یونولیت شانه تخم مرغی

یونولیت شانه تخم مرغی

یونولیت شانه تخم مرغی

 

یونولیت شانه تخم مرغی گرمایش از کف

 

پلی استایرن شانه تخم مرغی-فوم اختصاصی گرمایش از کف

یونولیت شانه تخم مرغی

یونولیت شانه تخم مرغی

عایق شانه تخم مرغی گرمایش از کف ، پلی استایرن شانه تخم مرغی گرمایش از کف ،یونولیت شانه تخم مرغی

پباده سازی واجرای سیستم گرمایش ازکف

یونولیت شانه تخم مرغی گرمایش از کف در  تاسیسات ایرانیان گستر- قیمت یونولیت شانه تخم مرغی گرمایش از کف- عایق شانه تخم مرغی گرمایش از کف …

فوم تخم مرغی گرمایش از کف ورقهای یونولیت با دانسیته بالا جهت سیستم گرمایش کفی – گرمایش از کف ساخت و ساز در دانسیته های مختل

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849
یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

پباده سازی فوم شانه تخمه مرغی گرمایش از کف اجرای گرمایش از کف را سهل تر و دقیقتر کرده و موجب صرفه جویی میشود.

فوم شانه تخمه مرغی گرمایش از کف

سایزهای فوم شانه تخمه مرغی گرمایش از کف

فوم تخم مرغی گرمایش از کف

فوم شانه تخم مرغی یا این که فوم تخم مرغی گرمایش از کف نسل جدیدی از عایق ها است که برای سیستم لوله کشی گرمایش از کف استعمال میشود . این نوع فوم گرمایش از کف علاوه بر خواص عایق حرارتی دارنده خصوصیت آکوستیک یا این که عایق صوتی هم می‌باشد و برای گونه های لوله اتصالات نیوپایپ , سوپرپایپ , ایزوپایپ و دیگر لوله های پنج لایه قابل انجام است .

در شرایط ایده آل، یک سیستم گرمایش از کف بایستی کل انرژی خویش را به سمت بالا و به سمت فضای داخلی که گرم میگردد، هدایت نماید. با این حالا، فقدان عایق حرارتی مطلوب میتواند گرما را نیز به سمت پایین جنبش دهد، که نشانه دهنده از دست رفتن انرژی میباشد.

آنچه که در زیر تخته صورت می‌دهد میتواند مقدار متعددی گرما را جذب نماید، به خصوص در زمستان. این اثر همینطور ممکن میباشد .

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

 

 

سیستم گرمایش از کف

شایسته ترین راه و روش برای در دست گرفتن گرما از روش سیستم های گرمایش از کف نصب عایق حرارتی زیر لوله های گرمایشی میباشد, بنابراین بیشتر حرارت ها به سمت اتاق هدایت می‌شوند و به صورت قابل توجهی ارتقا عملکرد انرژی می‌گردد. اینگونه سیستمی می‌تواند با مصرف انرژی کمتر از یک بدون عایق عمل نماید و مخارج عملیاتی آن را کم کند. علاوه بر این، عایق سبب گرم شدن سریع تر میشود و قابلیت در دست گرفتن بهتر حرارت را برای ارتقاء راحتی مهیا می نماید.

ورق های یونولیت فوم شانه تخم مرغی به طور نر و مادگی در هم قفل گردیده و یک سطح یک پارچه را بوجود میاورد.اندازه های  فوم تخم مرغی گرمایش از کف ۱۰۰*۵۰سانتی متر می باشد. در به کارگیری از فوم شانه تخم مرغی هزینه گرمایش از کف با حذف مش و بست تا حدود متعددی کاسته شده و تا حد متعددی سبب ساز اجرای صحیح و استاندارد گرمایش از کف می‌شود .

 

مزایای به کار گیری فوم تخم مرغی گرمایش از کف:

نصب سهل وآسان:  به کارگیری از پانل های گرمایش از کف نصب را تا حد ممکن معمولی می نماید. شخص مجهز به ابزار مطلوب می‌تواند نصب را فارغ از هیچ گونه پشتیبانی ایفا دهد.

کف را گرم نگه میدارد ، نه ساختمان:  به جهت عایق بودن پانل ها ، تلفات گرما وارد طبقه ساختمانی به حداقل میرسد و سبب ساز ارتقا راندمان انرژی سیستم گرمایش کف خواهد شد.

کاهش صدا:  عایق همینطور نویزهایی را که هنگام راه رفتن اشخاص روی زمین ایجاد میگردد ، جذب می نماید. این برای مخاطب و همینطور اهالی طبقه پایین وی در زمینه ی یک ساختمان آپارتمانی راحت میباشد.

جابجایی سریع حرارت :  به جهت صفحه های بزرگ آلومینیومی و کف بدون واسطه اجرا گردیده ، جابجایی حرارت به کف بسیار سریع ایفا می‌شود. از‌آنجا‌که هیچ بتن یا این که کفی برای خشک شدن نیست ، می توان از ثانیه ای که محل نصب پر گردیده و از آن بیرون میشود ، از سیستم گرمایش کف استفاده نمود

مزیت دیگر این سیستم به کارگیری بیشتر از فضاها میباشد هنگامی که شما بخاری، شومینه یا این که شوفاژ دارید در هرکدام به نوعی به طور دایم یا این که فصلی بخشی از فضای اتاق را از دست می‌دهید، در حالی که درین سیستم هیچ فضایی اشغال نمیشود.

دیگر نگران سیاه شدن پرده‌ها و دیوارهایتان نباشید در سیستم گرمایش از کف نیاز به رنگ آمیزی و پاک کردن دیوارها و حتی رادیاتور وجود ندارد. و این نحوه با مراقبت رطوبت هوا و گرد و غبار کمتر مبلمان و لوازم خانه دیرتر آلوده می شود.

سیستم گرمایش از کف

هیچ سطح داغ و کناره تیزی نیست و دیگر نیازی وجود ندارد تا نگران بچه دلبندتان باشید.مزیت دیگر این میباشد که کف گرم و خشک بازدارنده رویش و انتشار قارچ‌ها و موجودات ریز میکروسکوپی که سبب بروز اشکال بیماری‌های پوستی و تنفسی میباشند،می گردد و به سبب ساز همین وضعیت بیماری‌هایی مانند: آسم، سرفه‌های آلرژیک و مفصلی را به دستکم میرساند.

فوم تخم مرغی گرمایش از کف

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

قیمت یونولیت گرمایش از کف

قیمت یونولیت گرمایش از کف

به کارگیری از فوم گرمایش از کف بازدارنده این نمی شودکه شما پوشش دلخواه خویش را برای کف تعیین نمایید بلکه میتوانید هر نوع مصالحی به کار گیری فرمایید،سوای اینکه تاثیری در گرمای خانه شما بگذارد

قابل ذکر میباشد که اشاره کنم به جنس لوله هایی که  در لوله کشی گرمایش از کف به کار گیری می‌شود:جنس لوله های  به کار گیری درین سیستم لوله پنج لایه هست.

فوم شانه تخم مرغی

یک سیستم سریع و معمولی برای نصب میباشد. مهم‌ترین مزیت سیستم فاصله لوله و تثبیت کننده های محافظ لوله ایجاد شده است. فاصله لوله ها با فاصله کمتر از ۵۰ میلی متر ، با ارتقا فاصله در ضرب ۵۰ میلی متر ، انعطاف پذیری را به مرکزها لوله پروژه شما می‌دهد.

ایمن سازی و مسافت گیری لوله های آماده را مهیا می نماید.

قادر است با به کار گیری از کفهای سنتی و مایع مصرف شود

مطلوب برای مجموع طرح های کار لوله

مطلوب برای بخشها بزرگ با صورت منظم

قابل نصب بر روی سطح ها جایگزین

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف

یونولیت شانه تخم مرغی

قیمت فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف
تولید یونولیت شانه تخم مرغی
قیمت یونولیت گرمایش از کف
ابعاد فوم گرمایش از کف
قیمت فوم گرمایش از کف
قیمت یونولیت گرمایش از کف
فوم شانه تخمه مرغی گرمایش کف
پانل عایق گرمایش از کف
یونولیت شانه تخم مرغی09126436849
یونولیت شانه تخم مرغی09126436849

برای این مطلب دیدگاه خود را ارسال کنید
تماس پیامک