین، در حین کار نصب، مطمئن شوید که نصاب حلقه های گرمایش طولانی تری ایجاد نمی کند. همچنین شایان ذکر است که هر حلقه باید از یک طول پیوسته لوله تشکیل شود. اتصالات در صورت آسیب پمپ و با استفاده از کوپلینگ های تعمیری مخصوص که می توانند با بتن پوشش داده شوند مجاز می باشد. بنابراین برای جلوگیری از مشکلات، لازم است لوله ها را به گونه ای انتخاب کنید که از اتصالات در مکان هایی که با کف پوشانده می شود جلوگیری شود.چنین اتصالاتی آسیب پذیرترین نقاط هستند زیرا خاک به راحتی در آنجا رسوب می کند که منجر به نقص می شود. عدم رعایت دستورالعمل ها باعث افزایش مقاومت هیدرولیکی و در نتیجه گرمای ناکافی مناطق خاصی از کف می شود.

5. محکم نشدن لوله های گرمایش به کف

لوله های گرمایشی یونولیت شانه تخم مرغی که آب را حمل می کنند باید محکم به زمین متصل شوند. ابتدا باید یک فویل مخصوص موقعیت یابی لوله با توری لنگر روی لایه پلی استایرن قرار گیرد. در مرحله بعد، لوله ها با استفاده از گیره های موجود در مجموعه سیستم گرمایش از کف روی فویل محکم می شوند. اگر لوله‌ها به درستی بسته نشده باشند، می‌توانند در حین ریختن لکه روی زمین از زمین جدا شوند. علاوه بر این، اگر سیستم شامل اجزای مسی باشد، لوله ها نباید مستقیماً روی بتن گذاشته شوند زیرا ممکن است دچار خوردگی شوند. لوله های مسی باید با یک لایه پلاستیکی اضافی محافظت شوند. یک جایگزین، استفاده از لوله های ساخته شده از مواد مختلف مانند لوله های پلاستیکی یا چند لایه است. ارزش انتخاب محصولات با کیفیت بالا را دارد که خطر آسیب را از بین می برد.

6. عدم وجود درزهای انبساط مناسب

کفی که لوله های گرمایش در آن تعبیه شده است نیاز به اتصالات انبساط مناسب دارد. سطح گرمایش به دلیل گرمای ناشی از لوله ها منبسط می شود، به همین دلیل لازم است درزهای انبساط ایجاد شوند. اگر اتاق بزرگ است یا شکل غیرمعمولی دارد، لازم است درزهای انبساط اضافی را در کفه برنامه ریزی کنید. فقدان چنین شکاف هایی یا ایجاد آنها فقط در پوشش کف و نه از طریق کف کش می تواند منجر به خراش و ترک شود. چیدمان لوله های گرمایش به گونه ای مهم است که درزهای انبساط از روی آنها عبور نکنند.یونولیت شانه تخم مرغی

7. نازک کاری بی دقتی

یکی از آخرین مراحل نصب سیستم گرمایش از کف، دفن لوله های گرمایش در کف است. در این مرحله توصیه می شود بر کار افرادی که بتن می ریزند نظارت شود تا به لوله های گرمایش یا پوشاندن شکاف ها یا درزهای انبساط آسیب نرسد. تنها پس از خشک شدن مناسب و رسیدن به پارامترهای بهینه، می توان پوشش کف را گذاشت. برای اینکه بتن به خوبی گیر کند باید از خشک شدن بیش از حد سطح جلوگیری کرد. بعد از حدود 21 روز باید کف را از قبل گرم کنید تا رطوبت باقیمانده از بین برود.یونولیت شانه تخم مرغی

8. انتخاب پوشش نامناسب کف

متأسفانه، اگر تصمیم به نصب سیستم گرمایش از کف یونولیت شانه تخم مرغی داشته باشیم، هر ماده ای برای پوشش کف مناسب نیست. بنابراین، این سؤال که چه ماده ای بهترین خواهد بود، یکی از سؤالات کلیدی در هنگام نصب گرمایش از کف هیدرونیک است. نوع پوشش کف راندمان گرمایش را تعیین می کند.به عنوان مثال، تغییر از کاشی های سرامیکی به پانل های کف، راندمان گرمایش را دو برابر کاهش می دهد، که به نوبه خود منجر به مشکلاتی در حفظ دمای از پیش تنظیم شده در هنگام پایین بودن دمای بیرون می شود. راه حل متداول در این مورد افزایش دمای عرضه است که راه حل مناسبی نیست زیرا می تواند به سیستم گرمایش و همچنین خود پوشش کف آسیب برساند. انواع مصالح استفاده شده در هنگام نصب سیستم گرمایش از کف در نمودار زیر نشان داده شده است.

 

9. عدم آزمایش فشار یا انجام نادرست آن

قبل از گذاشتن کف، سیستم باید با آب پر شود تا بررسی شود که آیا فشار در سیستم پس از چند ساعت یا حتی یک روز بیش از حد افت نکرده است یا خیر. در این مرحله تشخیص و رفع نشتی راحت تر از بتن پوشاندن لوله ها است. آزمایش فشار باید زمانی انجام شود که تمام مدارهای گرمایش با آب پر شده باشند. گاهی نصاب ها این فعالیت را به کلی کنار می گذارند یا لوله ها را به جای آب با هوا پر می کنند. انجام آزمایش فشار نادرست ممکن است عواقب جدی داشته باشد. لازم است قبل از گذاشتن کف از عدم نشتی اطمینان حاصل کنیم. در صورت نشتی ناشناخته، سیستم می تواند آسیب جدی ببیند و تعمیر آن دشوار و پرهزینه خواهد بود.

10. عدم استفاده از کنترل کننده های گرمایش از کف

هنگام نصب سیستم گرمایش از کف یونولیت شانه تخم مرغی، این اشتباه است که خود را به ساده ترین راه حل ها محدود کنید و تصمیم بگیرید که از کنترل کننده ها برای مدیریت گرمایش از کف استفاده نکنید. بی توجهی به کنترل گرمایش از کف منجر به اتلاف انرژی قابل توجهی می شود که ناشی از اینرسی حرارتی بالای سیستم است. کنترلرهای مدرن گرمایش از کف ما از سری 5، 7 یا 8 به شما این امکان را می دهد که از مزایای نصب این نوع گرمایش در خانه خود لذت ببرید و همچنین بودجه خانه خود را به طور معقول مدیریت کنید.

 

یونولیت شانه تخم مرغی گرمایش از کف

 

پلی استایرن شانه تخم مرغی-فوم اختصاصی گرمایش از کف

یونولیت شانه تخم مرغی

یونولیت شانه تخم مرغی

عایق شانه تخم مرغی گرمایش از کف ، پلی استایرن شانه تخم مرغی گرمایش از کف ،یونولیت شانه تخم مرغی

پباده سازی واجرای سیستم گرمایش ازکف

یونولیت شانه تخم مرغی گرمایش از کف در  تاسیسات ایرانیان گستر- قیمت یونولیت شانه تخم مرغی گرمایش از کف- عایق شانه تخم مرغی گرمایش از کف …

فوم تخم مرغی گرمایش از کف ورقهای یونولیت با دانسیته بالا جهت سیستم گرمایش کفی – گرمایش از کف ساخت و ساز در دانسیته های مختل

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849
یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

پباده سازی فوم شانه تخمه مرغی گرمایش از کف اجرای گرمایش از کف را سهل تر و دقیقتر کرده و موجب صرفه جویی میشود.

فوم شانه تخمه مرغی گرمایش از کف

سایزهای فوم شانه تخمه مرغی گرمایش از کف

فوم تخم مرغی گرمایش از کف

فوم شانه تخم مرغی یا این که فوم تخم مرغی گرمایش از کف نسل جدیدی از عایق ها است که برای سیستم لوله کشی گرمایش از کف استعمال میشود . این نوع فوم گرمایش از کف علاوه بر خواص عایق حرارتی دارنده خصوصیت آکوستیک یا این که عایق صوتی هم می‌باشد و برای گونه های لوله اتصالات نیوپایپ , سوپرپایپ , ایزوپایپ و دیگر لوله های پنج لایه قابل انجام است .

در شرایط ایده آل، یک سیستم گرمایش از کف بایستی کل انرژی خویش را به سمت بالا و به سمت فضای داخلی که گرم میگردد، هدایت نماید. با این حالا، فقدان عایق حرارتی مطلوب میتواند گرما را نیز به سمت پایین جنبش دهد، که نشانه دهنده از دست رفتن انرژی میباشد.

آنچه که در زیر تخته صورت می‌دهد میتواند مقدار متعددی گرما را جذب نماید، به خصوص در زمستان. این اثر همینطور ممکن میباشد .

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

 

 

سیستم گرمایش از کف

شایسته ترین راه و روش برای در دست گرفتن گرما از روش سیستم های گرمایش از کف نصب عایق حرارتی زیر لوله های گرمایشی میباشد, بنابراین بیشتر حرارت ها به سمت اتاق هدایت می‌شوند و به صورت قابل توجهی ارتقا عملکرد انرژی می‌گردد. اینگونه سیستمی می‌تواند با مصرف انرژی کمتر از یک بدون عایق عمل نماید و مخارج عملیاتی آن را کم کند. علاوه بر این، عایق سبب گرم شدن سریع تر میشود و قابلیت در دست گرفتن بهتر حرارت را برای ارتقاء راحتی مهیا می نماید.

ورق های یونولیت فوم شانه تخم مرغی به طور نر و مادگی در هم قفل گردیده و یک سطح یک پارچه را بوجود میاورد.اندازه های  فوم تخم مرغی گرمایش از کف ۱۰۰*۵۰سانتی متر می باشد. در به کارگیری از فوم شانه تخم مرغی هزینه گرمایش از کف با حذف مش و بست تا حدود متعددی کاسته شده و تا حد متعددی سبب ساز اجرای صحیح و استاندارد گرمایش از کف می‌شود .

 

مزایای به کار گیری فوم تخم مرغی گرمایش از کف:

نصب سهل وآسان:  به کارگیری از پانل های گرمایش از کف نصب را تا حد ممکن معمولی می نماید. شخص مجهز به ابزار مطلوب می‌تواند نصب را فارغ از هیچ گونه پشتیبانی ایفا دهد.

کف را گرم نگه میدارد ، نه ساختمان:  به جهت عایق بودن پانل ها ، تلفات گرما وارد طبقه ساختمانی به حداقل میرسد و سبب ساز ارتقا راندمان انرژی سیستم گرمایش کف خواهد شد.

کاهش صدا:  عایق همینطور نویزهایی را که هنگام راه رفتن اشخاص روی زمین ایجاد میگردد ، جذب می نماید. این برای مخاطب و همینطور اهالی طبقه پایین وی در زمینه ی یک ساختمان آپارتمانی راحت میباشد.

جابجایی سریع حرارت :  به جهت صفحه های بزرگ آلومینیومی و کف بدون واسطه اجرا گردیده ، جابجایی حرارت به کف بسیار سریع ایفا می‌شود. از‌آنجا‌که هیچ بتن یا این که کفی برای خشک شدن نیست ، می توان از ثانیه ای که محل نصب پر گردیده و از آن بیرون میشود ، از سیستم گرمایش کف استفاده نمود

مزیت دیگر این سیستم به کارگیری بیشتر از فضاها میباشد هنگامی که شما بخاری، شومینه یا این که شوفاژ دارید در هرکدام به نوعی به طور دایم یا این که فصلی بخشی از فضای اتاق را از دست می‌دهید، در حالی که درین سیستم هیچ فضایی اشغال نمیشود.

دیگر نگران سیاه شدن پرده‌ها و دیوارهایتان نباشید در سیستم گرمایش از کف نیاز به رنگ آمیزی و پاک کردن دیوارها و حتی رادیاتور وجود ندارد. و این نحوه با مراقبت رطوبت هوا و گرد و غبار کمتر مبلمان و لوازم خانه دیرتر آلوده می شود.

سیستم گرمایش از کف

هیچ سطح داغ و کناره تیزی نیست و دیگر نیازی وجود ندارد تا نگران بچه دلبندتان باشید.مزیت دیگر این میباشد که کف گرم و خشک بازدارنده رویش و انتشار قارچ‌ها و موجودات ریز میکروسکوپی که سبب بروز اشکال بیماری‌های پوستی و تنفسی میباشند،می گردد و به سبب ساز همین وضعیت بیماری‌هایی مانند: آسم، سرفه‌های آلرژیک و مفصلی را به دستکم میرساند.

فوم تخم مرغی گرمایش از کف

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

قیمت یونولیت گرمایش از کف

قیمت یونولیت گرمایش از کف

به کارگیری از فوم گرمایش از کف بازدارنده این نمی شودکه شما پوشش دلخواه خویش را برای کف تعیین نمایید بلکه میتوانید هر نوع مصالحی به کار گیری فرمایید،سوای اینکه تاثیری در گرمای خانه شما بگذارد

قابل ذکر میباشد که اشاره کنم به جنس لوله هایی که  در لوله کشی گرمایش از کف به کار گیری می‌شود:جنس لوله های  به کار گیری درین سیستم لوله پنج لایه هست.

فوم شانه تخم مرغی

یک سیستم سریع و معمولی برای نصب میباشد. مهم‌ترین مزیت سیستم فاصله لوله و تثبیت کننده های محافظ لوله ایجاد شده است. فاصله لوله ها با فاصله کمتر از ۵۰ میلی متر ، با ارتقا فاصله در ضرب ۵۰ میلی متر ، انعطاف پذیری را به مرکزها لوله پروژه شما می‌دهد.

ایمن سازی و مسافت گیری لوله های آماده را مهیا می نماید.

قادر است با به کار گیری از کفهای سنتی و مایع مصرف شود

مطلوب برای مجموع طرح های کار لوله

مطلوب برای بخشها بزرگ با صورت منظم

قابل نصب بر روی سطح ها جایگزین

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف

یونولیت شانه تخم مرغی

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف
تولید یونولیت شانه تخم مرغی
قیمت یونولیت گرمایش از کف
ابعاد فوم گرمایش از کف
قیمت فوم گرمایش از کف
قیمت یونولیت گرمایش از کف
فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف
پانل عایق گرمایش از کف
یونولیت شانه تخم مرغی09126436849
یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک