خرید عایق الاستومری 09122576609

خرید اینترنتی عایق الاستومری

خرید اینترنتی عایق الاستومری

آیا می دانید در گذشته برای عایق کاری از چه موادی استفاده می شد؟ عایق حرارتی الاستومری در کدام فروشگاه به صورت آنلاین و با قیمت مناسب به فروش می رسد؟
عایق حرارتی برای صرفه جویی انرژی در سطوح مختلف ساختمان، لوله ها، مخازن ، جلوگیری از نفوذ رطوبت و انتقال سر و صدا به کار می رود. و در گذشته از پشم شیشه، پشم سنگ و کناف برای عایق کاری سطوح مختلف استفاده می شد. اما امروزه عایق های الاستومری جایگزین مناسبی برای آن ها می باشند. درست است که قیمت گران تری نسبت به آن ها دارد. اما به خاطر عدم نیاز به پوشش مضاعف آن، می توان گفت دارای قیمت مناسبی هستند. عایق های الاستومری در کشورهای آمریکایی و اروپایی بیش از ۴۰ سال است که مورد استفاده قرار می گیرند.
در این فروشگاه اینترنتی انواع مختلف عایق های الاستومری لوله ای، رولی، صوتی در مدل های ساده و چسب دار به صورت عمده به فروش می رسد.

عایق الاستومری مرکز پخش و خرید انواع عایق های الاستومری

انواع عایق های الاستومری رولی در تاسیسات ایرانیان گستر:

– عایق الاستومری رولی ساده،

– عایق الاستومری رولی پشت چسبدار،

– عایق الاستومری رولی پشت چسبدار مسلح ،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 130 ،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 230 ،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 130 مسلح،

– عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم 130 مسلح،

– عایق رولی از ضخامت 6 تا 50 میلیمتر .

خرید اینترنتی عایق الاستومری

انواع عایق های الاستومری لوله ایدر تاسیسات ایرانیان گستر:

– عایق الاستومری لوله ای ساده،

– عایق الاستومری لوله ای چاکدار،

– عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم،

– عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم مسلح،

– عایق های لوله ای از ضخامت 9 تا 25 میلیمتر .

نسل نو از عایق‌ها ، عایق‌های الاستومری می باشند، این عایق‌های فوم الاستومری جایگزین خیلی عالی برای عایق‌های سنتی و قدیمی  هستند و شما قادرید انواع گوناگون عایق های الاستومری را از فروشگاه های خرید مربوط به پخش و توزیع انواع عایق الاستومری مانند عایق الاستومری رولی ، عایق الاستومری لوله ای و.. خریداری کنید .

این عایق ها قابلیت استفاده در عایقکاری‌های گسترده را دارند.علاوه بر کاربری عایق فوم الاستومری بسیار ساده و اسان است و برخلاف عایق های قدیمی از عایق‌ها کاربرد آن‌ها در عایق‌کاریها ، خطرات محیط زیستی را ندارند.عایق های فوم الاستومری چسبدار هستند ، عایق فوم الاستومری نخ دار مسلح و عایق فوم الاستومری بدون هالوژن با دارا بودن ساختار سلولی بسته مانع از جذب و گذر حرارت و رطوبت شده و برای عایق کردن تمام تاسیسات و در شرایط آب و هوایی گوناگون مناسب می باشند.

مرغوب ترین برند های عایق الاستومری

یکی از مسائل مورد مهم در عایقکاری ساختمانها ، توجه داشتن به سطح تماس با محیط خارجی بوده ، منطقه جغرافیایی و سیستم سرمایشی و گرمایشی سازه است. از سویدیگر مواد و متریال  استفاده شده در عایق و نحوه نصب و اجرای آن است.

عایق‌های الاستومری بدون هالوژن یکی از گزینه‌های عالی برای عایقکاری در سازه‌ها می باشد، که به دلیل ساختمان بسته مواد خود ، مقاومت حرارتی بالایی دارد و به خوبی در برابر رطوبت و نم مقاومت می کند. برخی از عایقهای فوم الاستومری از جنس NBR ساخته میشوند.

لاستیک سنتزی ، که از مواد پلیمری آکریلونیتریل و بوتادین توابد میشود. نام های تجاری این محصول : نیپل ، کرایناک و یوروپرن  است. عایق‌های NBR ساده که در واقع بدون پوشش جانبی توزیع می‌شوند ، مقاومت بالایی در برابر تنش‌های مکانیکی دارا هستند و از نفوذ رطوبت و نم تا حد قابل قبولی جلوگیری می‌کنند. نوع دیگر از عایقهای الاستومری ساختاری با ترکیب EPDM هستند.

عایق الاستومری EPDM از لاستیک سینتتیک و الاستومری تولید  می شود و کاربردهای فراوانی دارد.

 

خرید اینترنتی عایق الاستومری

خرید اینترنتی محصولات عایق الاستومری از طریق وب سایت تاسیسات ایرانیان گستر ارائه شده و مشتریان  گرامی می توانید جهت مشاوره و تهیه مرغوب خرید عایق الاستومری در شبانه روز با ما تماس بگیرید

قیمت عایق الاستومری پشت چسب دار

همراه: 09126436849

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *